Honoured Users

Άξιοι 1000%, τιμή μου να τους έχω γνωρίσει προσωπικά, εξαίρετο να τους αποκαλώ φίλους!
 
+1 για τον Rygar κι από μένα !
 
Οι ModeLators εξαιρούνται! :tease:
 
Μπραβο και απο εμενα και χαιρομαι που η παραδοση συνεχιζεται, βλεποντας συμπαθεστατα προσωπα που βαζουν την προσωπικη τους σφραγιδα σε θεματα του φορουμ να αναγνωριζονται και να παιρνουν αυτη την μικρη και συμβολικη αναγνωριση. Ακριβως οπως τα ειπε και ο wally, για να μην μακρυγορω, αν και στεναχωρεθηκα πολυ που maddog και exetlaios δεν καταφεραν να βρισκονται στην κοπη της πιτας. Ελπιζω να τους δουμε συντομα σε καποια συγκεντρωση, οπως και την krios που μας τιμησε εχθες!

Για τον Rygar, θα μπορει να παρει τον τιτλο αυτο οταν αποφασισει να δωσει το πλαστικουρι το μοτορι που τον αφηνει καθε τρεις και λιγο, και θα κανει στροφη 360 μοιρες προς αληθινα μεταλλικα μηχανηματα! :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
(Καλή χρονιά σε όλους!)

Ένα μεγάλο μπράβο & ευχαριστούμε που μας ζωντανεύετε μνήμες! :)

Να είστε καλά!
 
exetlaios είπε:
Επιτρέψτε μου να προτείνω για την τρίτη φουρνιά, τον αγαπητό "τελετάρχη" RYGAR.
Και ίσως το "Τελετάρχης" να είναι και ο πρέπων τίτλος για τον Rygar...

Ειλικρινά πάντως, χαίρομαι πολύ που μου δίνεται η ευκαιρία, έστω και ηλεκτρονικά, να επικοινωνώ με όλους σας εδώ μέσα και να βουτάμε μαζί, στο ρετρό (κοινό) παρελθόν μας... :thanx2: :beer:

Πολύ λίγα φόρουμ έχουν το επίπεδο και την ποιότητα του GRM... :headbangdude: :worship:
 
Ευχαριστώ πολύ για την τιμή που μου κάνατε. Θα προσπαθήσω να προσφέρω ακόμα περισσότερα στο μέλλον.

Και ότι αναρωτιόμουνα γιατί στα καλά καθούμενα φαινόταν πράσινο το nickname... :xm: :)
 
exetlaios είπε:
Επιτρέψτε μου να προτείνω για την τρίτη φουρνιά, τον αγαπητό "τελετάρχη" RYGAR.
Ασε μεγάλε! Θα μπερδευτούν τα χρώματα του honoured user με του Moderator και μπορεί να κρασάρει και το φόρουμ καθε φορά που θα κανω login. :D :D
 
χαχαχαχαχαχα πολύ έξυπνο!!!
 
Συγχαρητήρια και από μένα. Εξαιρετικές επιλογές.

Καλή συνέχεια και καλή χρονιά σε όλους.

Όσο για το πράσινο χρωματάκι...είδατε που ξαναγύρισε στη μόδα.
 
συγχαρητηρια στα παιδια, καθως και ενα μεγαλο ευχαριστω για την προσφορα τους. :thanx2:
 
Ευχαριστώ πολύ για ακόμα μια φορά όλους :)
 
Συγχαρητήρια στους honoured χρήστες, πραγματικά το αξίζουν...

hail retrogods!! :D
 
Παναξιοι !!!
 
Παίδες, μπράβο σε όλους σας - το αξίζετε πραγματικά !! :thumbup:
 
Άξιοι παιδιά όλοι. Μας έχετε γυρίσει χρόνια πίσω με τα θέματά σας.
 
Σας ευχαριστουμε μεσα απο την καρδια μας για οτι κανετε και συνεχιζετε να προσφερετε σε αυτο το λατρεμενο φορουμ!!!!

Συγχαρητηρια!!!!! :) :)
 
παιδιά συγχαρητήρια κι από μένα, και στους τιμώμενους και στους μοδ και σε όλους τους συμμετέχοντες στο φόρουμ. όπως είπε και ένας άλλος grm παραπάνω, λίγα είναι τα φόρα που καταφέρνουν να κρατούν και επίπεδο και ατμόσφαιρα - εσείς εδώ έχετε καταφέρει κάτι ακόμα πιο δύσκολο: του δώσατε ψυχή :) ακόμα και ώρες μετά την εγγραφή του έχει κανείς την αίσθηση ότι είναι και ευπρόσδεκτος και μέλος της grm-παρέας. νά΄στε όλοι καλά και ελπίζω να σας συναντήσω και από κοντά κάποια στιγμή #)
 
Πίσω
Μπλουζα