Playmobil: Διοράματα

Τι βλέπουν τα ματάκια μου? Τέλειο είναι!!!
 
Ξέρετε πόσα περίπου sets 3770 χρησιμοποιήθηκαν για κάθε κτίριο?Θυμάμαι ότι ήταν να το αγοράσει η αδερφή μου τότε,αλλά δεν το είχαμε βρει!
 
thebest20 είπε:
Ξέρετε πόσα περίπου sets 3770 χρησιμοποιήθηκαν για κάθε κτίριο?
Πρεπει να εχουν χρησιμοποιησει γενικα το λιγοτερο καμια 10αρια σετ με κωδικο 3770!!! :eek:

Εκτος αν ειναι παραπανω και κανω λαθος...
 
Ναι,πρέπει να είναι περίπου 10,μπορεί και λιγότερα βέβαια,γιατί σε αυτά που δεν έχουν δεύτερο όροφο ίσως έχουν χρησιμοποιήσει αυτό

7146.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Δεν ξερω για εσας αλλα νοιωθω μια

ψιλολιγουρα και λεω να παω

κατα κουζινα μερια να ετοιμασω τιποτα! :)

Μιας και ειπα κουζινα...για να δουμε

τι κανουν εκει...

DSC02779.jpg

...και για οσους δεν καταλαβαν γιατι ειναι η

κοκκινομαλλα πανω στο σκαμνι με την σκουπα

ανα χειρας...

Ιδου...

DSC02777.jpg

...παντως τα κοριτσια δεν σηκωνουν κεφαλι...

DSC02780.jpg

...ειναι αφοσιωμενα στη δουλεια τους! :)

DSC02782.jpg
 
χαχαχαχαχαχα καλό!!!!:biglaugh::biglaugh::biglaugh: εγώ νόμιζα οτι τις διέταζε!!!!:tongue:
 
Υπέροχο αυτό το διόραμα!!!!!!!!
 
Για το παρακάτω διόραμα δεν έχω να πω τίποτα . Μια εικόνα = χίλιες λέξεις (και βάλε)
 
Καταπληκτικο!!!!!!!!!! :headbang:

Και με παρα πολλες ιδεες!!!!!!! ::)
 
thebest20 είπε:
Ναι,πρέπει να είναι περίπου 10,μπορεί και λιγότερα βέβαια,γιατί σε αυτά που δεν έχουν δεύτερο όροφο ίσως έχουν χρησιμοποιήσει αυτόhttp://playmodb.org/setpics/7146.jpg
Ψιλο-οφφ, αλλά να σας ρωτήσω: Εσείς μπορείτε να το δείτε το link?...

Εμένα δε με δείχνει κάτι...

@Stayros: Οι φωτός είναι ΆΨΟΓΕΣ! :dribble:
 
Οχι ούτε γω μπορώ να το δω το λινκ.
 
To έκανα edit,είναι στην προηγούμενη σελίδα!Το συγκεκριμένο είχε μπει και σε κατάλογο εξαρτημάτων του εξωτερικού!
 
D@redevil είπε:
Ψιλο-οφφ, αλλά να σας ρωτήσω: Εσείς μπορείτε να το δείτε το link?...
Εμένα δε με δείχνει κάτι...
Και γω που νόμιζα οτι μόνο εγώ είχα το πρόβλημα.....Όποτε θέλει το εμφανίζει μου φαίνεται. Κάντε μια δοκιμή και μπείτε με το google chrome γιατι εμένα με το mozilla μου κάνει νούμερα...
 
Εχω μια ιδεα...

Να παμε μια βολτιτσα στον

Ζωολογικο Κηπο!!!!!! :D

[video=youtube;E-0grq9acog]


Best...μη σε χασω στο 0:50...:biglaugh:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Υπέροχα είναι,αν και θα μ'άρεσε να δω και το εσωτερικό τους μέρος,τι έπιπλα έχουν.
 
Γειά σας παιδια....Στην ουσία αυτό είναι το πρώτο μήνυμα που γράφω στο υπέροχο αυτό site. Αφορμή στάθηκε η αγάπη μου για τα playmobil (από τότε που με θυμάμαι παιδί..) και οι φωτό σας που είδα από διοράματα με playmobil.... Λοιπόν βάζω δοκιμαστικά μία δύο φωτό από μια πόλη που είχα φτιάξει πριν 6-7 χρόνια όταν προσπάθησα να ξαναγίνω για λίγο παιδί-τότε 31, σήμερα πια 37..... Έχω μεγάλη συλλογή από κλειστά αλλά και από ανοιχτά, αλλά θα μιλήσω κάποια άλλη στιγμή για ολα αυτά.

Λοιπόν εδώ είναι η πρώτη φωτό, ελπίζω να σας αρέσει και θα βάλω και άλλες κάποια στιγμή :) ...000_0007.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Καλωσήρθες στο forum,τέλεια photo βλέπω έχεις τη σειρά με τα τρένα!!!!!!
 
Πίσω
Μπλουζα