Kανένας άλλος καλός ; [PS3 launch]

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.853
Αντιδράσεις
3.778
Τελικα το πηρα το εργαλειο (μια ζωη την εχουμε :D ) ουτε προπαραγελειες ουτε μη διαθεσιμο stock ουτε τιποτα μπηκα σε ενα μαγαζι και το τσιμπησα μαζι με το motorstorm και ενα blu-ray control, HDMI καλωδιο ειχα.

Λοιπον πρωτες εντυπωσεις ειναι :

1ον Το μηχανημα ειναι βαρυ και ασηκωτο και εμφανισιακα ειναι μπαουλο γνωστα πραγματα.

Το six-axis ειναι παναλαφρο μπορεις να το πεις και ψευτικο.Τα PS2 παιχνιδια προς το παρον δεν τα παιζει ειναι version 1.50 τα PS1 ναι (θα το παλεψω για αναβαθμιση μεσω memory stick).

Tα γνωστα φωτο απο κινητα μεσω stick ok.Παραπονο που ολοκληρη SONY δεν εβαλε κανα demo απο ταινια η παιχνιδι μεσω στον σκληρο ουτε κανα DVD εστω μεσα στο πακετο :animangry: .

Τωρα αυτο που εμεινα μ.....ς ηταν το ΜΟTORSTORM μιας και επαφη με αλλα hi-def παιχνιδια δεν ειχα και εχω να πω οτι θα περασουμε καλα με τα next-gen κολπα.:animeek: ουαου τιποτα αλλο.

Τωρα περιμενω να μου ερθουν κανα 2 blu-ray ταινιουλες για αυτο το πηρα αλλωστε (φτηνο blu-ray) για να εχουμε και απο εκει μια γνωμη.Αυτα προς το παρον :thumbup: .
 
μεγιες!!!

keep us updated!!
 
Αναρωτιέμαι που πάει ο τόνος που λείπει στο "καλος" :diablotin:

Με γειά πάντως! :)
 
Maddog είπε:
Αναρωτιέμαι που πάει ο τόνος που λείπει στο "καλος" :diablotin:
Με γειά πάντως! :)
Thanks WALLY και τον Maddog με το χιουμορ που σκοτωνει :D .Η σελιδα της SONY με το version update εχει μπουκωσει προφανως πεσαν ολοι οι λιγουρηδες μαζι :biglaugh: .
 
Μεγειές μεγειές!

Και όποτε αγοράζεις κανα καινούριο παιχνιδάκι , κοπάνα κανα post να ρίχνουμε τους απαραίτητους τσακωμούς :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:
 
Καλόπαιχτο. Αν τύχει και πάρεις το Oblivion, θέλω εντυπώσεις!!!!!
 
xbox360 rulezz :biglaugh: :biglaugh:

μεγιες και από εμένα..με την πρώτη ευκαιρία θα χτυπήσω και εγώ ένα ...ειναι πολύ καλό μηχάνημα
 
Μεγιες και απο εμενα και ελπιζω να εχεις καλα καψιματα με την νεα σου κονσολα....
 
Μεγεια Μυρμηγκοφαγε !! και μην ξεχασεις να δοκιμασεις και

- δουλευει εξαιρετικα.
 
AARDVARK καλορύζικο φίλε..Καλό gaming..Αλλά......ο μοναδικός καλός είσαι εσύ,γιατί όλοι εδώ είμαστε κακοί!!!! :diablotin:
 
Eυχαριστω ολους παιδια για τα καλα σας λογια (δεν το περιμενα :D )

Και ναι Χ-BOX rules και το WIIIII rules και ολα καλα ειναι οσο διασκεδαζουμε και κανουμε την πλακα μας.

Τωρα για linux και αλλες χακεριες μαλλον θα αργησω να μπω στα κολπα καθως ενας απο τους λογους που γουσταρω "κονσολα" ειναι οτι δεν σου ζαλιζουν τα ......... με τα περιπλοκα των PC:mad: .

ΑΚΜΑΚΑS το παραξενο θα ειναι να βρεθει κανας αλλος "καλος" (θελω παρεα ρεεε :D ) μιας και απο το ονομα του forum και μονο δεν περιμενω πολλα πραγματα (ισως αν λεγοταν gadgetoholics η καπως ετσι).

Και τελος για να μην ξεχνιομαστε SATURN rules DREAMCAST rules (γενικα η SEGA:cool: ).Kαι επιτελους θα ξεκολησω λιγο απο το MAME:D .
 
Kαι επιτελους θα ξεκολησω λιγο απο το MAME .
Μπα,εγω ειμαι της αποψης η οποια ειχε ειπωθει παλιοτερα και στο mame.gr..

ΜΑΜΕ-ΜΑΜΕ και ας με γ@μ@νε!!!!!:biglaugh: :biglaugh:
 
AARDVARK με γεια σου και χαρα σου που εκανες μια τετοια "επενδυση"! :thumbup:

Αφου πηρες την αποφαση να αποκτησεις κατι το τοσο ακριβο για την διασκεδαση σου κοιτα να το "ξεζουμισεις" οσο το δυνατο περισσοτερο και να το ευχαριστηθεις στο επακρον!Οτι εντυπωσεις απο την κονσολα και απο τα παιχνιδακια ριχνε τες στο forum-δυσκολα να ακουσεις απο πολλους εδω μεσα οτι το αγορασαν με την παρουσα τιμη!

Ολες οι κονσολες rulez οταν τις ευχαριστιομαστε!(καλα το DC rulez λιιιιιγο περισσοτερο! :cool: )

Ωστοσο συγχρονη κονσολα που να μην μπορεσουμε ΠΟΤΕ να παιξουμε MAME

ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΕΙ ΣΤΑ ΤΑΡΤΑΡΑ!:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Γιαυτο οι κονσολες της τελευταιας γενιας ας σπανε σιγα σιγα για homebrew χρηση...
 
AARDVARK με την πρώτη ευκαιρία δώσε πληροφορίες για το αν ζεσταίνεται, αν ακούγεται (θόρυβος και λοιπά) και για την ποιότητα κατασκευής (οι κύριοι με το 360 να μην τολμήσουν εδώ να βγάλουν άχνα παρακαλώ).

Χωρίς πλάκα από ότι μαθαίνω έχει το ωραιότερο Oblivion μακράν από όλα τα μηχανήματα μέχρι στιγμής και κάπου καίγομαι......

SONY FTW!!!!!!!!!!!
 
pooky είπε:
3ήμερο ban για συνετισμό και λίγο σου είναι! :diablotin:

Δεν είναι επαρκής δικαιολογία ότι έχεις κάψει τον εγκέφαλο σου λόγω STALKER, υπάρχει και ένα όριο ανοχής! :mad: :)
 
......και ο πρώτος που τσίμπησε είναι ο Γιατρός!!!!!! :D :D

Ρε συ Doc το δόλωμα ήταν για τον Wally!!!!!!!!!

Καλά, καλά για να σε ανεβάσω θα φωνάξω!

SEGA FTW!!!!!!!

Maddog είπε:
3ήμερο ban για συνετισμό και λίγο σου είναι! :diablotin: Δεν είναι επαρκής δικαιολογία ότι έχεις κάψει τον εγκέφαλο σου λόγω STALKER, υπάρχει και ένα όριο ανοχής! :mad: :)

Έχω κάψει τι; Βλέπω χρησιμοποιούμε και άγνωστες λέξεις.......

Εγκέφαλος,........ τι νά'ναι ρε γμτ..........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
pooky είπε:
AARDVARK με την πρώτη ευκαιρία δώσε πληροφορίες για το αν ζεσταίνεται, αν ακούγεται (θόρυβος και λοιπά) και για την ποιότητα κατασκευής (οι κύριοι με το 360 να μην τολμήσουν εδώ να βγάλουν άχνα παρακαλώ).SONY FTW!!!!!!!!!!!
Άντε πάλι......... μανία με τις θερμοκρασίες και τους θορύβους...Χα χα..Με αυτή την παιχνιδομήχανή βρε συ δεν ασχολείσαι με τέτοια αλλά με το gaming... :D
 
Πες το αυτό στους κατόχους 360......... Ξέρουν αυτοί, έχουν καταργήσει τα καλοριφέρ το χειμώνα.

Grip είπε:
ΜΑΜΕ-ΜΑΜΕ και ας με γ@μ@νε!!!!!:biglaugh: :biglaugh:

Πάλι το μυαλό σου στις γυναίκες εσένα!

Είσαι αδιόρθωτος!!!!! :D :D :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
χαχαχαχαχαχα

αλλα μεσα στη θαλπωρη παιζουν στα 60fps με 4ΑΑ

slideshow FTW!! (PowerpointComputer) :p
 
Πίσω
Μπλουζα