O πρώτος μου καφές

Τι εννοεις οταν λες "φροντιζε"?

Μάλλον ήθελε να γράψει ότι τα 3 πρωτα "φέρανε τα απο κάτω" και η αυτόματη διόρθωση του κινητού στο τέλος έγραψε άλλη λέξη.
 
Ο Μάλον ήθελε να γράψει ότι τα 3 πρωτα "φέρανε τα από κάτω" και η αυτόματη διόρθωση του κινητού στο τέλος έγραψε άλλη λέξη.
Ετσι, μετά δεν ξέρω τι γίνεται αλλάζει το νοημα
 
Ετσι, μετά δεν ξέρω τι γίνεται αλλάζει το νοημα

Εαν και εφοσον δεν σου ειναι απαραιτητο, απενεργοποιησε την αυτοματη διορθωση στο κινητο σου και γραφε ο,τι θελεις εσυ και οχι ο,τι θελει εκεινο.
Και οπως και να'χει, προτου πατησεις "Δημοσιευση απαντησης" να ελεγχεις παντα το κειμενο σου.
 
Καφέ δοκιμάσαμε από πολύ μικρές με την αδερφή μου..ελληνικό νεροζουμί που μας εφτιαχνε η γιαγιά αλλα και φραπέ ή νες του μπαμπά που το φτιάχναμε εμείς πριν καν πάμε νήπια.. (το λες κ παιδική εργασια)..στο γυμνάσιο αρχίσαμε τις καφετέριες με φραπέ (σκέτο από παντα) κ τώρα ζεστό ή κρύο ανάλογα την εποχή.. μένω εξωτερικό οπότε ελληνικό μονο όταν έρχομαι Ελλάδα και φρεντο καπουτσίνο ουτε ζηταω γιατι κοιτανε παραξενα. σπίτι φίλτρου τον χειμώνα φραπέ ή φρεντο καπουτσίνο το καλοκαίρι...γενικά μίξη παραδοσιακού κ μοντέρνου..όλα τα σφάζω όλα τα μαχαιρώνω
Δεν τον έχω ανάγκη κάθε μέρα αλλά μ'αρεσει όταν έχω λίγο χρόνο να φτιάχνω κ να πίνω ακόμα κ μόνη μου..έτσι για τη χαλάρωση κ την ατμόσφαιρα
 
Πίσω
Μπλουζα