Honoured Users

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.794
Αντιδράσεις
4.286
[newsimage]http://www.retromaniax.gr/resources/knight2.jpg[/newsimage][newstext]Απο σήμερα εισήχθει στο RetroManiaX ο τίτλος του Honoured User. Είναι το ελάχιστο που μπορεί να γίνει ώστε να αναγνωριστεί, ας πουμε, "εμπράκτως" η προσφορά, το μεράκι, η φιλοτιμία των φίλων του φόρουμ. Είμαστε μπρός στο ευχάριστο αδιέξοδο του ποιούς ρετρομανείς να πρωτοδιαλέξουμε...

Σε αυτή τη γύρα (θα υπάρξουν πολλές) έχουμε τους nasos kolias, phil_vr, Manos426f και Dino.

Δεν νομίζω να χρειάζεται η παραμικρή αναφορά στην ποιότητα της συμμετοχης τους και τη βοήθεια τους ώστε να "πάμε παραπέρα". Άλλωστε θα έπρεπε να γράψω και 2-3 κατεβατά! :)

Ως "διαχειριστική ομάδα" ευχαριστούμε τους honoured αλλα και όλους ανεξαιρέτως τους φίλους του RetroManiaX που μεταμόρφωσαν μια τολμηρή και αυθόρμητη ιδέα σε μια γωνιά που, στο μέτρο του δυνατού, έχει καταφέρει να εγκιβωτίσει μια ολόκληρη εποχή και να σφυρηλατήσει πραγματικές φιλίες μεταξύ ατόμων που συχνά δεν έχουν καν ειδωθεί απο κοντά!

Να είστε όλοι καλά και Keep it Retro όπου χρειάζεται![/newstext]
 
Ηταν κατι που συζητουσαμε καιρο και χαρηκα που ξεκινησε. Ενας λογος ακομα μιας και επιλεχτηκε το πρασινο ως χρωμα της νεας αυτης ομαδας. Οικολογια και Ρετρο πανε μαζι :D
 
Απλά να πω οτι στο Retromaniax βρήκα πρόσφορο έδαφος για να εκφραστώ με ποικίλους τρόπους και γνωρίζω οτι αυτά που προσπαθώ να κάνω, καλά ή κακά, μικρά ή μεγάλα, εκτιμούνται από ανθρώπους που και εγώ εκτιμώ!

Σας ευχαριστώ από καρδιάς! #)
 
Συμφωνώ απόλυτα με την ηθική επιβράβευση των συγκεκριμένων παιδιών.

Μπράβο αγαπητοί συνφορουμίται !!! :) :) :)
 
Συμπλέω με τη γνώμη όσων μίλησαν πριν από μένα.Η συνεισφορά των παιδιών είναι ξεχωριστή και το ήθος τους ατόφιο χρυσάφι!

Παράδειγμα προς μίμηση για όλους εμάς!!!
 
Με τους τρελους ρυθμους της ζωης μου και ζωντας σε μια χωρα που ο ορος frenzy ειναι μια εντελως νορμαλ κατασταση, το να κανεις φιλιες ειναι εξαιρετικα δυσκολο. Στο Retromaniax αυτο αλλαξε καθως γνωρισα αξιολογα και πολυ καλα παιδια και δημιουργηθηκε αμεσως η βαση για φιλιες που φανταζουν απιστευτο να γινουν σε μη "ανθρωπινο καθημερινο περιβαλλον". Το Retromaniax για μενα οχι μονο αποτελει ενα "εντος σπιτιου στεκι", αλλα και το απολυτο time machine που εμπλουτιζεται συνεχεια απο ολα τα παιδια, με μνημες και βιωματα που νομιζαμε οτι χασαμε για παντα εδω και δεκαετιες..

Megathanx για την αναγνωριση, και ελπιζω να βρισκω παντα χρονο για να μπορω να συνεισφερω οτι καλυτερο ποιοτικα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θα πρότεινα, για κάθε τιμώμενο μέλος να γράφονται και 2-3 κουβέντες

αναφορικά με τη συνεισφορά του.

Για να μαθαίνουν και τα νεώτερα μέλη.
 
Ένα μεγάλο ευχαριστώ στους <<πράσινους>> :D , για την προσφορά τους στο φόρουμ και ένα μεγάλο μπράβο στην διαχειριστική ομάδα για αυτήν της την πολύ γλυκιά κίνηση :flower: :flower: :flower:
 
Εγώ τι να γράψω;;;
297.gif
Πως ο ένας είναι καλύτερος από τον άλλο;;; Κάποιον θα "έριχνα"...
306.gif


Χαίρομαι που είμαι μέλος σε μιά παρέα με τόσο αξιόλογα άτομα!!!
2uge4p4.gif


Εις ανώτερα παιδιά!!!
19.gif


Phil & Dino πως και δε διαμαρτυρηθήκατε με την επιλογή του "πράσινου" χρώματος;;; Εγώ θα επέμενα σε ερυθρόλευκα... άλλωστε το κόκκινο είναι κατ΄εξοχήν το χρώμα των θριάμβων...
29dz8zk.gif
(και δεν ασχολούμαστε με μπάσκετ εδώ μέσα... )
 
Τα συγχαρητήρια μου παιδιά ! Είστε όλοι υπέροχοι !!
 
Σας ευχαριστούμε για τα καλά σας λόγια! :)

Juanita είπε:
Phil & Dino πως και δε διαμαρτυρηθήκατε με την επιλογή του "πράσινου" χρώματος;;; Εγώ θα επέμενα σε ερυθρόλευκα... άλλωστε το κόκκινο είναι κατ΄εξοχήν το χρώμα των θριάμβων...
29dz8zk.gif
(και δεν ασχολούμαστε με μπάσκετ εδώ μέσα... )
Χε χε... Ήταν το πρώτο που μου ήρθε στο μυαλό, αλλά για κάποιον ανεξήγητο λόγο, αυτό το πρασινάκι μου φάνηκε πολύ... γλυκό!

Μπα... εγώ το είπα αυτό;;; :xm:
 
DINO είπε:
αλλά για κάποιον ανεξήγητο λόγο, αυτό το πρασινάκι μου φάνηκε πολύ... γλυκό!
(γνωρίζεις τη συνέχεια ρε μπαγάσα ε; ;) ;) :p )
 
To να μπαίνει το όνομα-nickname μου δίπλα σε αυτά των φίλων DINO,phil_vr και nasos kolias είναι απλά πολύ τιμητικό για μένα !

Για τα παιδιά αυτά δε,δε νομίζω ότι χρειάζεται να πω κάτι παραπάνω εγώ.Η προσφορά,καθώς και η σημαντική και ουσιώδης παρουσία του καθενός τους,είναι απλούστατα πολύ παραπάνω από δεδομένη.... :) :) :)
 
Είμαι πολύ χαρούμενος για την απονομή της τιμητικής διάκρισης και σας ευχαριστώ από καρδιάς που κάνατε πραγματικότητα τις μέχρι τότε απλές σημειώσεις μου.

PS Περιμένω βέβαια μετά τη διάκριση , την τελετή για την απονομή κυπέλλου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Συγχαρητήρια σε όλους τους τιμώμενους, πραγματικά το GRM γίνεται καλύτερο με εσάς μέλη του! :thumbup: :thumbup: :thumbup:

exetlaios είπε:
Θα πρότεινα, για κάθε τιμώμενο μέλος να γράφονται και 2-3 κουβέντεςαναφορικά με τη συνεισφορά του.

Για να μαθαίνουν και τα νεώτερα μέλη.
+1

Νομίζω ότι κάνει πιό συγκεκριμένη και σαφή την "τιμή" (όπως γίνεται πχ στην παρασημοφόρηση που λέει ο Στρατηγός, "Τιμούμε τον τάδε με το παράσημο της Λεγεώνας της Τιμής διότι μόνος του και με ένα νυχοκόπτη για όπλο κατατρόπωσε 7832 πάνοπλους εχθρούς και έσωσε 38 παρθένες από βέβαιο θάνατο.")

Πολύ σωστά λέει ο exetlaios και για τα νεότερα μέλη που μπορεί να μην έχουν καν παρακολουθήσει τις συγκεκριμένες συνεισφορές και με αφορμή την τίμηση να ανακαλύψουν μερικούς από τους κρυφούς θησαυρούς του GRM.

Και τέλος, να μου λυθεί και εμένα η απορία για ορισμένους τιμώμενους.

Αυτός ο manos426f τι ακριβώς έχει κάνει ρε παιδί μου στο GRM και τον τιμάμε; :p
 
Τις πιο πολλες φορες σε μια συμμετοχη, σε μια προσφορα, σε μια γενικοτερη παρουσια δεν μπορει να βαλεις αμπαλαζ και να την "παρουσιασεις" με bullets σαν PowerPoint presentation.

Οι φιλοι του RetroManiaX ξερουν, πολλες φορες καλυτερα απο τον γραφοντα, τι σημαινει το καθενα απο τα παραπανω παιδια για το φορουμ, για την παρεα μας εν προεκτασει.

Να ειπωθουν τα πασιμφανη ειναι μαλλον περιττο.
 
OΛΕ!

ΥΓ

exetlaios είπε:
Θα πρότεινα, για κάθε τιμώμενο μέλος να γράφονται και 2-3 κουβέντεςαναφορικά με τη συνεισφορά του.

Για να μαθαίνουν και τα νεώτερα μέλη.
Αυτό σαν επικήδειος μου ακούγεται :D
 
μπράβο στα παιδιά...ελπίζω να συνεχίσουν έτσι ώστε να επιβεβαιώνουν καθημερινά τον τίτλο που δικαιωματικά τους αποδόθηκε!
 
ΧΑΧΑΧΑ!!! :biglaugh:

Σπόντα για μένα το βλέπω αυτό, για να σκανάρω κανά PIXEL ακόμα!!! :D

:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα