N.I.N.J.A. Mites by PANOSH

Κι άλλα 5 κλειστά πακετάκια που κέρδισα πρόσφατα σε μια δημοπρασία, σε αρκετά καλή τιμή.







ninja 8.jpg

ninja 7.jpg

ninja 6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραιες οι συλλογες σας παιδια... αν καποιος εχει και το χαρτακι με τα ονοματα τους θα ηταν τελειο να μας το δειξει να θυμηθουμε πως τους λεγανε(ε ρε πως περνουν τα χρονια...)

Και η δικη μου συλλογη δεν ειναι ολοκληρωμενη αλλα νομιζω πως ειναι αξιοζηλευτη(αυτο ακουστηκε καπως...χαχαχαχα)

Τελοσπαντων... για τα ματια σας μονο οριστε η συλλογη μου!!!

Ninja (5).jpg

Ninja (6).jpg

Ninja (1).jpg

Ninja (2).jpg

Ninja (3).jpg

Ninja (4).jpg
 
Ολοκληρωμενη η μη η συλογη σου φιλε ειναι και αυτη εξαιρετικη.Πρεπει να εχω και γω κανα δυο φιγουρες απο αυτες και δεν θυμαμαι αν ηταν σε σακουλακια οταν τα αγοραζα πιτσιρικας αλλα θυμαμαι σαν αναμνηση οτι συνεχεια τυχαινα αυτον που ειναι σαν αστερακι και τον αλλον με τα 4 χερια.
 
metalcandyman είπε:
Ολοκληρωμενη η μη η συλογη σου φιλε ειναι και αυτη εξαιρετικη.Πρεπει να εχω και γω κανα δυο φιγουρες απο αυτες και δεν θυμαμαι αν ηταν σε σακουλακια οταν τα αγοραζα πιτσιρικας αλλα θυμαμαι σαν αναμνηση οτι συνεχεια τυχαινα αυτον που ειναι σαν αστερακι και τον αλλον με τα 4 χερια.
Να σαι καλα φιλε μου... σε σακουλακια τα πουλαγαν εχεις δικιο.Οσο για αυτον τον αστερακια τον ειχα πετυχει κι εγω πολλες φορες και τον ανταλλαζα με αλλους που δεν τους ειχα και απο οσο θυμαμαι ηταν απο τις πιο δυσκολες σειρες παιχνιδιων του ειδους για να τις ολοκληρωσει κανεις.
 
Ωραία συλλογή φίλε lordraiden! Έχω την εντύπωση όμως ότι οι γυαλιστερές φιγούρες με περλέ χρώμα γαλάζιο και άσπρο δεν πρέπει να είναι ελληνικά. Οι ελληνικές οι λευκές είναι πιο ματ! Έχω κι εγώ τις φιγούρες από τα νιάτα μου και πριν λίγο καιρό απέκτησα μερικές από Γαλλία με αυτά τα χρώματα όπου ονομάζονταν Cosmix γι'αυτό λέω...
 
kingtiger077 είπε:
Ωραία συλλογή φίλε lordraiden! Έχω την εντύπωση όμως ότι οι γυαλιστερές φιγούρες με περλέ χρώμα γαλάζιο και άσπρο δεν πρέπει να είναι ελληνικά. Οι ελληνικές οι λευκές είναι πιο ματ! Έχω κι εγώ τις φιγούρες από τα νιάτα μου και πριν λίγο καιρό απέκτησα μερικές από Γαλλία με αυτά τα χρώματα όπου ονομάζονταν Cosmix γι'αυτό λέω...
Αυτες τις φιγουρες τις περλε γαλαζιες και χρυσαφι (14 στον αριθμο)τις βρηκα εδω στην Ελλαδα το 2002 χριστουγεννα μαλιστα και ηταν και οι τελευταιες... αν σου πω που τις βρηκα θα κουφαθεις...
 
Άσε, μάλλον ξέρω...είχα βρει κι εγώ αλλά δεν πήρα :banghead: :banghead: :banghead: Τις είχανε με το κιλό στα ταμεία των καταστημάτων Jumbo και τις έδιναν για ρέστα ή εναλλακτικά 20 λεπτά του ευρώ!!!! Αν είχα τότε τη λόξα που έχω τώρα θα τις είχα πάρει όλες!!! Ευτυχώς διεσώθησαν οι φιγούρες που είχα από μικρός!
 
kingtiger077 είπε:
Άσε, μάλλον ξέρω...είχα βρει κι εγώ αλλά δεν πήρα :banghead: :banghead: :banghead: Τις είχανε με το κιλό στα ταμεία των καταστημάτων Jumbo και τις έδιναν για ρέστα ή εναλλακτικά 20 λεπτά του ευρώ!!!! Αν είχα τότε τη λόξα που έχω τώρα θα τις είχα πάρει όλες!!! Ευτυχώς διεσώθησαν οι φιγούρες που είχα από μικρός!
Χαχαχαχα στα τζαμπο ναι φιλε μου σωστος...εγω τις πηρα λογω νοσταλγιας πιο πολυ... πηγα μετα απο 2 μερες μπας και ξαναβρω αλλα μου ειπαν πως ηταν οι τελευταιες και πως δεν θα εφερναν ξανα... απο τοτε οποτε παω τζαμπο ριχνω παντα μια ματια στα ταμεια μηπως πετυχω καμια φιγουρα ξεχασμενη αλλα που τετοια τυχη...
 
Βρηκα λιγους ακομα σε ενα κουτακι...

Ninja ypoloipa 2.jpg

Ninja ypoloipa 1.jpg
 
... και εγω ειχα καποτε αρκετα... [edit] αγγελία [/edit]

θα ηθελα και εγω ετσι για αναμνηση ...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ας διαγραφεί το παρόν ποστ λόγω λάθους

Cartinaexogini.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Η καρτέλα με τα ονόματα στα Ιταλικά. Μακάρι κάποιος που έχει την ελληνική καρτέλα να την ποστάρει σε καλή ανάλυση για να τα θυμηθούμε!!!

exogini ninja.JPG

Edit: Οι φιγούρες νίντζα στην Ιταλία ήταν 48 όσες κυκλοφόρησαν και στην Ελλάδα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα