Mεγαλύτερος γόης του ελληνικού κινηματογράφου (reloaded)

Ποιος ήταν ο μεγαλύτερος γόης του ελληνικού κινηματογράφου;

  • Ανδρέας Μπάρκουλης

  • Κώστας Κακκαβάς

  • Αλέκος Αλεξανδράκης

  • Νίκος Κούρκουλος

  • Άλκης Γιαννακάς

  • Δημήτρης Παπαμιχαήλ

  • Φαίδων Γεωργίτσης

  • Αντρέας Ντούζος

  • Λάκης Κομνηνός

  • Χρήστος Νέγκας


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο μετά την ψηφοφορία.
@αριαδνη Από όσους ανέφερες μου άρεσαν παλιά από ξένους ο Ματ Ντίλον και ο Λεονάρντο Ντι Κάπριο
Η κάθε εποχή έχει τους δικούς της ωραίους απλά εδώ και μια 20ετια ο πιτ και η Μπελούτσι καπέλωσαν τους αλλους
 
Δικαιώθηκες, το 60' ο Κούρκουλος θα σάρωνε μαζί με τον μπαρκουλη



Την πάτησα όμως στο ζευγάρι Παπαμιχαήλ και Φωκά, είπα να βάλω Παπαμιχαήλ καθότι ήταν ο πιο εμπορικός γόης σε εισιτήρια ταινιών.

Και τελικά έπεσα σε κοινότητα που λατρεύει το Φωκά. :)
 
Να γίνει, άσε να κλείσει αυτό μια εβδομάδα, να ακούσω και αιτήματα και θα το ανεβάσω.
Βεβαίως και να γίνει και πιο μετά , παραγγελιά poll με τους γόηδες Έλληνες ηθοποιούς των 2000s μιας και τα 2000s θεωρούνται βίντατζ
 
Την πάτησα όμως στο ζευγάρι Παπαμιχαήλ και Φωκά, είπα να βάλω Παπαμιχαήλ καθότι ήταν ο πιο εμπορικός γόης σε εισιτήρια ταινιών.

Και τελικά έπεσα σε κοινότητα που λατρεύει το Φωκά. :)
E μα ήταν τέκνο ο Φωκάς ο ορισμός μαλιστα
 
E μα ήταν τέκνο ο Φωκάς ο ορισμός μαλιστα



Δεν είχε λάμψη όμως, αντίθετα ο Αλεξανδράκης χωρίς να ήταν τεκνό είχε λάμψη που γέμιζε την οθόνη.

Λίγο μονοκόμματος μου φαινόταν ο Φωκάς πάντα.
 
Βεβαίως και να γίνει και πιο μετά , παραγγελιά poll με τους γόηδες Έλληνες ηθοποιούς των 2000s μιας και τα 2000s θεωρούνται βίντατζ

Το χρονολογικο οριο του φορουμ ειναι μεχρι το 2000.

Δεν είχε λάμψη όμως, αντίθετα ο Αλεξανδράκης χωρίς να ήταν τεκνό είχε λάμψη που γέμιζε την οθόνη.

Λίγο μονοκόμματος μου φαινόταν ο Φωκάς πάντα.

Την γενικη μανια με τον Αλεξανδρακη δεν την καταλαβαινω, ουτε την λαμψη του. Σπυρος Φωκας και ξερο ψωμι!
 
Το χρονολογικο οριο του φορουμ ειναι μεχρι το 2000.



Την γενικη μανια με τον Αλεξανδρακη δεν την καταλαβαινω, ουτε την λαμψη του. Σπυρος Φωκας και ξερο ψωμι!
Bambi εδώ ποιον ψήφισες; ξέρω σίγουρα ποιον δεν ψήφισες κουρκουλο
 
Bambi εδώ ποιον ψήφισες; ξέρω σίγουρα ποιον δεν ψήφισες κουρκουλο

Η δημοσκοπηση ειναι φανερη. Πατωντας επανω στο ονομα του καθε ηθοποιου μπορουμε να δουμε και τι ψηφισε το καθε μελος που συμμετειχε.
Περαν αυτου, εχω γραψει στην πρωτη σελιδα τι ψηφισα και γιατι. Δες εδω.
 
Η δημοσκοπηση ειναι φανερη. Πατωντας επανω στο ονομα του καθε ηθοποιου μπορουμε να δουμε και τι ψηφισε το καθε μελος που συμμετειχε.
Περαν αυτου, εχω γραψει στην πρωτη σελιδα τι ψηφισα και γιατι. Δες εδω.
Δεν είχα ιδέα μπαμπι ότι μπορούμε να δούμε τι ψήφισε ο αλλος
 
Με έφαγε η περίεργεια και το ανέβασα από τώρα!!!!

 
Με έφαγε η περίεργεια και το ανέβασα από τώρα!!!!

Τρέχω
 
Πίσω
Μπλουζα