Oδύσσεια του Διαστήματος (Ulysses 31)

Kambia είπε:
Τί ακριβώς είναι βρε Deathshadow και δεν μπορώ να καταλάβω? Τετράδια ή άλμπουμ?
Eικονογραφημενα αλμπουμ.Εκδοσεις DIC-TMS PARIS 1981.Τωρα αν ειναι ιστοριες απο το καρτουν η ανεξαρτητες δε θυμαμαι αλλα μπορω να το τσεκαρω.
 
Ανοίγω σήμερα στις 7 και μισή την τηλεόραση και το είδα να παίζεται στην TV100 :D
 
@Kambia εισαι τυχερη! Εγω οταν ανοιξα το πρωι την τηλεοραση, επαιζε παντου το Pretty Bra χαχαχαχαχα
 
Τους τελειωσαν οι "Εξυπνες Σιτες" μαλλον :p .
 
Kambia είπε:
Ανοίγω σήμερα στις 7 και μισή την τηλεόραση και το είδα να παίζεται στην TV100 :D
Παιζεται και τωρα στο Star Κεντρικης Ελλαδος.


Απο οτι ακουω εχει και την original μεταγλωτισση.
 
Ότι έχει παιχτεί μέχρι τώρα και το έχω δει είναι με την ορίτζιναλ μεταγλώττιση. Πάλι καλά
 
Βρε παιδιά, μπορείτε να με πείτε, πώς στο καλό πιάνετε Σταρ Κεντρικής Ελλάδος? :xm:
 
OTE TV απο 14.99 το μηνα (αν θες το απλο!)


Παιζει την εισαγωγη του τωρα,τρελα!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εκπληκτική παιδική σειρά.στο youtube έχει αρκετά επειδόδια.
 
gademosauros είπε:
Η ιστοσελίδα του δεν προβάλλει ζωντανά το πρόγραμμα; Έτσι λέει πάντως. http://webtv.lamiastar.gr/index.php

Edit:

Το ίδιο και το TV100

μάλιστα από ό,τι λέει στο πρόγραμμα δείχνει... τρια επεισόδια μαζί!

http://www.fm100.gr/depthe/attachments/article/120/2013-48.pdf
Συνηθως τα Web καναλια μεταδιδουν ζωντανα μονο το τις δικες του παραγωγες και οταν παιζουν ταινιες και ξενο προγραμμα ειναι off.
 
Aardvark είπε:
Live action,πολυ καλοφτιαγμενο μαλιστα! 





κοίτα να δεις που ο Sy Thomas του μοιάζει του Οδυσσέα! :p

πιο αστείος ο Τηλέμαχος που δεν είναι παιδί αλλά πιο ογκώδης από τον Οδυσσέα. Thanks Kambia, παρά πολύ καλό!
 
Απο τις λίγες σειρες που εχω και μάλιστα μεταγλωττισμενες για να τις δουν οταν μεγαλώσουν τα ανιψάκια μου (και πιο μετα τα παιδιά μου). Να δουν και εκείνα κατι που πραγματικά αξίζει και να μαθουν παράλληλα και κατι τα παιδια, κατι που πια δεν προσφερουν οι συγχρονες παιδικες σειρες κατά την γνώμη μου...
 
Τι θαυμάσια σειρά.......πραγματικά δεν έχω λόγια!!!! Αν ήξερα που μένουν και αν ζουν οι δημιουργοί της, θα πήγαινα να υποκλιθώ μπροστά τους. :bow:
 
θυμάμαι στο σχολείο, η δασκάλα μας μιλούσε για την Οδύσσεια και κάποιος μαθητής, άρχισε να της λέει για το παιδικό, με τα διαστημόπλοια και τους εξωγήινους. Η έκφραση της ήταν όλα τα λεφτά... :rofl:
 
Μου άρεσε πολύ το τραγούδι της σειράς.
 
Καταπληκτική σειρά με πολύ καλή μουσική,το ξεκίνημα της εισαγωγής ήταν μεταγλωττισμένο στα Ελληνικά και το κυρίως κομμάτι ήταν στα Γαλλικά,όπως είναι στο παρακάτω video μετά απο το 0:43.

[video=youtube;vxlNw-vz7l8]

 
Πίσω
Μπλουζα