Phoenix 05 - Δεκέμβρης 2010

Μπράβο για την ωραία αυτή προσπάθεια, ευχαριστούμε και χρόνια πολλά σε όλους! :)
 
Εύγε !!

Πολύ καλό τεύχος - και με μπόλικη ύλη απ' ότι βλέπω. :thumbup:

Ξεκινάω άμεσα το διάβασμα...
 
Ενδιαφερον το εισαγωγικο,αξια προσοχης τα δωρα και μαζι με οδηγο για να μην εχεις ουτε μια δικαιολογια να γλυτωσεις κανα φραγκο.

Διαβασα το Outlaw ,οχι απλως το διαβασα το ευχαριστηθηκα ,ετυχε σε μια εποχη που παιζω το Red Dead Redemption και το Outlaw ηταν το πρωτο μου Western στο 2600,ισως και πριν το Western Bar.

Toσο simple το Gameplay του και τι ομηρικες μαχες γινοντουσαν.

Το Super Combra Μου θυμισε το GiJoe στον 6128,γραφικαρες το Prisoner of ice,arghh για το Renegade,ενα Woow αγκαλια με ενα Lol για το Apocalypse,O Indy μεσα στην Ferrari του Outrun,γιορτες αγκαλια με το Pc τα Holliday Lemmings και τα χριστουγεννιατικα τραγουδακια τους.

Συγκινηθηκα με την Ocean ,ενα ονομα εγγυηση οπου το εβλεπες (οχι δεν δακρυσα)

Ως εκει εφτασα ,ειναι και μεγαλο.

Μπραβο τα παιδια.

Τινος ηταν τα πραγματα στο εξωφυλλο;
 
Το βράδι θα πέσει κατεβασμα. Διάβαζμα να δουμε πότε θα πέσει :D .
 
παιδιά ευχαριστώ πολύ για αυτό το Χριστουγεννιάτικο δώρο!!!
 
Aardvark είπε:
Ενδιαφερον το εισαγωγικο,αξια προσοχης τα δωρα και μαζι με οδηγο για να μην εχεις ουτε μια δικαιολογια να γλυτωσεις κανα φραγκο.Διαβασα το Outlaw ,οχι απλως το διαβασα το ευχαριστηθηκα ,ετυχε σε μια εποχη που παιζω το Red Dead Redemption και το Outlaw ηταν το πρωτο μου Western στο 2600,ισως και πριν το Western Bar.

Toσο simple το Gameplay του και τι ομηρικες μαχες γινοντουσαν.

Το Super Combra Μου θυμισε το GiJoe στον 6128,γραφικαρες το Prisoner of ice,arghh για το Renegade,ενα Woow αγκαλια με ενα Lol για το Apocalypse,O Indy μεσα στην Ferrari του Outrun,γιορτες αγκαλια με το Pc τα Holliday Lemmings και τα χριστουγεννιατικα τραγουδακια τους.

Συγκινηθηκα με την Ocean ,ενα ονομα εγγυηση οπου το εβλεπες (οχι δεν δακρυσα)

Ως εκει εφτασα ,ειναι και μεγαλο.

Μπραβο τα παιδια.

Τινος ηταν τα πραγματα στο εξωφυλλο;
Ωραίος σχολιασμός!

Η φλοκάτη, τα carts και τα λαμπάκια, είναι του αγαπητού μας αρχισυντάκτη! :D
 
Oλα τα λεφτα η Φλοκατη!! :D
 
θα το κατεβασω στο λαπτοπ και απο σαββατοκυριακο διαβασμα ....συγχαρητηρια εκ των προτερων στα παιδια που κοπιασαν για μας τους τεμπελακους για να μην πω τιποτα πιο βαρυ...!
 
πολύ ωραίο,μπράβο! μια ερώτηση,για το επόμενο τεύχος θα περιμένουμε πάλι ένα χρόνο :p ;
 
"Ήδη έχουμε νέους υποψηφίους για τη θέση του αρχισυντάκτη, γεγονός που θα μας χαρίσει πιο συχνή κυκλοφορία..."

Από το editorial του παρόντος τεύχους... ;)
 
DINO είπε:
"Ήδη έχουμε νέους υποψηφίους για τη θέση του αρχισυντάκτη, γεγονός που θα μας χαρίσει πιο συχνή κυκλοφορία..."
Από το editorial του παρόντος τεύχους... ;)
α,δεν διάβασα το editorial #)
 
Γράψετε και πάλι (κυριολεκτικά και μεταφορικά)! :bow:
 
Που είστε παιδιά, αν κανένας ψωνίσει τίποτα από τον Χριστουγεννιάτικο οδηγό αγορών μου, θα ήθελα να το μάθω.

Να πω ότι έπιασε τόπο κιόλας η προσπάθεια. :)
 
Maddog πήρα το 1001 games you must play before you die :) Αλλά από άλλο Site
 
Δεν έχω πρόβλημα με αυτό, δεν παίρνω δα και προμήθεια. Τι ωραία που θα ήταν να είχα ποσοστά από το Amazon, ε; :)

Απλά είμαι περίεργος να μάθω αν κανένας εμπνεύστηκε από τον οδηγό αγοράς.

Και από εσένα ειδικά, πως σου φάνηκε η ερώτηση του διαγωνισμού που σε αφορά. #)
 
Moνο συγχαρητηρια αξιζουν στα παιδια!
 
Maddog είπε:
Και από εσένα ειδικά, πως σου φάνηκε η ερώτηση του διαγωνισμού που σε αφορά. #)
Έριξα απίστευτο γέλιο :D Θα ετοιμάσω και τις απαντήσεις να τις στείλω
 
Έστειλα κι εγώ τις απαντήσεις μου κι αν τυχόν κερδίσω, ως κακομαθημένο μοναχοπαίδι δεν θα δώσω πουθενά το δωράκι μου! :diablotin:
 
Εκπληκτικό! Μικρό πρόβλημα με την ανάγνωση κειμένου στις σελίδες με τα διαμάντια (μάλον λόγω αστιγματισμού).
 
Δεν είναι ο αστιγματισμός...

Το άρθρο είναι φτιαγμένο για ανάγνωση με τρισδιάστατα γυαλιά!!! Φόρεσέ τα και θα αγγίξεις τα διαμάντια!!! :D

Πράγματι υπάρχει ένα προβληματάκι στα συγκεκριμένα σημεία. Πιστεύω οτι είναι το μοναδικό στο τεύχος...
 
Πίσω
Μπλουζα