Playmobil ή Lego

Να πώ κάτι ρε παιδία ... ; Είναι χαζό το ότι είμαι 36 και θα ήθελα τώρα να είχα να φτιάξω Lego ; :p Ετοίμος είμαι να πάω στα jumbo και να αγοράσω ένα σετ ! :D
 
lego lego και πάλι lego.τα jumbo νομίζω δεν φέρνουν πια lego.....
 
Μα ειναι να με ρωτατε τωρα τετοια πραγματα?....


ΕΛΕΟΣ
δηλαδη...Playmobilακια ανθρωπο!!! :p :D

Υ.Γ. Ξερω μια ψυχη που θα ψηφισει LEGO δαγκωτο...:biglaugh:
 
stayros είπε:
Υ.Γ. Ξερω μια ψυχη που θα ψηφισει LEGO δαγκωτο...:biglaugh:
I will prove you wrong! :)

Ψήφισα "Άλλα", γιατί έχουν ισότιμη θέση στην καρδιά μου! Είναι σα να με ρωτάτε αν προτιμώ τα νεφρά μου ή το συκώτι! :D

Κάθε ένα επιτελεί διαφορετική λειτουργία και καλύπτει διαφορετικές ανάγκες! ;)
 
ψηφισα τα playmobilακια αφου μ αυτα επαιζα μικρη (και με τις κουκλες μου φυσικα) :flower:
 
Kαι εγω ψηφισα Αλλα γιατι συμπαθω το ιδιο και τα 2!
 
Lego φυσικά!!!! POWER!!!!! Τι να πρωτοθυμηθώ ινδιάνοι, καουμπόηδες ,πειρατές, αγρόκτημα, ιππότες,αστροναύτες και πόσα άλλα ......:dribble::dribble::dribble:
 
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι ξεστόμισα? :shtup::shtup::shtup:Πιπέρι στο στόμα :tongue: χαχαχαχαχαχαχαχ !!!!!!Εντάξει δεν θ αρνηθώ οτι είχα Lego :wait2: κ αρκετά μπορώ να πω και καμιά φορά μ' έπιανε lego-μανία αλλά όπως και να το κάνουμε πάντα γύριζα στον τόπο του εγκλήματος.Playmobil ντε :award: :award: :award: !!!! D@redevil αν με ρωτάς που είναι τα lego μου θα σου πω οτι είναι παρέα με τα playmobil και βρίσκουν τρόπο να γυρίσουν σπίτι απο την χωματερή που πήγαν να παίξουν αλλά σαν πολύ δεν αργήσανε? :wait2:
 
and1 είπε:
ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ τι ξεστόμισα? :shtup::shtup::shtup:Πιπέρι στο στόμα :tongue: χαχαχαχαχαχαχαχ !!!!!!Εντάξει δεν θ αρνηθώ οτι είχα Lego :wait2: κ αρκετά μπορώ να πω και καμιά φορά μ' έπιανε lego-μανία αλλά όπως και να το κάνουμε πάντα γύριζα στον τόπο του εγκλήματος.Playmobil ντε :award: :award: :award: !!!!
Είπα κι εγώ! :D Τέτοια αποκάλυψη-σοκ?! :D :D

and1 είπε:
D@redevil αν με ρωτάς που είναι τα lego μου θα σου πω οτι είναι παρέα με τα playmobil και βρίσκουν τρόπο να γυρίσουν σπίτι απο την χωματερή που πήγαν να παίξουν αλλά σαν πολύ δεν αργήσανε? :wait2:
Άσε, φίλε and1... Αυτήν την πονεμένη κουβέντα, ας μην την ανοίξουμε καλύτερα!.... :(
 
Εγώ ψήφισα Playmobil... :)
 
playmobil γιατί είχαν περισσότερη φινέτσα και γιατί τα ποθούσα πολύ περισσότερο...
 
αμάν . έκανα με την απαντησή μου αναβίωση του ποστ αλλά αυτό δεν συνέφερε καθόλου του λεγκακηδες. ΟοΟ πίστευα πάντα πως τα lego ήταν πιο διάσημα από τα playmobil αλλά αυτό μάλλον φτάιει από την παρέα μου που αγαπούσε lego.
 
rkronin είπε:
[...]αλλά αυτό μάλλον φτάιει από την παρέα μου που αγαπούσε lego...
...και την οποία με χαρά θα καλωσορίσουμε στο Retromaniax, προκειμένου ν' ανατρέψει τη παρούσα ψηφοφορία! :biglaugh:
 
σαν παιδί των playmobil τι άλλο θα ψήφιζα και βλέπω μια καλή διάφορα να δημιουργείτε
 
Ψήφισα playmobil...Ατέλειωτες ώρες χαράς!
 
D@redevil είπε:
...και την οποία με χαρά θα καλωσορίσουμε στο Retromaniax, προκειμένου ν' ανατρέψει τη παρούσα ψηφοφορία! :biglaugh:


έχουν ενημερωθεί ήδη για το εν λόγω forum:) :) :) :) :)
 
Εμμμμ....ακολουθεί το παρακάτω κουίζ:

- Tι ψήφισε το μέλος playmofan, δηλαδή εγώ, στο ερώτημα του wally ...? :biglaugh:........
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Lego ε? Καλά το κατάλαβα..... :p :p:p
 
Πίσω
Μπλουζα