[Hasbro] Φιγούρες WWF (κατς)

mytinyworld είπε:
Τα πόδια της barbie ως φόντο είναι όλα τα λεφτά!!! :D
Τους ειδες πως φουσκωνουν ολοι να δειξουν τα κορμια τους μπας και την εντυπωσιασουν! Αλλα αυτη... ακαθεκτη, της πεφτουν και κοντοι παναθεμα τους...
 
Αναστασια είπε:
Και οι τελευταιοι που μαζεψα για την συλλογη μου! :)
Macho King, Jake the Snake, Ted Dibase με απογευματινο κουστουμι πρασινο και κουστουμι μαυρο για νυχτερινη εξοδο, και ενας απο τους 2 BUSHWACKERS. Τον αλλον θα τον εφαγε η μαυρη καταχνια.
Super ! Τους έχεις σε πολύ καλή κατάσταση ! :) Τους έχεις από τότε ή τους πήρες πρόσφατα ?
 
Σε ευχαριστω Panayotis! Τους πηρα προσφατα απο ενα παζαρακι, 1 μισι ευρω τον εναν!!! Ουτε στον παπα, ουτε στον ψαλτη! :)

Ηταν αδυνατον να τους εχω απο παλια λογω φυλου, τωρα προσπαθω να τους κανω κανα κονε με τις Μπαρμπι μου αλλα δεν βλεπω προκοπη :D
 
Μου αρεσει Αναστασια αυτος με το φιδι...!!!! Γενικα νομιζω οτι τα παιχνιδια με τα φιδια μου κανουν..!! Χμ εχω τωρα που το σκεφτομαι μια πολυ σεξυ γκομεναρα με φιδι, θα κανει χωριο με τον δικο σου φιδουκλα..! αχαχαχ Παρεπιπτοντος αυτον με τον φιδι και το Χαλκ τους εχω κι εγω..! Τους βρηκα προσφατα..!! :)
 
Να μας βαλεις φωτογραφιες Μακισιμο μου, με τους δικους σου να τους καμαρωσουμε! :)

Πω πω εγω εχω πηξει στο σκυλακι Πιτσι και Ντολυ της μπιμπιμπο κι εσυ στα φιδια. Εγω τους δινω κροκετες, εσυ στα φιδια τι τους δινεις; Εχεις και 2 ανακοντα ρε παιδι μου.

Αυτος ο Jake the Snake μαλλον του τρωει ολο το φαι του φιδιου γιατι δεν το βλεπω πολυ στρουμπουλο. Εκεινος ομως ειναι καλοζωισμενος.
 
Αναστασια είπε:
Σε ευχαριστω Panayotis! Τους πηρα προσφατα απο ενα παζαρακι, 1 μισι ευρω τον εναν!!! Ουτε στον παπα, ουτε στον ψαλτη! :)
Ηταν αδυνατον να τους εχω απο παλια λογω φυλου, τωρα προσπαθω να τους κανω κανα κονε με τις Μπαρμπι μου αλλα δεν βλεπω προκοπη :D
Σώπα ρε θηρίο ! Που τους βρήκες τόσο φθηνά ???? Στείλε κανα π.μ. να πάρουμε και μεις τίποτα ! Ψήνομαι τρελά να ξαναβρώ τον "αδικό"χαμένο μου BIG BOSS !!! σνιφ
 
Αυτός με το φίδι, αληθεύει ότι έκλαιγε σε έναν αγώνα που του το σκότωσαν? :xm:

Αναστασία, κάνε χώρο στο ράφι! :D
 
MytinyWorld μου, τι να σου πω, δεν το ειχα παρακολουθησει πολυ το WWF!!!

Ξεκινησα να τους μαζευω επειδη ειχαμε βρει στο πατρικο του καλου αυτου ανθρωπου που με ανεχεται τοσα χρονια, #) , μερικους και μετα αποφασισα να μαζευω και οποιον αλλο βρω! :D Εκαναν και τοσο φθηνα και τους λυπηθηκα ετσι που ειχαν καταντησει!
 
Δε την παλεύω να βλέπω γυναίκες να συζητάνε για Wrestling!

Unbelievable!!!

Υποτίθεται οτι είχε κάτσει με φόρα πάνω στο φίδι, ενώ ήταν μέσα στο σάκο, ο μακαρίτης Earthquake...

Ο Jake, έπειτα άνοιξε το σάκο και πράγματι έβαλε τα κλάμματα με αυτό που είδε...
 
Ειναι πολυ αντρακλες τι να κανουμε!!! Πως να αντισταθουμε τα κοριτσοπουλα?

Βασικα εγω τους μαζευω γιατι εχουν περιπου τα ιδια μπουτια με τους Masters of the Universe, που ειναι και οι αγαπημενοι μου.



Αν τους βαλω τον εναν πανω στον αλλον βγαζω γαμπρο για καμια Μπαρμπι γεροντοκορη.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χα, χα, χα!!! Δεν βάζεις κι έναν τρίτο, καλού κακού?? Είναι πολύ μπασμένοι ρε παιδί μου! :p

Ευχαριστώ DINO, νόμιζα ότι ήταν ράδιο αρβύλα! :)

Κι οι δικοί μου γίγαντες, του άντρα μου είναι και τους λυπήθηκα να κάθονται στο πατάρι, στο μεταξύ τους βρήκα σε ένα παιχνιδάδικο και πήρα όσους δεν είχαμε... Μας λείπουν όμως ακόμη 3-4, που θα πάει, θα τους βρώ κι αυτούς! :p

Panayiotis, τον big boss τον έχω βρει σε μαγαζί αν σε ενδιαφέρει.. ;)
 
mytinyworld είπε:
Χα, χα, χα!!! Δεν βάζεις κι έναν τρίτο, καλού κακού?? Είναι πολύ μπασμένοι ρε παιδί μου! :p
:biglaugh::biglaugh::biglaugh: !!!! Θα ειναι αυτο που λεμε "3 ιπποτες για την Βασουλα" αν και στην συγκεκριμενη περιπτωση την λενε Βαρβαρα.
 
Αγαπητοί φίλοι και φίλες, γεια σας γράφτηκα πριν λίγες μέρες και προσπαθώ να έρθω σε επαφή με φίλους και φίλες που τους ενθουσιάζουν οι μινιατούρες. Έχω μια πολύ μεγάλη συλλογή ευρωπαϊκών προδιαγραφών. Θα ήθελα να βρω ομοϊδεάτες. Αν κάποιος έχει το ίδιο ενδιαφέρον για αυτή τη μορφή εικαστικής τέχνης, ας μου γράψει. Θερμούς χαιρετισμούς.

Ιωάννης Μούχρας.
 
Και μην νομιζετε οτι μονο τα αγορια εχουν παρε δωσε με αυτες τις φιγουρες του WWF:D

Σας συναπτω φωτογραφιες απο τον Hulk Hogan και μαλιστα μιντ in the boxo_O χαρισμενο μαζι με κατι πανεμορφα ρουχαλακια για την Sindy Hasbro απο την αγαπημενη Mytinyworld που αν και ειναι μακρυα μας, μας διαβαζει και μας νοιαζεται το ιδιο! :flower:

Γενικα δεν ειμαι της σχολης του να κρατησω την κουκλα σε συσκευασια αλλα επειδη ακριβως δεν ειναι κουκλα αλλα φιγουρα wrestling, που βρεθηκα να περιμαζευω εντελως τυχαια, αποφασισα να τον αφησω τον κακομοιρη ετσι στην συσκευασια του. Τωρα αν ξεστραβωθει και τον ερωτευτει καμια barbie μου και του λυσει τα μαγια, τοτε μπορει να τον ελευθερωσω! :D

Εδω μπορειτε να δειτε και τους αλλους της κοριτσοσυλλογης! Ειναι ακομα διπλο το θρεντ, μηπως να το ενωσουμε? :)

[edit] Μεταφερθηκε! [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Whattcha gonna do, when the largest arms in the world and Hulkamania, run wild on you??? Arf! Arf! :D

Ωραίος ο Χούλκ Χόγκαν... ή μήπως Χάλκ.... ή μήπως Χόλκ.....

Αν και τρελός με το Wrestling από το '89, δεν έτυχε ποτέ να θελήσω να αποκτήσω τις φιγούρες...
 
Ουτε και εγω Dino ειχα ποτε τρελα με τις φιγουρες, και το κατς το εβλεπα μονο οταν ειχε εναν ωραιο με μακρυα καστανα μαλλια τον οποιον δεν θυμαμαι πως τον ελεγαν! :eek: :xm:

Ουτε να τους χτενισω μπορουσα, ουτε να τους αλλαξω φουστανια! :( Αλλα ετυχε να βρω μερικους στην αποθηκη του αγαπημενου και επειδη ειχα ηδη ζηλεψει τους Masters of the Universe ειπα να τους μαζωξω κι αυτους τους ερμους!

Οταν ανακαλυψα οτι τους εχει και η Mytinyworld απο τον συζυγο και τους ποσταραμε στο φορουμ εκει να δεις τι γελιο!!! :D
 
Είχα τεράστια τρέλα με αυτές τις φιγούρες και θυμάμαι ο πατέρας μου, μου τις έπαιρνε από το παζάρι του Πειραιά. Άραγε γνωρίζει κανείς αν τις πουλάνε ακόμα εκεί πέρα?
 
Στο παζάρι του Πειραιά δεν ξέρω τι παίζει, αλλά θα βρεις σίγουρα, φιγούρες από σύγχρονους wrestlers (Cena, Batista, Rey Mysterio κλπ.) σε όλα τα παιχνιδάδικα, και μάλλον σε "αλμυρή" τιμή, από οτι μπορώ να υποθέσω...
 
Eυχαριστώ Ντίνο, αλλά άλλη μαγεία έιχαν οι Χόγκαν, Αλτιμέιτ και οι άλλοι. Αύριο πάντως θα κάνω μία βόλτα, δε χάνω τίποτα.
 
Πράγματι... Παλιά ήταν πολύ καλύτερο (και) το Wrestling! :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα