New Channel

Θυμάστε τις ποιο κάτω εκπομπές/σειρές του καναλιού:

α)Μύθοι και πραγματικότητα με τον Δημήτρη Παπανώτα

β) Σόου και αβλαβές σατυρική (ο θεός να την κάνει) εκπομπή με τους Γιώργο Παπαζήση, Ντίνο Σπυρόπουλο και Λευτέρη Μελέτη

γ)Το αστυνομικό μας τμήμα. Σειρά του καναλιού σε σε σενάριο Ντίνου Σπυρόπουλου με τον Γιάννη Μιχαλόπουλο στον ρόλο του διοικήτή

δ) Εκπομπή τηλεπροξενιών με την Μάγδα Τσαγγάνη μετά την μεταγραφή της Γιούλης Ηλιοπούλου στον ΣΚΑΙ

ε) Ομηρικοί καυγάδες. Ξένη εκπομπή όπου κάποιοι έλυναν τις διαφορές τους πάνω σε ρινγκ σε τρεις γύρους. Στον πρώτο μονομαχούσαν με γιγάντια γάντια του μποξ και στη συνέχεια είτε με φαγητά είτε με σοκολάτες είτε με ότι τους έδιναν

στ) Εκπομπή με video clip με παρουσιαστή κάποιες φορές κάποιον Γιάννο και άλλες την Νανά Καραγιάννη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
..Παπαζηση.

Εκανα φιλοτιμες προσπαθειες να την παρακολουθησω αλλα απλα δεν παλευονταν ακομα και για τα δικα μου αισθητηρια...
 
Χεχε, ειχα δει και εγω ενα (δυο το πολυ) επεισοδια απο την εκπομπη του Παπαζήση. Μιλαμε για ποιοτητα εντελώς YouTube.

"Το αστυνομικό μας τμήμα" κι αυτο το ειχα πετυχει μια φορα, και θυμαμαι μια σκηνη που προσπαθούσαν να βγάλουν 'κωμική' σκηνή τραβηγμένη απο τα μαλλιά.

Πρεπει παντως να ειναι οι μοναδικες αποπειρες του καναλιου σε δικη του παραγωγη
 
Ειχε και μια αστυνομικη σειρα που επαιζε και ο Στεφανακης αλλα δεν την ειχα δει ποτε
 
Αν δεν κάνω λάθος, το New Channel συχνά - πυκνά έβαζε τις τηλεταινίες του Sharpe, με τον Sean Bean.
 
Στο NEW CHHANNEL ο "γνωστός" Καπετανίδης παρουσίαζε την μουσική εκπομπή BeatBox. Πολλές ίδιες εκπομπές με το NEW, έπαιζαν και στην Θεσσαλονίκη από την TV100. Αυτά τα δύο κανάλια είχαν μεγάλη συνεργασία. Ακόμα και η κονσόλα που έβαζαν το LOGO του σταθμού, στις αρχές, ήταν η ίδια. Είχαν ίδιους χαρακτήρες. Επίσης θυμάμαι το NEW CHANNEL τις πρώτες μέρες εκπομπής, αλλά και τον πρώτο καιρό, που άλλαζε συνεχώς το σήμα του. NEW CHANNEL, NEW CHANN, NEW CH, NEW, όλα αυτά με κονσόλα. Από εκεί και πέρα, αργότερα έφτιαξαν νέο σηματάκι πολύ ωραίο με AMIGA σε χρώμα κίτρινο στην αρχή και μετά το βελτίωσαν σε χρυσαφί. Και εδώ έκαναν διάφορες αλλαγές με την λέξη CHANNAEL κάτω από το NEW. Αργότερα που πήραν άλλα συστήματα το έκαναν σκέτο άσπρο χωρίς το CHANNEL. Μπλιάχ!
 
Μερικες φωτο απο την φοβερη εκπομπη Βαθια Νυκτωμενοι του αειμνηστου Τσαβολακη

Ο Τσαβολακης με τον ετερο παρουσιαστη της εκπομπης

attachment.php


Ο Παρης Παπης να "εκτελει" το "Κανις" παρεα με τον Λογο

attachment.php
 
Rakeesh είπε:
Νομιζω οτι το New δεν ειχε το Μυλωνα και την Παγουρα, ηταν σε αλλο καναλι που νομιζω λεγοταν High. Οσο για τον Ορεστη Λασκο, αυτος ηταν σκηνοθετης :) Η trash-μορφη Λάσκος στον οποιο αναφερεσαι, νομίζω λεγόταν Γιάννης
O Λασκος πεθανε πριν κανα δυο χρονια...

Ο Μυλωνας κανει web tv, αλλα τωρα τελευταια ειναι offline.
 
το μήνυμα του χρήστη ipal...

ipal είπε:
O Λασκος πεθανε πριν κανα δυο χρονια...Ο Μυλωνας κανει web tv, αλλα τωρα τελευταια ειναι offline.
...σε κορακίστικα mode=off!
 
ipal είπε:
Ναι, φίλε/φίλη ipal.

Μηνύματα που (πιθανόν) γράφεις από το κινητό σου δεν αναγνωρίζονται από το forum (δεν διαβάζονται δηλαδή από τον υπολογιστή) και φαίνονται με αυτή την μορφή:

"κο&rho..."

(το ξέρω, διότι έχω κι εγώ το ίδιο πρόβλημα όταν γράφω από i-phone (το μήνυμά μου διαβάζεται μόνο από i-phone), για αυτό και δεν γράφω από το κινητό μου...)
 
ναι το ειδα: tapatalk. απο ipad &epsilon...

ιpad /tapatalk. σε 10φορουμ γραφω μονο εδω εγινε...

μαλλον κατι δε παει καλα...

το quote :

quote_icon.png
Αρχικό μήνυμα απο ipal

κορακίστικα???

πως περασε ΟΚ???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδια υπαρχουν πουθενα σε καμια συλλογη τα επεισοδια Super Mario με τη φωνη του Μπιμπίλα που εδειχνε στο New channel?
 
σημα του new channel ap το 1990

34&feature=plpp_video
 
New Channel. Το κανάλι που με εισήγαγε στην "εξερεύνηση" του αντιθέτου φύλου.:biglaugh:
 
Πίσω
Μπλουζα