[NILCO] / [PARKER] Cluedo

Επειδή έχω την έκδοση που παραθέτεις, επιβεβαιώνω ότι το gameplay είναι ίδιο με τις οδηγίες που παραθέτει ο Nemo στην κιβωτό.
 
'Εψαξα και ήθελα αρχικά να στείλω σε εσένα μύνημα αλλα δεν με άφηνε να σου στείλω λόγω οτι έχεις λέει πολλά μυνήματα στο inbox.

Δεν θα είχα κάνει νέο θέμα.Δεν υπάρχει λοιπόν διαφορά απ'ότι κατάλαβα για να μην αναφέρεις περισσότερο το θέμα..

Αυτή είναι άλλη έκδοση του παιχνιδιού πάντως που έχεις ανεβάσει απο αυτή που έχω βάλει.

Ωραία,σε ευχαριστώ πολύ.Εάν μπορούσες να τα κάνεις και ένα scan θα σου ήμουν ευγνώμων!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Bamagiotis είπε:
Ωραία,σε ευχαριστώ πολύ.Εάν μπορούσες να τα κάνεις και ένα scan θα σου ήμουν ευγνώμων!
Δυστυχώς δε μπορώ λόγω τεχνικού προβλήματος, αλλά πίστεψέ με, το gameplay είναι ένα και διαχρονικό, όπως της Μονόπολης πχ.

Διάβασε τις οδηγίες που έχει επισυνάψει ο Nemo και αν κάτι δεν καταλαβαίνεις, πες μου να σου εξηγήσω.
 
τηλεοπτικη διαφημιση θα βρειτε εδω (2ο βιντεακι 05:27 - 05:48λεπτα)
 
εγώ πρόπερσυ πήρα την έκδοση PARKER από τα jumbo αλλά στο μικρό μέγεθος κατάλληλο για εκδρομές , διακοπές , πικ νικ ακόμα και για το σπίτι αν δεν θες να καταλαμβάνεις ολόκληρο τραπέζι. Το θέμα είναι πως κατάφερα να το παίξω μόνο με τον επτάχρονο ανηψιό μου οι άλλοι όλοι θεωρούν ανιαρά τα επιτραπέζια.
 
Πίσω
Μπλουζα