Honoured Users

Τα θερμα μου συγχαρητηρια, sunset! Αξιζες με το παραπανω αυτη την τιμη. Σου ευχομαι ο,τι καλυτερο!
 
Tην sunset89 δεν την έχω γνωρίσει προσωπικά , αλλά από την παρουσία της, τα κείμενά της κλπ εδώ στο retromaniax μού δίνει την εντύπωση ότι, σαν άνθρωπος, διαθετει πολύ καλό χαρακτήρα !!! Καλή συνέχεια και καλή δύναμη, sunset, όχι μονο στην "ιντερνετική ζωή", αλλά, κυρίως, στην προσωπική σου ,"εκτός υπολογιστή", ζωή σου :flower: :flower:
 
Rinus Cesar είπε:
Tην sunset89 δεν την έχω γνωρίσει προσωπικά , αλλά από την παρουσία της, τα κείμενά της κλπ εδώ στο retromaniax μού δίνει την εντύπωση ότι, σαν άνθρωπος, διαθετει πολύ καλό χαρακτήρα !!! Καλή συνέχεια και καλή δύναμη, sunset, όχι μονο στην "ιντερνετική ζωή", αλλά, κυρίως, στην προσωπική σου ,"εκτός υπολογιστή", ζωή σου :flower: :flower:
Με καλυψε ο αγαπητος Κωστας! :)

Συγχαρητηρια! :flower:
 
Σας ευχαριστω πολυ για τα ομορφα σας λογια παιδια! Να ειστε ολοι καλα! :)
 
Στην αγαπητή μου sunset αξίζουν πολλά πολλά συγχαρητήρια και τίτλοι. Επίσης πολλές ευχαριστίες όχι μόνο για την προσφορά αλλά και το επίπεδό της.
 
Συγχαρητήρια sunset89 για τον ''τίτλο'', καλή συνέχεια παρέα με το αγαπημένο μας retromaniax!
 
Συγχαρητήρια! Welcome to the club! :D
 
Συγχαρητηρια κι απο μενα!!Ευχομαι τα καλυτερα!! :)
 
Πολλά συγχαρητήρια αγαπητή sunset κι από μένα! :flower:
 
Σας ευχαριστω ολους παρα πολυ!! :)
 
Πίσω
Μπλουζα