Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull (2008)

Ναι για ολες αυτες υπαρχει η διαφορα ειναι τα σταδια που βρισκονται ,ας πουμε υπαρχει το termi 4 που ειναι almost sure και το mad max που ειναι στο συρταρι προς συζητηση .
 
Θα σας στεναχωρήσω αλλά το terminator4 είναι για τα καλά στο πάγο και μάλλον πάει για ακύρωση. Καλύτερα κατά τη γνώμη μου, η σειρά έπρεπε να σταματήσει στο 2. Εκτος αυτού ο Άρνι είναι απασχολημένος με τα κυβερνητικά και termi χωρίς Άρνι δεν νοείται...
 
Aν οντως ενημερωνεσαι με τα latest news θα το δεχτω και θα πω κριμα γιατι καλυτερα ενα κακο sequel παρα καθολου (γνωμη μου).

Τα τελευταια που ειχα ακουσει εγω ηταν οτι θα εχει σχεση με την σειρα που μολις βγαινει στην νεα τηλεοπτικη σαιζον απο την fox το "shara connor chronicles" που ο πιλοτος που ειδα λεει πολλα.

Και οτι υπαρχει προβλημα με αλληλομηνυσεις αναμεσα στην παλια εταιρια παραγωγης με την καινουργια.

Και για να μην ξεχνιομαστε οτι νεωτερο εχω με Ιντυ θα το ποσταρω συντομα.
 
Amkakas :

Πάντως κρατιέται πολύ καλά και πιστεύω πως στην ταινία θα τα δώσει όλα
Ναι , μέχρι να πέσει ! Θυμάμαι χαρακτηριστικά πέρσι κάποιος σε μία συνδιάλεξη είχε πει : Θα πάνε οι ενέσεις σύννεφο , διότι τέτοια γόνατα θα είναι γεμάτα αθροίτιδα !

Προσωπικά ομολογώ ότι φοβάμαι . Είμαι λάτρης του Χάρυ και μου αρέσει (έιπ , σαν ηθοποιός εννοώ !) στις εκάστοτε ταινίες του διότι είναι ηθοποιός που μπορεί να παίξει σε αμέτρητους ρόλους ανεξαρτήτως ηλικίας ,, και τώρα που βλέπω για αυτή την ταινία εύχομαι να μη βγει αποτυχία . Κακά τα ψέματα , τέτοια ταινία και τέτοιος ηθοποιός , πλέον μόνο σε δύο καταστάσεις μπορούν να καταλήξουν : ή ολική αποτυχία ή υπέρτατη επιυχία . Εύχομαι για το δεύτερο ...
 
iliekater

που εισαι ρε πατριωτακη....δεν μου λες? γιατι δεν τους ριξατε κανα καφασι στο κεφαλι πριν 2-3 μερες που κατεβηκαν?...αντε να απαλαγουμε απο δαυτους? :D :D
 
Συγνώμη ... Δεν κατάλαβα ... :confused: Για ποιό πράγμα μιλάς ; !
 
καλα..δεν ειδες τιε ειδησεις που ηρθαν οι "εξυπνοι"για να δωσουν κονδηλια για τις φωτιες?
 
Πάει , πήραν φόρα . Έτσι που πάνε θα αναδασώσουν και την άσφαλτο .
 
Kαλα πλακα μου κανετε ,εκτος αν ερθει ο Ιντυ να βοηθησει στην αναδασωση.

indyiv1.jpg


Αυτος ο mod οταν τον χρειαζεσαι δεν τον βρισκεις.

Θα φυσαει το xbox του να κρυωσει. :D
 
Καμια φορα περναει και κανενας απο δω...κατα τυχη βεβαια :rolleyes:
 
Θα πάμε, θα ανάψουμε το κεράκι μας και θα προσκυνήσουμε στις κινηματογραφικές αίθουσες...simple as that...

Vampire in a Cathedral
 
Kαι ο τιλτος της ταινιας μολις ανακοινωθηκε.

Ταρατατζουμ τζουμ τζουμ (ποιος παιζει καλο τυμπανο) :D

'Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal Skull'

Μαλλον θα εχει σχεση με τα κρυσταλινα κρανια που εχουν ανακαλυφθει ανα καιρους (googlaρετε το) και σε ολα αυτα βαλτε τους σοβιετικους ανακατεψτε και με λιγο Ατλαντιδα και στις 22 μαιου 2008 θα το φατε. :D
 
αντε καλοφαγωτο να ναι !
 
Δεν ειναι και ασχημος ο τιτλος αν και θυμιζει λιγο "Χαρυ Ποττερ". :D
 
Εγώ αναρωτιέμαι αν η ταινία θα βλέπεται μετά από τόσες αλλαγές που έχουν κάνει...
 
Πλησιαζει η ωρα προσκυνατε.....

:admin:

indy-1sht-tsr-drew_72dpi.jpg
 
more photos plz more photos! :D και φωτογραφία με τον γιαννάκη να κάνει αεροπλανικά παρακαλώ!
 
θα εναι καλη ταινια ο spielberg δηλωσε <<λεφτα και καριερα εχω κανει αυτη την ταινια την κανω για εσας .>>οσο για το αν ο χαρυ βασταει ακομα σας πληροφορω οτι τα ποιο πολλα stunts τα κανει μονος !
 
AARDVARK είπε:
Πανω στο κιβωτιο ειναι ειναι ενα νουμερο, επισης γραφει ιδιοκτησια του Dr Jones και μερικα νουμερα ,τα νουμερα ειναι 9906573 .

Τωρα βαλτε αυτα τα νουμερα σε μια διευθυνση http://www.9906573.com και σε παει σε μια σελιδα που εχει το link "52208" (η μερα που βγαινει η ταινια) που αν το πατησεις σε παει στην ιστοσελιδα της :stfu::stfu:.

Καλυτερα να το δειτε μονοι σας ,και ναι η ταινια ειναι ακριβης συνεχεια της :stfu: .
Σημερα που το ειδα παντως, τη σελιδα την εχουν σβησει :(

Τι εδειχνε ρε παιδια;
 
Rakeesh απο οτι θυμαμαι δεν εδειχνε κατι πολυ σημαντικο ,παει καιρος απο τοτε.

Τelonio φωτο θελεις φωτο θα εχεις.

indyskull2large-(2).jpg


Εδω με το μοναχοπαιδι του.

indyskull3large-(2).jpg


indyskull1large-(2).jpg
 
Πίσω
Μπλουζα