Kανένας άλλος καλός ; [PS3 launch]

Συγχαρητήρια για την νεα προσθήκη στην συλλογη!

Αυτα τα fat ειναι οτι πρεπει αυτη την στιγμη γιατι μπορει κανεις να τα κανει jailbreak και να εγκαταστησει custom firmware μονο με softmod... το εκανα και εγω στο δικο μου τωρα στις γιορτες.
 
Καλόπαιχτο. 
Το δικό μου PS3 Fat ψήθηκε δυστυχώς :(
 
Ωραιος με γειες, το fat ειχε υποστηριξη Ps2 παιχνιδιων (και ps1 αλλα αυτο το χουνε ολα τα Ps3) ,card readers και 4 usb να χωνεις οτι θες.
Ευχαριστώ πολύ! Ναι, αλλά όχι όλα τα fat. Συγκεκριμένα μοντέλα. Τα 20,60,80GB και φυσικά υπάρχουν ασυμβατότητες. Πάντως πέραν τα όποια προβλήματά της είναι βαρβάτη κονσόλα.

1@freaktmp[/USER] Σ'ευχαριστώ πολύ! Λέω να μην το πειράξω. Εκτός ότι δεν έχω χρόνο για τέτοια σκέφτομαι να το κρατήσω μαμίσιο.

1@Kambia[/USER] Thank you! Πολύ κρίμα για το δικό σου. Τι ακριβώς έπαθε; Δεν ανάβει καν, καμμένο τροφοδοτικό;

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
1@freaktmp[/USER] Σ'ευχαριστώ πολύ! Λέω να μην το πειράξω. Εκτός ότι δεν έχω χρόνο για τέτοια σκέφτομαι να το κρατήσω μαμίσιο.
Οπως ειπα ειναι softmod. Οποιαδηποτε στιγμη θελεις να το επαναφερεις στα εργοστασιακα, απλα φλασαρεις το αυθεντικο firmware. Φτανει να μην εχει γινει ban η κονσολα (αν προσπαθησεις να παιξεις multiplayer με το custom firmware).

 
Ολα τα fat θυμαμαι ειχανε υποστηριξη ,τεσπα πανε χρονια και δεν θυμαμαι.

Τωρα που διαβαζω βγηκε softmod την εχω στην ντουλαπα RLOD (πως το λεγανε) απο το 11 που πηρα το slim,κριμα.
 


1@Kambia[/USER] Thank you! Πολύ κρίμα για το δικό σου. Τι ακριβώς έπαθε; Δεν ανάβει καν, καμμένο τροφοδοτικό;
Σε πρώτη φάση αντιμετώπισα αυτό το πρόβλημα 



Μερικές μέρες μετά ότι παιχνίδι και να έβαζα να παίξει κολλούσε, υπερθερμαίνονταν και έκλεινε. Ο θόρυβος δε που έκανε ήταν σαν να είχα ένα 747 στο σαλόνι με αναμμένες τις τουρμπίνες. Πήρα άλλο :p  

 
Σε πρώτη φάση αντιμετώπισα αυτό το πρόβλημα 



Μερικές μέρες μετά ότι παιχνίδι και να έβαζα να παίξει κολλούσε, υπερθερμαίνονταν και έκλεινε. Ο θόρυβος δε που έκανε ήταν σαν να είχα ένα 747 στο σαλόνι με αναμμένες τις τουρμπίνες. Πήρα άλλο :p  
Ε, εντάξει αγόρασες PS3 και παραλίγο να γίνει Drone :p . Πολύ μάπα τα υλικά της Sony τελικά. Είναι να σου κάτσει. Να υποθέσω ότι αγόρασες Slim μοντέλο μετά!
 
Ναι, Slim πήρα μετά. Και το έχω κατα ευχαριστηθεί. 
 
Πίσω
Μπλουζα