Pier Solar: Καινούργιο game για MegaDrive

Ειναι δεδομενο οτι θα το παρω στο Wii U.
 
Νεο trailer, Q1 2014 το περιμενουμε.

 
Αμφιβαλλω αν θα προλαβει να βγει για το Wii U!! :p
 
Πολυ ωραιο το βιντεο και πιο πολυ μαρεσε αυτη η επιλογη εναλαγης απο HD σε 16bit.Θα το τιμησω οταν κυκλοφορησει.
 
metalcandyman είπε:
Πολυ ωραιο το βιντεο και πιο πολυ μαρεσε αυτη η επιλογη εναλαγης απο HD σε 16bit.Θα το τιμησω οταν κυκλοφορησει.
Να το τιμησεις εκει που πρεπει. Στα original μηχανηματα! :p
 
Φυσικα και θα το τιμησω στα καταληλα μηχανηματα γιαυτο θα το παρω στο Wii U σε μηχανημα της NINTENDO δηλαδη που οτι κορυφαιο εχει κυκλοφορησει απο RPG στην 16bit εποχη ηταν στο SNES οποτε και αυτο σε κονσολα της N κολαει ασχετα αν εκαναν το λαθος και το κυκλοφορησαν αρχικα στο mega drive.
 
metalcandyman είπε:
Φυσικα και θα το τιμησω στα καταληλα μηχανηματα γιαυτο θα το παρω στο Wii U σε μηχανημα της NINTENDO δηλαδη που οτι κορυφαιο εχει κυκλοφορησει απο RPG στην 16bit εποχη ηταν στο SNES οποτε και αυτο σε κονσολα της N κολαει ασχετα αν εκαναν το λαθος και το κυκλοφορησαν αρχικα στο mega drive.
Οταν μιλαω για original μηχανημα εννοω τα Mega Drive και Dreamcast και οχι για κονσολες παρωδια οπως το Wii U. Καλυτερα να βγει στο Wii Us 2.
 
Eσυ μιλα για οτι original θες εγω ειπα για την πιο καταληλη κονσολα που επρεπε να κυκλοφορησει κανονικα το παιχνιδι και που ειναι ο βασιλιας των 16bit RPG'S και ονομαζεται SNES.Ωσο για κονσολες παρωδιες αναφερες δυο απο μονο σου και τουλαχιστον το ανυπαρκτο dreamcast των 10 εκατομμυριων και κατι πωλησεων θα το ξεπερασει το Wii U.
 
metalcandyman είπε:
Eσυ μιλα για οτι original θες εγω ειπα για την πιο καταληλη κονσολα που επρεπε να κυκλοφορησει κανονικα το παιχνιδι και που ειναι ο βασιλιας των 16bit RPG'S και ονομαζεται SNES.Ωσο για κονσολες παρωδιες αναφερες δυο απο μονο σου και τουλαχιστον το ανυπαρκτο dreamcast των 10 εκατομμυριων και κατι πωλησεων θα το ξεπερασει το Wii U.
Dreams....Dreams...Dreaaaaaaaaaaaams...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν υπαρχει λογος κοντρας φιλαρακια γιατι θα κυκλοφορησει και σε wii u αλλα και σε mega drive και dreamcast .Ολοι ευχαριστημενοι θα ειστε .Ο καθενας στην κονσολα που γουσταρει και με το χειρηστηριο που γουσταρει ! Προκειται για ενα δυναο rpg απο τα παλια .Καλως να ορισει λοιπον ;)
 
Τουλαχιστον δεν θα κυκλοφορησει στο SNES! :p
 
Το επομενο μηνα κυκλοφορει το Pier Solar για τις αγαπημενες μας κονσολες και μη.

Η Watermelon ανεβασε μια φωτο με τον Chui(Ο γνωστος coder πισω απο τα SNES4ALL,NEO4ALL κ.α. για Dreamcast) που ανελαβε την εκδοση του Dreamcast.

Pier Solar.jpg

Ποιος θα το αγορασει και που; ^^
 
περιμενω να το παρω για Wii U! ^^
 
Δεν χρειαζεται καν αυτη η ερωτηση γιατι εννοοιται για το Wii U.
 
Λογικο αφου δεν ειδατε ακομα rpg στο Wii U.. :p
 
Πες και καμμια καλη κουβεντα .Το μηχανακι περνει τα πανω του σιγα σιγα :cool:
 
Το παιχνιδι θα καθυστερησει με τη διαφορα οτι εφαγε ακυρο για 360 λογω πολιτικης της MS και επισης θα κυκλοφορησει σε PS3 και PS4.
 
Ενα νεο trailer κυκλοφορησε σημερα απο την WM. Το παιχνιδι δειχνει πραγματικα ομορφο!

 
Θα ειναι το πρωτο μου Rpg στο Wii U :D .
 
Εγω αλαξα γνωμη παντως και θα το παρω στο πολυαγαπημενο μου Mega Drive:p
 
Πίσω
Μπλουζα