Oι Warlord στην Ελλάδα!

Τώρα το είδα το μήνυμά σου exetlaie! Τι να πω, μακάρι να τα καταφέρω :) Οι Βρετανοί δεν ξέρουν τι χάνουν που δεν εκτιμάνε τους Warlord!

Αλήθεια, ο νέος τραγουδιστής, ο Κύπριος Νικόλας έχει πολύ καλή φωνή και θυμίζει αρκετά τους πρώτους ένδοξους τραγουδιστές, ίσως του λείπει λίγο το πάθος τους, αλλά στα live δεν ξέρω, μπορεί να είναι οκ. Έχει πολύ καλύτερη φωνή από τον τραγουδιστή που είχαν τελευταία φορά στα live πάντως. Επίσης, αντί για τον πολύ συμπαθή κατά τη γνώμη μου μαύρο μπασίστα Philip Bynoe που είδαμε στις περσινές συναυλίες της Ελλάδας, φέτος, για τα live και μόνο τη θέση του θα πάρει ο Gary Wehrkamp των Shadow Gallery, ο οποίος θα κάνει και φωνητικά. Πληροφορίες εδώ: http://www.warlord-official.com/garywehrkamp/
 
Παίδες, θα πάει κανείς Warlord στις 6 Ιουλίου ;
 
Eγώ πάντως δεν θα τα καταφέρω τελικά :( Τους έστειλα ένα μήνυμα ρωτώντας αν υπάρχει ποτέ περίπτωση να έρθουν εκείνοι από δω και μου απάντησαν ότι δεν θα είχαν πρόβλημα, αλλά δεν εξαρτάται από αυτούς. Στενοχωριέμαι και για άλλο λόγο: Το Deliver Us το έψαχνα σε μπλουζάκι για καιρό και δεν κυκλοφορούσε, θα κυκλοφορήσει όμως στο tour.
 
Πίσω
Μπλουζα