Oι Warlord στην Ελλάδα!

Θα ειμαστε ολοι εκει!!
 
Πω πωωωωωω ..... τι λες τώρααααα ..... :flower: :flower: :flower:
 
.... Tοτε, λοιπόν, όταν τον Απρίλη του 2013 έρθει η στιγμή της συναυλίας, τι θα λέγατε να κανονίζαμε μια retromanιακή συνάντηση στο συναυλιακό χώρο ??? Να απολαύσουμε παρέα τη συναυλία και ... να θυμηθούμε όλοι μας τις παλιές, αγαπημένες χεβιμεταλλιές της εφηβείας μας ??? Να "πορωθουμε" από κοινού με υπέροχα, γεμάτα αγνότητα και εντιμότητα, εητάδικα χεβιμεταλλάδικα άσματα όπως το παρακάτω, το λατρεμένο Deliver us [σαν να λέμε ... "ντελιβεράς" :p :p] :


.... Όταν έρθει εκείνη η ώρα, επλίζω να κανονιστεί κάποια συνάντηση στο Γκαγκάριν και .... με μεγάλη μου χαρά να σας δω εκεί :flower: :flower:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν το χανω με τίποτα!!!!!!!!!!!!!!!! :headbangdude: :headbangdude: :headbangdude:
 
Θα προσπαθήσω να πάω και γω.

Ε ρε να ακούς live το Deliver us και να χτυπιέσαι
 
Μακάρι... Το διαβασα και στο site του Mark Zonder. Την περιμένω απο το 2002...

...and the cannons of destruction have begun...
 
Kambia είπε:
Θα προσπαθήσω να πάω και γω.Ε ρε να ακούς live το Deliver us και να χτυπιέσαι
Σωστήηηηηη :flower: :flower: :flower: ....

Να ευχόμαστε μόνο μέχρι τοτε να μην κατσει καμιά στραβή και αναβληθεί η συναυλία !!! Διότι, δυστυχώς, τώρα τελευταία βλέπουμε αρκετές συναυλίες, που ανακοινώνονται εδώ στην Ελλάδα, να αναβάλλονται !!! Αν και με τους Warlord δεν νομίζω να συμβεί τουτο ... είμαστε πολλοί που διψάμε να τους δούμε λάιβ !!!
 
ρε..με πανο να σκασουμε..

ετσι κι αλλιως την παρασταση θα κλεψουν αλλοι απειρως γραφικοτεροι.. :D
 
πήρα εισιτήρια μέσα στο πρώτο 20λεπτο της προπώλησης,θα είχα αγοράσει μέσα στα πρώτα 5' αν δεν μου είχε κοπεί η σύνδεση του internet :headbang: .

η περίπτωση να συγκεντρωθούμε κάπου παίζει όντως ; αν είναι να πάω να φτιάξω t-shirt "Warlord live in Athens - πυρήνας retromaniax" :D :p :D :p .

μιας και έχω το αντίτυπο της anthology με το μισό αριθμό του θηρίου :D ,πάρτε ένα μισό sign of the horns :D

attachment.php
 
krem13 είπε:
πήρα εισιτήρια μέσα στο πρώτο 20λεπτο της προπώλησης,θα είχα αγοράσει μέσα στα πρώτα 5' αν δεν μου είχε κοπεί η σύνδεση του internet :headbang: .
Τώρα, με άγχωσες ! :eek:

Λες να εξαντληθούν ;

Πόσο σου "πήγε το μαλλί" ;
 
exetlaios είπε:
Τώρα, με άγχωσες ! :eek: Λες να εξαντληθούν ;

Πόσο σου "πήγε το μαλλί" ;
30 ευρώ που θα είναι και το μοναδικό διαθέσιμο.

κοίτα,πρόλαβα τόσο γρήγορα γιατί έτυχε τη στιγμή που το ανακοίνωσαν να ήμουν μέσα στη σελίδα του event στο facebook :D .τώρα για το αν θα εξαντληθούν γρήγορα δεν ξέρω,πάντως το gagarin 1200 άτομα χωράει νομίζω.

πάρε και το λινκ της σελίδας του facebook για να δεις από που μπορείς να αγοράσεις εισιτήρια ;) .
 
Πολύ μικρό μου φαίνεται το Γκαγκάριν, για Warlord.

Ίδομεν ...
 
exetlaios είπε:
Πολύ μικρό μου φαίνεται το Γκαγκάριν, για Warlord.Ίδομεν ...
κακά τα ψέματα,υπάρχει περίπτωση να μαζέψουν (πολύ) παραπάνω κόσμο ; δεν νομίζω :( .αν μπεις για παράδειγμα στη σελίδα στο facebook θα δεις ότι 527 άτομα έχουν πει ότι θα πάνε και άλλα 127 ίσως.άντε να βάλεις και 100-200 άτομα που θα πάνε αλλά δεν είναι στη σελίδα; ε,και τα 1000 δύσκολο να τα πιάσουν...
 
krem13 είπε:
κακά τα ψέματα,υπάρχει περίπτωση να μαζέψουν (πολύ) παραπάνω κόσμο ; δεν νομίζω :( .αν μπεις για παράδειγμα στη σελίδα στο facebook θα δεις ότι 527 άτομα έχουν πει ότι θα πάνε και άλλα 127 ίσως.άντε να βάλεις και 100-200 άτομα που θα πάνε αλλά δεν είναι στη σελίδα; ε,και τα 1000 δύσκολο να τα πιάσουν...
Μωρέ, επειδή είναι συναυλία η οποία ... μου μυρίζει sold out, καλύτερα να μεριμνήσουμε νωρίς - νωρίς για τα εισιτηριάκια μας !!! Αν αρχίσει η προπώληση στο Ticket House ή σε παρόμοιους χώρους, ρίξτε ενημέρωση :cool: :cool:
 
Rinus Cesar είπε:
Μωρέ, επειδή είναι συναυλία η οποία ... μου μυρίζει sold out, καλύτερα να μεριμνήσουμε νωρίς - νωρίς για τα εισιτηριάκια μας !!! Αν αρχίσει η προπώληση στο Ticket House ή σε παρόμοιους χώρους, ρίξτε ενημέρωση :cool: :cool:
εγώ πάντως μερίμνησα :D .από το ticket arena ξεκίνησε η προπώληση,δεν ξέρω αν έχουν μείνει άλλα εισιτήρια (προπώλησης) και αν θα γίνει διανομή και από άλλες εταιρίες.
 
Ειλικρινά δεν το περίμενα αυτό που θα πω αλλά...θα προτιμήσω να φάω το τριαντάρι της συναυλίας σουβλάκια με τα παιδιά μου, για λόγους που έχουν να κάνουν με το πλήρες ξεβράκωμα του Τσάμη και του χαρακτήρα που επέδειξε στο facebook τον τελευταίο καιρό.

Ας τον μαζέψει κάποιος επειγόντως.
 
Dragon_K. είπε:
, για λόγους που έχουν να κάνουν με το πλήρες ξεβράκωμα του Τσάμη και του χαρακτήρα που επέδειξε στο facebook τον τελευταίο καιρό.
Ας τον μαζέψει κάποιος επειγόντως.
Tι είπε στο facebook ο Tsamis ????
 
δεν είδα να αναρτά κάτι περίεργο,τι έγινε ;
 
Πίσω
Μπλουζα