Iron Man (2008)

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
telonio είπε:
Χτες το είδα για 2η φορά. Χαλαρά παω για 3η! :D
Εγώ μάλλον θα το ξαναδω μετα από 3-4 χρόνια όταν το STAR το διαφημίσει στα προσεχώς του ως ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ, παρά το ότι έχουν ήδη προηγηθεί τα MEGA/ANT1 και ALPHA :D :D
 
μάλλον τα ίδια και εγώ...
 
Rygar είπε:
Εγώ μάλλον θα το ξαναδω μετα από 3-4 χρόνια όταν το STAR το διαφημίσει στα προσεχώς του ως ΠΡΩΤΗ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ ΠΡΟΒΟΛΗ, παρά το ότι έχουν ήδη προηγηθεί τα MEGA/ANT1 και ALPHA :D :D
:D :D:D Σωστός...ναι ναι έτσι κάνουν...και όχι τίποτα άλλο αλλά σε βάζουν και σε απορία περί της εγκεφαλικής σου εγκυρότητας..."μα καλά αυτο προχθέσ δεν το είδα στον ΑΝΤ1" ...
 
Εμένα το άλλο που με παρεξενεύει είναι πως αντε και μπορεί να είναι πανελλήνια προβολή σε κανάλι. Εγω που την έχω δει την τάδε ταινία πριν από 10 δέκα χρόνια στο σινεμά ή στο βίντεο;
 
Μόλις επέστρεψα απο την προβολή. Δεν είχα ιδέα για το κόμικ και την προιστορία του συγκεκριμένου ήρωα αλλά μου άρεσε σαν ταινία. Και για να αρέσει σε μένα που είμαι της κουλτούρας και της διανόησης (σαν τον Κονσταντέν-Κωσταντίνος Τζούμας στους Απαράδεκτους :cool: ) αυτή η αμερικανιά μάλλον θα αρέσει στους περισσότερους. Για ακόμα μια φορά μου πέρασαν απο το μυαλό οι ανεξάντλητες δυνατότητες της τεχνολογίας.Και μου άρεσε ιδιαιτέρως η ερμηνεία του Robert Downey και οι έξυπνες ατάκες του.(η μετάφραση ήταν μέτρια βέβαια). Αυτά... Θα την προσθέσω στη συλλογή μου if you know what i mean... :sealed:
 
telonio είπε:
Εμένα το άλλο που με παρεξενεύει είναι πως αντε και μπορεί να είναι πανελλήνια προβολή σε κανάλι. Εγω που την έχω δει την τάδε ταινία πριν από 10 δέκα χρόνια στο σινεμά ή στο βίντεο;
Εννοούν πρώτη τηλεοπτική προβολή......
 
Αυτό λέω βρε Νίκο ... αντε και μπορεί να είναι πανελλήνια προβολή σε κανάλι.
 
Kλασσικο!!

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Πίσω
Μπλουζα