[Hasbro] Φιγούρες WWF (κατς)

Βρε παιδιά, πόσοι ήταν αυτοί οι γίγαντες του κατς?? :eek:
 
Jedah είπε:
Έψαξα έψαξα, αλλά μόλις ένα βρήκα στην αποθήκη:


Laaadies and gentleeemen, Aaaaaaax Demolitioooooon


Απλά θεός!!!

Χάρηκα πολύ που μετά από πολλά χρόνια κυκλοφορούν επίσημα στην Ελλάδα

και μάλιστα τώρα για το πάσχα υπάρχει λαμπάδα WWE με ring RAW της σειράς

Flex force.
 
mytinyworld είπε:
Βρε παιδιά, πόσοι ήταν αυτοί οι γίγαντες του κατς?? :eek:
Ήταν και είναι πάρα πολλοί!!!

Αν "αντέχεις" ρίξε μια ματιά εδώ για λίγο περισσότερο info...
 
Είχα τον Hulk Hogan (την πρώτη έκδοση), τους Bushwalkerσs (νομίζω τους έχω ακόμη κάπου στο πατρικό μου) και τον Big Boss (την πρώτη έκδοση) τον οποίο έδωσα σε ένα φίλο να τον παίξει (ξανα :( ) και μετά φεύγοντας στην Γερμανία τον πήρε μαζί του στην ξενιτιά :( ...πάντως αν θυμάμαι μου είχε δώσει ως αντάλαγμα τον Όρκο από Masters Of The Universe (άσχετο. :) )
 
παίζει να χω κάνα δυο από αυτούς διπλούς για antalagi.o ένας είναι ο hulk hogan αν κάποιος δεν τον έχει να μου πει
 
εχεις κανεις διπλες φιγουρες wwf hasbro?εχω τον hulk hogan ton ultimate warrior και τους rockers διπλους αν θελει κανεις να τους ανταλαξει με καπια αλλη φιγουρα ας μου πει(οχι απαραιτητα φιγουρα wwf παλι)
 
έχω ακόμα αρκετές... ενοείτε Hogan, Warrior, αλλά έχω και μια σχετικά σπάνια φιγούρα του πράσινου Million Dollar Man Ted DiBiase με κίνηση stomp. Τι άλλο ? Bushwackers, Demolition, Brutus "the barber" Beefcake kαι διάφοροι άλλοι..έχω και το ρίνγκ ! :)
 
Πωπω παιδιά, πρέπει να κάτσω να ψάξω (αν και μάλλον θα είναι μάταιο) που βρίσκονται οι δικές μου.

Είχα το ρινγκ (το οποίο ως μικρούλης το είχα ψιλοεξαθλιώσει), τον βλάκα τον Million Dollar Man, τον (μακαρίτη πλέον) Big Boss Man και την ομάδα των Bushwackers. Ευχαριστώ που μου θυμίσατε αυτές τις φιγούρες, ΠΡΕΠΕΙ να τις βρω πάλι!!!
 
...έ όχι και μακαρίτης....ο άνθρωπος ζει....μην τον πεθάνουμε πριν την ώρα του :p
 
Amigovios είπε:
...έ όχι και μακαρίτης....ο άνθρωπος ζει....μην τον πεθάνουμε πριν την ώρα του :p
Όντως , μόλις έγινε και Hall of Famer.Ο Big Boss Man είναι μακαρίτης.
 
Ύστερα από ανασκαφές στο πατρικό μου ήρθαν στην επιφάνεια οι εναπομείναντες γίγαντες του Κάτσ !! Yeahhhh !

HULK HOGAN

Δυστυχώς δεν λειτουργει ο μηχανισμός των χεριών...πέtαγε κόσμο τότε... :p

19578.jpg

SMASH (DEMOLITION MEN)

Αυτόν αν θυμάμαι καλά μου τον ΄χαρισαν (ή τον αντάλλαξα..?)...δεν υπήρχε περίπτωση να κάψω την μύτη του xexexe :)

19577.jpg

Οι αγαπημένοι μου THE BUSHWALKERS

19576.jpg

Και ο ανέκφραστος ANDRE THE GIANT !

19575.jpg

Τέλος όλη η καλή παρέα μαζί (μαντέψτε ποιός λείπει... :p )

19574.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εύκολο! Ο Honky Tonk Man! :p

Τελικά μάλλον ήμουν ο μόνος fan, που δεν είχε φιγούρες... :D
 
χαχα ναι όντως ήταν πολύ εύκολο :p Πάντως μπράβο σου Dino !
 
Και οι τελευταιοι που μαζεψα για την συλλογη μου! :)

Macho King, Jake the Snake, Ted Dibase με απογευματινο κουστουμι πρασινο και κουστουμι μαυρο για νυχτερινη εξοδο, και ενας απο τους 2 BUSHWACKERS. Τον αλλον θα τον εφαγε η μαυρη καταχνια.

ted dibase black.jpg

ted dibase green.jpg

macho king.jpg

jake the snake and bushwacker.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα πόδια της barbie ως φόντο είναι όλα τα λεφτά!!! :D

Μαζέψαμε κι εμείς 8 από τους 13 της σειράς, "ζελατινάτους" (κατά το... "κουτάτος") αλλά ξενιτεύτηκαν προς το παρόν εκτός σπιτιού και δεν πρόλαβα να τους φωτογραφίσω... :xm: :(
 
Πίσω
Μπλουζα