Oι Απαράδεκτοι (1991 MEGA)

Οπως ελεγα καποια εποχη και στον DINO νομιζω...κανεις δεν εχει διαβασει ΟΟΟΛΟ το forum. :diablotin:

Παρα ταυτα , πολυ καλο το κειμενο της maxplanck και θα το κολλησουμε στο παλαιοτερο thread :)
 
ΑΜΑΝ! ΜΕ ΕΔΩΣΕΣ ΣΤΕΓΝΟ!!!!:eek:
 
Ο χαρακτηρας που εμφανιστηκε σε ενα επεισοδιο του οποιου το τιτλο δε θυμαμαι αλλα εχει αφησει εποχη σ'εμενα και στα φιλαρακια μου ειναι ο περιβοητος ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΣΗΣ! Απιστευτη φιγουρα τοσο ο ηθοποιος που τον υποδυοταν οσο και ο ρολος του.
 
:biglaugh::biglaugh::biglaugh:

Ειπα κι εγω!! Ειναι δυνατον τετοια θρυλικη σειρα και να μην τη θυμουνται οι 30αρηδες; Τετοια αμνησια; Αλλα εψαξα κι εγω στις κωμικες, οπου πχ ειδα τους αυθαιρετους και καποιες αλλες και αυτη οχι. Η αληθεια ειναι οτι δεν εψαξα στις κοινωνικες γιατι δε μου κολλουσε εκει...

Επισης (για να μη με λετε και τεμπελα) προσπαθησα να ψαξω μεσω της αναζητησης (εκεινο το κουμπακι το τριτο απο δεξια) αλλα δεν μου εδωσε τιποτα, μονο ενα ασχετο θεμα. Και το εμπιστευτηκα γιατι αλλες φορες εχει αποδωσει...

Αν θελετε να μεταφερετε το σχολιο μου στο παλιο, please καντε το. Αν και τωρα που διαβασα το παλιο δεν κολλαει και πολυ γιατι τα σχολια εκει εχουν προχωρησει. Οποτε αν ειναι βαλτε το με μια ... υποσημειωση: "αν το ποστ σας φαινεται εκτος τοπου και χρονου , μην το παρεξηγειτε, ηταν εκτος τοπου και χρονου!!"

Thanks!!

:) :cool:
 
LoL μα δεν ειπα τιποτα συγκεκριμενο DINO μου - απλα οτι κουβεντιαζαμε :biglaugh:
 
portarinos78 είπε:
Ο χαρακτηρας που εμφανιστηκε σε ενα επεισοδιο του οποιου το τιτλο δε θυμαμαι αλλα εχει αφησει εποχη σ'εμενα και στα φιλαρακια μου ειναι ο περιβοητος ΒΑΡΔΑΞΗΣ ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΕΣΗΣ! Απιστευτη φιγουρα τοσο ο ηθοποιος που τον υποδυοταν οσο και ο ρολος του.
O Aλκης Παναγιωτιδης ηταν ο ηθοποιος, μεταξυ αλλων εχει παιξει και στο "Τα κουρελια τραγουδανε ακομα...". Α, επισης τωρα τελευταια επαιζε και σε εκεινο του Παπακαλιατη, ως αντρας της ΚΑΡΑ-MILF (προς GILF) Πεμης Ζουνη....
 
Έκατσα πρωινιάτικα παρά το ξενύχτι μου και το έβγαλα όλο το κουίζ!Απλά θεϊκό!:biglaugh:
 
Το κουιζ δε λεω,καλο ειναι,αλλα μεχρι εκει,παραμεσα (=forum) μη κανετε τον κοπο να μπειτε,δυσκολα θα βγαλετε νοημα για οτιδηποτε.....
 
Δεν επρεπε αυτο το θρεντ να ειναι στις 'ΚΩΜΙΚΕΣ';

Συγνωμη που το μονο που εχω να συνεισμερω ειναι αυτη η παρατηρηση :Ρ
 
LoL

Εχεις απολυτο δικιο ομως - αντε να ρθει κανας mod να το μετακομισει.
 
manos426f είπε:
Το κουιζ δε λεω,καλο ειναι,αλλα μεχρι εκει,παραμεσα (=forum) μη κανετε τον κοπο να μπειτε,δυσκολα θα βγαλετε νοημα για οτιδηποτε.....
Το είδα κι εγώ...

πλάκα έχει το κουίζ (είμαι ο ΚΟΣΤΑΝΤΑΝ!!!) αλλά το φόρουμ είναι σε μαύρα χάλια...
 
"Δεν είμαι μαλακααααααααααας!"

Η απόλυτη ατάκα του Σπύρου. Αξέχαστες σκηνές, αξέχαστες στιγμές...
 
Να πω κι εγώ την αγαπημένη μου - Μπέζος φυσικά!

Επεισόδιο: Βόλτα με κλεμμένο αμάξι (2)

Στο τηλεπαιχνίδι ερώτηση πέφτει για τον Στάλιν, ο Μπονάτσος απαντάει Σαμαράς (ΧΑΧΑ - καλά ΤΟ άσχετο) - και φυσικό ο αριστερότατος Σπύρος απαντάει ολόσωστα. Ο Μπέζος τον φιλάει και λέει:

"Συγγνώμη κυρία Αλιφέρη μου, αλλά να, τόσα χρόνια κουμμουνιστης πρωτη φορά του χρησιμεύει σε κάτι!"

Καλά, ακόμα γελάω
 
:biglaugh: :biglaugh: :biglaugh:

Τη θυμάμαι κι εγώ τη σκηνή αυτή...!
 
Perseas είπε:
Στο τηλεπαιχνίδι ερώτηση πέφτει για τον Στάλιν, ο Μπονάτσος απαντάει Σαμαράς (ΧΑΧΑ - καλά ΤΟ άσχετο) - και φυσικό ο αριστερότατος Σπύρος απαντάει ολόσωστα. Ο Μπέζος τον φιλάει και λέει:
"Συγγνώμη κυρία Αλιφέρη μου, αλλά να, τόσα χρόνια κουμμουνιστης πρωτη φορά του χρησιμεύει σε κάτι!"

Καλά, ακόμα γελάω

χαχα.. από τις πιο ωραίες ατάκες.. δεν την είχα υπόψιν μου.. :biglaugh: :rofl:
 
Μόνο αυτά τα 45 επεισόδια υπάρχουν+τα 2 εορταστικά ή υπάρχουν κι άλλα τα οποία δεν έχουν προβληθεί σε επανάληψη!Δεν το βρίσκω λογικό ο πρώτος κύκλος να έχει 37 επεισόδια και ο δεύτερος μόνο 10!
 
Αγαπημένη ατάκα από τη Δήμητρα, όταν ο Γιάννης προσπαθώντας να την κάνει να χαλαρώσει, της λέει να μεταφερθεί νοερά στην παραλία και να τού περιγράψει τί βλέπει:

"Γιάννη δεν είμαι καλά, πάλι τη γαϊδούρα βλέπω!"
 
Πίσω
Μπλουζα