Playmobil (νέες κυκλοφορίες)

δε λεω έχεις δίκιο αλλά περιμένουμε να δούμε και κανα κομμάτι απο το παρελθόν :) .νομίζω οτι οι πιο ευνοημένοι είναι αυτοί που ασχολούνται με ιππότες και κάστρα.στα ώπα ώπα τους έχουν!!!!!!!:biglaugh:

στην επίσημη σελίδα της playmobil στο facebook υπάρχουν φωτογραφίες από τα νεα set που θα κυκλοφορήσουν .αν θυμάμαι καλά 15 φωτογραφίες πρέπει να είναι κ έχει κ 2 set απο άγρια δύση ( όχι αυτά που ανεβάσατε πριν)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Νεα καλουδια...https://www.facebook.com/media/set/?set=a.175738575864454.31783.119512978153681&type=1...με βλεπω οχι για ενα αλλα για δυο δανεια :p :D. Υ.Γ. Kambia,μην σε χασουμε :p :D
 
Το ξενοδοχείο είναι τέλειο!!!Θα πωλούνται ξεχωριστά τα έπιπλα ή μαζί?Σίγουρα θα έχει 150? το λιγότερο!
 
thebest20 είπε:
Το ξενοδοχείο είναι τέλειο!!!Θα πωλούνται ξεχωριστά τα έπιπλα ή μαζί?Σίγουρα θα έχει 150? το λιγότερο!
Λογικα θα ειναι οπως το δειχνει.Μ'αρεσουν οι Αστυνομικοι (φιγουρες & ελικοπτερο) και το σετακι της Αγριας Δυσης.
 
Επίσης τώρα παρατήρησα ότι υπάρχει και μικρότερο ξενοδοχείο,σαν σουίτα!Με δωμάτιο και μπάνιο!
 
Λογικά πρόκειται για δωμάτια που προστίθονται στο κεντρικό, όπως το Σχολείο με το Γυμναστήριο.

Τουλάχιστον το Ξενοδοχείο μπορεί να προσαρμοστεί και να τροποποιηθεί, απ'ότι φαίνεται. Όχι όπως η Αστυνομία και η Τράπεζα :(

Ευτυχώς η Άγρα Δύση ξανάρχισε να παίρνει τα πάνω της με τους καινούργιους κωδικούς, έστω και λίγους. Άντε και ανεξάρτητα κτήρια ξανά, γιατί το βαλιτσάκι με το γραφείο το σερίφη και την τράπεζα ήταν λίγο στάχτη στα μάτια.

Και για να κλαφτώ κι εγώ λίγο, καμιά ανάσταση της σειράς 1900 γιατί δεν προβλέπεται;; :cry: :cry: :cry:
 
Κι εγώ θέλω σειρά 1900,όχι βέβαια με σπίτι,αλλά με μαγαζιά,φιγούρες,άμαξες κλπ!Το μικρό ξενοδοχείο δεν προσαρμόζεται στο μεγάλο,είναι ξεχωριστό,γιατί η βάση του δεν ενώνεται με άλλες βάσεις από ότι φαίνεται!Μόνο επεκτάσεις μπορούν να μπουν!Και επίσης τα έπιπλα των 2 σπιτιών που κυκλοφορούν τώρα,ταιριάζουν τέλεια με το ξενοδοχείο,αν βγουν επεκτάσεις!!!!
 
νεα set απο western και police
 
and1 είπε:
νεα set απο western και police
Αν φαληρισω...οριστε η νεα μου διευθυνση:Κορυδαλλος-Πτερυγα Β-Τμημα Νεοπτοχων-Κελι 33 :p :D. Ειναι SUPER SUPER OYOYAAAAOYOYOYOYOY!!!!!!!!!!!!!!!:animeek::animeek::animeek:
 
ήμουν σίγουρος οτι θα το έλεγες :tongue::biglaugh::biglaugh::biglaugh: αν σε παρηγορεί αυτό στο ίδιο κελί θα μας βάλουν όλους!!!!! :D :biglaugh:
 
Δεν μ'αρέσουν τα συγκεκριμένα 2 θέματα!Θα προτιμούσα Saloon,και ξενοδοχείο άγριας δύσης πιο εξελιγμένα με περισσότερες λεπτομέρειες!
 
thebest20 είπε:
Δεν μ'αρέσουν τα συγκεκριμένα 2 θέματα!Θα προτιμούσα Saloon,και ξενοδοχείο άγριας δύσης πιο εξελιγμένα με περισσότερες λεπτομέρειες!
Για επανεκινηση και αναγεννηση της Αγριας Δυσης μια χαρα ειναι τα συγκεκριμενα! Ξενοδοχειο,Saloon κλπ.. του παραχρονου! Και μην ξεχνας οτι ειμαστε ενα χρονο πισω σε σχεση με το εξωτερικο.Αυτα που μας δειχνουν για καινουργια τωρα ηδη κυκλοφορουν εξω.Παρε παραδειγμα απο τον νεο καταλογο του 2012 την Πειρατικη σειρα...Σε εμας (Ελλαδα) ηρθε τωρα, ενω στο εξωτερικο κυκλοφορει απο περσι!!!!!!
 
νέα set με άλογα
 
Τα έχω δει αυτά!Έχουν πολύ τσιμπημένες τιμές.Το πρώτο έχει 35?,η μεγάλη άμαξα 19?,το αμαξάκι με τα παιδιά 13?.Γενικά τα sets με τα άλογα είναι ακριβά,όπως και οι γυναικείες φιγούρες με τα άλογα που έχουν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα,έχουν 11,90? το κάθε set!
 
and1 είπε:
Απο τα 6 αυτα νεα σετακια,μονο το δευτερο μ'αρεσει με τον φροντιστη...http://www.facebook.com/photo.php?fbid=177921172312861&set=a.177921125646199.32240.119512978153681&type=3&theater... :)
 
thebest πολυ ενημερωμενο σε βρισκω!!!!! :D :D:D υπάρχει site που γράφει πόσο κοστίζει το κάθε set?
 
and1 είπε:
thebest πολυ ενημερωμενο σε βρισκω!!!!! :D :D:D υπάρχει site που γράφει πόσο κοστίζει το κάθε set?
στο ιταλικό pmobil.it

Βέβαια στα περισσότερα sets υπολόγισε 2-3? φθηνότερα στα μικρά sets και 10? φθηνότερα στα μεγάλα sets!

Στην Ελλάδα έχουν πέσει πολύ οι τιμές,τουλάχιστον σε γνωστό κατάστημα που έχω δει!
 
άλλο ένα νεο set

http://playmodb.org/setpics/5972.jpg

πρόκειται για βαλιτσάκι με ιππότες όπως θα διαπιστώσετε.τώρα αν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα και πότε δεν έχω ιδέα :(

για όποιον ενδιαφέρεται το σετ αυτό υπάρχει στον αμερικάνικο κατάλογο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ναι,έχει κυκλοφορήσει (αν και το link σου είναι error,το googlαρα).Κάνει 10?.Επίσης στην ίδια τιμή έχει βγει και βαλιτσάκι αστυνομίας (με 2 αστυνομικούς + μια μηχανή) όπως επίσης και βαλιτσάκι με πριγκήπισσα,καθρέφτη,μονόκερο,ζωάκια και πολλά αξεσουάρ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα