[Mattel & El Greco] Masters of the Universe

καλα νεα για οσους εχουν i phone ipad k ipad touch!! κακα για εμας που δεν εχουμε χαχα!! γιατι ερχεται το He-Man: The Most Powerful Game in the Universe http://uk.ign.com/images/games/he-m...iverse-iphone-144763/507324f596704b6585441f88

 


http://uk.ign.com/images/games/he-man-the-most-powerful-game-in-the-universe-iphone-144763/507324f596704b6585441f88



 
Λατρευω τα comic adaptations απο διαφορες σειρες της τηλεορασης και καρτουνς!Πολυ ωραια συλλογη φιλε!Respect! :worship: :worship: :worship:
 
nasospakos είπε:
faceless έχω πάθει εγκεφαλικό, πολλά συγχαρητήρια για την συλλογή σου!! :worship: :worship: Φίλα την σαν τα μάτια σου. Τα comics από που τα έχεις μαζέψει;

Eυχαριστώ φίλε μου .Ασφαλώς και την φυλάω σαν τα μάτια μου.'Ολα τα comics όπως και όλη τη συλλογή MOTU την έχω μαζέψει απο το Ebay κατά την διάρκεια πολλών ετών.
 
[h=1]He-Man: The Most Powerful Game in the Universe — Official Trailer

[/h]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
τι λες τώρα; Βγήκε παιχνιδάκι; Απ'ότι κατάλαβα δεν υποστηρίζει Windows ή Linux. :cry:

faceless είπε:
Eυχαριστώ φίλε μου .Ασφαλώς και την φυλάω σαν τα μάτια μου.'Ολα τα comics όπως και όλη τη συλλογή MOTU την έχω μαζέψει απο το Ebay κατά την διάρκεια πολλών ετών.
εντάξει από φιγούρες έχουν δει πολλά τα μάτια μου αλλά τα comics είναι πραγματικά όλα τα λεφτά! Μπράβο και πάλι...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
το παιχνιδι ειναι για κινητο μονο!! δυστυχως !!αλλα δεν το φοβαμαι ολο κ κατι θα βγει τωρα καλυτερο βεβαια απο αυτο που ειχε βγει για το ps 2!!
 
Αντε ρε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΟΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Σημερα ο He-Man γινεται 30 χρονων!!!!
 
Αντε και με τη δυναμη του Grayskull!!! :2beers: :2beers: :2beers:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
wheeled warrior είπε:
Αντε ρε ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΟΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!! Σημερα ο He-Man γινεται 30 χρονων!!!!
χρόνια πολλά στον Πρίγκηπα των παιγνιδιών! Γιατί σήμερα "ww"?
 
γιατι σαν σημερα πριν 30 χρονια το 1982 μπηκε ο he-man στην ζωη μας!!!
 
Άντε, χρόνια πολλά!!! Πάρτε και μια photo από την προσωπική μου συλλογή...

Attack on Snake Mountain!!!.jpg

Και επειδή τα έκαναν μαντάρα εκεί στο he-man.org, λέω να κάνουμε δικό μας site... Είμαστε πολλοί και είμαστε πορωμένοι...

IMG_3734.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Χρόνια πολλά στον He-Man και όλους εμάς τους MOTUόπληκτους!
 
Είθε η δύναμη του grayskull να είναι μαζί μας για πολλά χρόνια ακόμη.Χρόνια Πόλλα σε όλους του He-maniacs
 
Ωραιο το καστρο θεοφιλος.Εχεις κι αλλα πραματακια στη συλλογη σου;
 
Έχω πολύ πράμα, χε, χε!!! Θα τα δείτε εν καιρώ...

Διαβάζει κανείς τα καινούργια της dc;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
faceless είπε:
Είθε η δύναμη του grayskull να είναι μαζί μας για πολλά χρόνια ακόμη.Χρόνια Πόλλα σε όλους του He-maniacs
Στην τελευταία Power-Con, η Mattel αποκάλυψε ότι μεταξύ των φιγούρων MOTU που θα κυκλοφορήσει μέσω του MattyCollector για το 2013, θα περιλαμβάνεται και το Castle Greyskull! Ενδεχομένως να το γνωρίζουν όλοι οι He-Maniacs του φόρουμ μέχρι τώρα, αλλά για όσους ενδιαφέρονται για λεπτομέριες, ιδού το επίσημο topic στο forum της Mattel:

http://forums.mattycollector.com/eve/forums/a/tpc/f/4561004165/m/1721002977
 
Αρκει να μην ειναι μαυρο βαμμενο απο πανω με φτηνα χρωματα οπως κανει πλεον η mattel..
 
Getta Robo είπε:
Αρκει να μην ειναι μαυρο βαμμενο απο πανω με φτηνα χρωματα οπως κανει πλεον η mattel..
... η οποία το έχει ξεφτιλίσει τελείως με κάτι τραγικές φιγούρες, όπως ο mighty spector ή ο sir laser lot. Δεν μου κάνουν αίσθηση και τα καινούργια bios... Και δεν μπορείς να ξεκινάς την καινούργια σειρά comics, που οι fans περίμεναν τόσο καιρό με λαχτάρα, με πρώτο χαρακτήρα τον... sir laser lot! Μια ζωή λάθος κινήσεις... Μόνο το χρήμα... Θα πρέπει πρώτα να επενδύεις στους fans και μετά στην τσέπη σου... Γι' αυτό τελείωσε και η σειρά άδοξα πίσω στα 80s. Πάντως αν και είμαι vintage fan, δεν μπορώ να πω ότι δεν με ευχαριστούν οι motuc.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
το design των MOTUC είναι φανταστικό! Μιλάμε για απίστευτες δημιουργίες σε απίστευτη ποικιλία! Χρήματα να'χεις να ξοδεύεις! Υπάρχουν όμως κάποια θέματα ποιότητας κυρίως με το θέμα της βαφής. Θα έπρεπε να είναι ελαφρώς φθηνότερα αφού φτιάχνονται στην Κίνα. Ούτε την στάμπα της Mattel δεν έχουν πάνω και τα πλαστικά τους δεν συγκρίνονται σε καμία περίπτωση με αυτά των αρχικών σειρών. Τι να ψάχνεις να βρεις όμως; Άλλο '80s και άλλο '10s! Αν πραγματικά μπορούσα να αλλάξω κάτι στην σειρά των MOTUC αυτό θα ήταν σίγουρα το....playability τους.

Ελπίζω να το πιάσατε το υπονοούμενο;
 
Ίσως βέβαια, επειδή θεωρείται adult collection, να μην είχαν στο νου τους τόσο πολύ το... playability!!!

Για να καταλάβεις,εγώ δεν θα τα έβγαζα καν από το κουτί τους!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα