Playmobil: Διοράματα

Εγώ δε θα σε πω μπράβο ρε! :D Όλο μπράβο σε λέω! :flower:

Θέλω ιστοριούλαααααααα!!! #)

(βλέπω και το game of thrones αυτό το διάστημα, οπότε είναι πιο επίκαιρο από ποτέ το θεματάκι σου! :flower: )
 
D@redevil είπε:
Εγώ δε θα σε πω μπράβο ρε! :D Όλο μπράβο σε λέω! :flower:
:[:[

D@redevil είπε:
Θέλω ιστοριούλαααααααα!!! #)
Θες να με ξεκανεις ε? :eek:

Κατι θα σκαρφιστω... ;)

D@redevil είπε:
(βλέπω και το game of thrones αυτό το διάστημα, οπότε είναι πιο επίκαιρο από ποτέ το θεματάκι σου! :flower: )
Δημιουργησε σχολη ο Νεντ Σταρκ οταν εχασε το κεφαλι του....:biglaugh:

By the way... εχω δει και το τριτο κυκλο,περιμενω τον τεταρτο πως και πως...
 
ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ!!!

Ένας υπέροχος φανταστικός κόσμος :)
 
Σε ευχαριστω πολυ Χρηστο!!!! :)
 
Μπράβο σου βρε Σταύρε!! Και για τις ιδέες σου και για την εκτέλεση (από κάθε άποψη) και για τον χρόνο σου που μάς αφιερώνεις!!
 
Να 'σαι καλα Spybil,σε ευχαριστω πολυ!!!! :thanx2:
 
Nemo είπε:
Σε ευχαριστω πολυ Nemo!!!:[ :thanx2:

Nemo είπε:
Αναρρωτιεμαι αν θα ειχε ενδιαφερον πρωτα απ ολα για τον ιδιο τον Stayro (αλλα και για τους αλλους) και ειναι εφικτο βεβαια να μεταφερθει καποιο απο τα ρετιρε-σεναρια εδωhttp://www.retromaniax.gr/vb/showthread.php?7184-%D4%EF-%D1%E5%F4%E9%F1%DD-%E7-%E4%E9%EA%DE-%F3%E1%F2-%F0%EB%EF%EA%DE-fanfic/page10

με ... playmobil ?????
Βαζεις φυτιλιες...:precry2:
 
Μπράβο Stayros!!! Φανταστική δουλειά με πολύ πολύ μεράκι!!! Πάντα τέτοια!!! Τι άλλο να περιμένουμε???
 
Lord_Makro είπε:
Ανέβηκε και 3ο μέρος γουέστερν... η μεγάλη ληστεία!
http://playmobilman.blogspot.gr/2013/10/a-western-story-part-3.html

Enjoy :cool:
Ωραιος Χρησταρα!!!! :thumbup:

Και σε φυσικο περιβαλλον... :D

zisof είπε:
Μπράβο Stayros!!! Φανταστική δουλειά με πολύ πολύ μεράκι!!! Πάντα τέτοια!!!
Ευχαριστω πολυ!!! :)

zisof είπε:
Τι άλλο να περιμένουμε???
Προς το παρον διαλειμα...αλλα ολο και κατι θα σκαρφιστω. ::)
 
Να υποθέσω πάντως πως όταν μεγαλουργείς δεν έχεις "βοηθούς" (βλέπε τέκνα) ε???

Δεν μπορώ ούτε να φανταστώ πως τα καταφέρνεις διαφορετικά ... περιμένω με πολλές πολλές προσδοκίες να τελειώσεις το διάλειμμα σου!!!
 
zisof είπε:
Να υποθέσω πάντως πως όταν μεγαλουργείς δεν έχεις "βοηθούς" (βλέπε τέκνα) ε???
Ποιος μιλησε για βοηθους Η' για παντρειες? Οτι γινεται,το κανω εντελως μονος μου!!! :)

zisof είπε:
Δεν μπορώ ούτε να φανταστώ πως τα καταφέρνεις διαφορετικά ...
Και οπως ειδες τα καταφερνω μια χαρα... ;)

Το εχω ξαναπει και παλιοτερα...κανω απλα την τρελα μου,το χομπυ μου,το παθος μου και τιποτα παραπανω!!!

Και χαιρομαι που αυτο το μερακι και αυτη η τρελα εχει ανταποκριση σε ολους εσας!!!! #)
 
stayros είπε:
Ποιος μιλησε για βοηθους Η' για παντρειες? Οτι γινεται,το κανω εντελως μονος μου!!! :)


Και οπως ειδες τα καταφερνω μια χαρα... ;)

Το εχω ξαναπει και παλιοτερα...κανω απλα την τρελα μου,το χομπυ μου,το παθος μου και τιποτα παραπανω!!!

Και χαιρομαι που αυτο το μερακι και αυτη η τρελα εχει ανταποκριση σε ολους εσας!!!! #)
Είναι όμορφη αυτή η "τρέλα" !!! Και να μην την αποκηρύξεις ποτέ στη ζωή σου!!! ;)

Και με σιγουριά θα εκτιμηθεί και από τους "βοηθούς" που θα έχεις (*ναι εκεί στο μακρινό μέλλον) ... δεν υπάρχει αμφιβολία!!!

Και πάλι μπράβο!!!Ευελπιστώ σε λίγα χρονάκια να σε "κοντράρουμε";) ... εγώ κ οι "βοηθοί" μου :D !!!
 
Εκει στα εξωτερικα (που θα ελεγε και η Βασιλειαδου... :fafoutis: ) γιορτασαν πριν μερικες μερες το Halloween.

Κατι αναλογο με τις δικες μας αποκριες εδω,που τις γιορταζουμε Φεβρουαριο με Μαρτιο...

μονο που εκει το γιορταζουν την τελευταια μερα του Οκτωβρη... :eek: ...αναποδιαρηδες παιδι μου,τι να πεις!!! :tsktsk:

Λοιπον το ολο θεμα δινει πολυ τροφη για spooky διοραματα αλλα επειδη δεν το προλαβα φετος,

υποσχομαι του χρονου να φτιαξω κατι αναλογο...μεχρι τοτε...


Happy Halloween!!!

happy-halloween-122.GIF


attachment.php


 
Cooolll! :)

Μετά από πολλά χρόνια, φέτος γιόρτασα Halloween με τα όλα του! :)

Μου έλλειψε λίγο το "Trick or treat", αλλά σε γενικές γραμμές, το χάρηκα με την καρδιά μου!

Gotta admit, Halloween's awesome - το ίδιο και το αφισάκι σου!

Happy Halloween, λοιπόν & μας έταξες από τώρα για του χρόνου!

(P.S. η αριστερή φιγούρα είναι από figures? Η δεξιά είναι, και είμαι σίγουρη, οπότε δε ρωτάω! ;) )
 
Σταυρο εχεις αστειρευτο ταλεντο, μερακι και ιδεες.

Ειναι εξαιρετικα τα οσα ειδα :)

Κριμα που χανονται μεσα στα σχολια μονο.. Αλλα καπου πρεπει και εμεις να εκφρασουμε τον θαυμασμο μας :)
 
D@redevil είπε:
Gotta admit, Halloween's awesome - το ίδιο και το αφισάκι σου!

Happy Halloween, λοιπόν & μας έταξες από τώρα για του χρόνου!

(P.S. η αριστερή φιγούρα είναι από figures? Η δεξιά είναι, και είμαι σίγουρη, οπότε δε ρωτάω! ;) )
Να 'σαι καλα Μαριαννακι μου, σε ευχαριστω πολυ!!!! :flower:

P.S. και οι δυο απο figureς ειναι. ;)

Λορένα είπε:
Σταυρο εχεις αστειρευτο ταλεντο, μερακι και ιδεες.
Ειναι εξαιρετικα τα οσα ειδα :)

Κριμα που χανονται μεσα στα σχολια μονο.. Αλλα καπου πρεπει και εμεις να εκφρασουμε τον θαυμασμο μας :)
Σε ευχαριστω πολυ Λορενα μου,να 'σαι καλα!!! :flower:
 
Μπράβο Stayros!! Αν και είμαι σίγουρος πως ήδη η φαντασία σου έχει βάλει μπροστά το "σκηνικό"!!
 
Πίσω
Μπλουζα