Iron Maiden

Έχω μετανοιώσει που δεν κράτησα τις κονκάρδες και τα ραφτά από εκείνη την εποχή.
Πλέον είναι πανάκριβα και δεν είναι "κεντημένα" αλλά σταμπωτά.
 

 
Όσο υπάρχουν ηλίθιοι...

Το θέμα αυτό θα ήταν κωμικό και γελοίο αλλά η συγκεκριμένη εφημερίδα πήρε 200.000 ευρώ κρατική επιχορήγηση για να γράφει τέτοιες βλακείες.
 
Τελευταία επεξεργασία:
δηλαδή άμα βάλω αυτό θα πιάσει φωτιά το σπίτι μου και μάλιστα τελείως ντετερμενιστικά;
hell and fire were spawned to be released!
είχα διαβάσει ένα πολύ ωραίο strip του calvin & Hobbes, όπου η μαμά του Calvin, λέει ότι αφού τα συγκροτήματα heavy metal δεν κάνουν τελετουργικές αυτοκτονίες ούτε τελετουργικές θυσίες στο σατανά, they're in it for the money just like everyone else. ήταν πολύ ωραίο αν το βρω θα το ανεβάσω. εγώ πιστεύω ότι οι maiden πιστεύουν στο σατανά όσο και στο ιπτάμενο μακαρονοτέρας, και μάλιστα κομμάτια όπως το hallowed be Thy name h revelations δείχνουν το αντίθετο.
(απορία) τι στο καλό είναι το μπαφομέτ;
 
Εμένα μου κάνει εντύπωση που λένε για τους Iron Maiden και δεν είπαν τίποτα για τους Rotting Christ.

Προσωπικά αν και οπαδός και μου πρόσφεραν δωρεάν εισητήριο, επέλεξα να μην παω λόγο νέου μέλους στην οικογένεια. Τους είχα δει και παλαιότερα live οπότε δεν με πείραξε.
 
δηλαδή ο King Diamond που έχει ψωμοτύρι πεντάλφες ανάποδους σταυρούς κλπ. μικρόφωνο με κόκκαλα τρομακτικό μακιγιάζ και έχει δηλώσει και σατανιστής τι είναι, ο οξαποδώ; οι Slayer ας πούμε;
 
δηλαδή άμα βάλω αυτό θα πιάσει φωτιά το σπίτι μου και μάλιστα τελείως ντετερμενιστικά;
hell and fire were spawned to be released!
είχα διαβάσει ένα πολύ ωραίο strip του calvin & Hobbes, όπου η μαμά του Calvin, λέει ότι αφού τα συγκροτήματα heavy metal δεν κάνουν τελετουργικές αυτοκτονίες ούτε τελετουργικές θυσίες στο σατανά, they're in it for the money just like everyone else. ήταν πολύ ωραίο αν το βρω θα το ανεβάσω. εγώ πιστεύω ότι οι maiden πιστεύουν στο σατανά όσο και στο ιπτάμενο μακαρονοτέρας, και μάλιστα κομμάτια όπως το hallowed be Thy name h revelations δείχνουν το αντίθετο.
(απορία) τι στο καλό είναι το μπαφομέτ;
Το/O Baphomet είναι σύμβολο (κατ' άλλους θεότητα ή ακόμη και δαίμονας, εξαρτάται από πού προέρχεται η ερμηνεία) στο οποίο πίστευαν οι Ναΐτες Ιππότες. Έχουν γραφτεί πολλά για τον Μπαφομέτ. Μπορείς να τον δεις και να τον ψάξεις στο διαδίκτυο και να βγάλεις τα συμπεράσματά σου.
Το ιπτάμενο μακαρονοτέρας τι είναι; Διαβολικό μου ακούγεται! :diablotin:
 
.

29492177.jpg
 
ως γνωστόν, ζούμε στην εποχή του google. με μια αναζήτηση το βρήκα.
 
Λεφτα για δισκους τους δεν υπηρχαν,οταν μετα επεφτε κανενας στα χερια μας ψαχναμε με τις ωρες να δουμε τις διαφορες λεπτομερεις στο εξωφυλλο, ο δε Eddie ηταν ο αγαπημενος μας.
 
Πίσω
Μπλουζα