Playmobil

Να τα χιλιασει το θέμα. Έφτασε αισίως τις 200 σελίδες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τα συγχαρητήρια μου στον Σταύρο, καθώς και σε ολόκληρη την καταπληκτική και μάχιμη τριάδα. Είπαμε, άντε και παραέξω!!!

Επίσης να χαιρόμαστε το 200άρι :)
 
Μπράβο ρε Στάυρο, εντελώς αναπάντεχο! Πολύ ωραία φωτογραφία! Ποια Κυριακή βγαίνει αυτό το βήμα;; Ελπίζω όχι εχθές!
 
metalcandyman είπε:
Ωραιος ρε αλανι φοβερο θεμα,φωτογραφιση και γενικα τα παντα :thumbup: Αμα γιννεις διασημος και τα κονομησεις θα σε στειλω PM για δανικα γιατι με το TEBE,την ΔΕΗ,τα χαρατσια κλπ στεγνωσαμε :p
Να 'σαι καλα φιλε Βασιλη, σε ευχαριστουμε!!! :thanx2:

Μια απλη φωτογραφιση για αυτο που αγαπαμε ηταν Βασιλη και τιποτα παραπανω,

ποτε δεν το σκεφτηκαμε να το κανουμε με γνωμονα το χρημα. :)

Αν μπει το χρημα στην μεση...παμε σε αλλα μονοπατια,τα οποια μας ειναι εντελως αδιαφορα. :)

johnny19818 είπε:
Τα καλύτερα εύχομαι κι εγώ Σταύρο! Άντε να σε δούμε και σε κανένα παγκόσμιο διαγωνισμό Playmobil και να διαπρέψεις με την ομάδα σου. Μπράβο, μπράβο, μπράβο!

Spybil είπε:
Τα συγχαρητήρια μου στον Σταύρο, καθώς και σε ολόκληρη την καταπληκτική και μάχιμη τριάδα. Είπαμε, άντε και παραέξω!!!
Γιαννη,Σπυρο... σας ευχαριστουμε πολυ! :thanx2:

Μακαρι...κατι τετοιο θα ηταν η επιβραβευση για το μερακι μας! :)

foutix είπε:
Να τα χιλιασει το θέμα. Έφτασε αισίος τις 200 σελίδες.

Spybil είπε:
Επίσης να χαιρόμαστε το 200άρι :)
Να το χαιρομαστε!!! :D

Αν και πολυ φοβαμαι οτι θα "σπασει" συντομα.... :xm:

PT8 είπε:
Μπράβο ρε Στάυρο, εντελώς αναπάντεχο! Πολύ ωραία φωτογραφία! Ποια Κυριακή βγαίνει αυτό το βήμα;; Ελπίζω όχι εχθές!
Σε ευχαριστουμε πολυ Πανο, να 'σαι καλα!!!! :thanx2:

Εχχμμμμ....χθες κυκλοφορησε! ;)
 
Ελπίζω να έχει πάρει τουλ. ο πατέρας μου την φουλ έκδοση. :(
 
stayros είπε:
Να 'σαι καλα φιλε Βασιλη, σε ευχαριστουμε!!! :thanx2:
Μια απλη φωτογραφιση για αυτο που αγαπαμε ηταν Βασιλη και τιποτα παραπανω,

ποτε δεν το σκεφτηκαμε να το κανουμε με γνωμονα το χρημα. :)

Αν μπει το χρημα στην μεση...παμε σε αλλα μονοπατια,τα οποια μας ειναι εντελως αδιαφορα. :)

Γιαννη,Σπυρο... σας ευχαριστουμε πολυ! :thanx2:

Μακαρι...κατι τετοιο θα ηταν η επιβραβευση για το μερακι μας! :)

Να το χαιρομαστε!!! :D

Αν και πολυ φοβαμαι οτι θα "σπασει" συντομα.... :xm:

Σε ευχαριστουμε πολυ Πανο, να 'σαι καλα!!!! :thanx2:

Εχχμμμμ....χθες κυκλοφορησε! ;)
Μπράβο σας παλικάρια!Αν και θα πρέπει στην επόμενη φωτογράφιση να συνοδεύεστε & από την επόμενη γενεά "playmobil-αδων"!Γιατί η χαρά είναι πάντα στο παιχνίδι ;) !!!
 
zisof είπε:
Μπράβο σας παλικάρια!Αν και θα πρέπει στην επόμενη φωτογράφιση να συνοδεύεστε & από την επόμενη γενεά "playmobil-αδων"!Γιατί η χαρά είναι πάντα στο παιχνίδι ;) !!!
Σε ευχαριστουμε πολυ φιλε zisof, να 'σαι καλα! :thanx2:

Δεν νομιζω κατι το οποιο ειναι κοινο για καποιους ανθρωπους να εχει επομενη γενια Η' φυλλο Η' χρωμα! ;)

Χαρα μας μεγαλη αν ξαναγινει κατι τετοιο να συμμετασχουν και νεοτερα παιδια! :)

Η χαρα,βεβαια και ειναι στο παιχνιδι, αλλα πιο πολυ ειναι σε αυτο που ενωνει μερικους ανθρωπους...

την αγαπη, το παθος,την ανταλλαγη ιδεων και αποψεων για το ιδιο χομπι!!! :)
 
Τώρα είδα το άρθρο, μπράβο παιδιά, πολύ ωραία!! :) :)

by the way δεν σε πέτυχα φέτος στο comicdom... :D
 
Lord_Makro είπε:
Τώρα είδα το άρθρο, μπράβο παιδιά, πολύ ωραία!! :) :)

by the way δεν σε πέτυχα φέτος στο comicdom... :D
Να 'σαι καλα Χρησταρα, σε ευχαριστουμε πολυ!!! :thanx2:

Δεν μπορεσα να παραβρεθω φιλε.... :(

Απολαυσα ομως τις φωτο σου! ;)
 
stayros είπε:
Σε ευχαριστουμε πολυ φιλε zisof, να 'σαι καλα! :thanx2:
Δεν νομιζω κατι το οποιο ειναι κοινο για καποιους ανθρωπους να εχει επομενη γενια Η' φυλλο Η' χρωμα! ;)

Χαρα μας μεγαλη αν ξαναγινει κατι τετοιο να συμμετασχουν και νεοτερα παιδια! :)

Η χαρα,βεβαια και ειναι στο παιχνιδι, αλλα πιο πολυ ειναι σε αυτο που ενωνει μερικους ανθρωπους...

την αγαπη, το παθος,την ανταλλαγη ιδεων και αποψεων για το ιδιο χομπι!!! :)
Θα συμφωνήσω πως δεν υπάρχει μεγαλύτερη χαρά από το να είσαι με ανθρώπους που μοιράζονται την ίδια αγάπη, πάθος κ μεράκι με εσένα!
 
Αξιος!!!

(δεν λεω και εις ανωτερα μια και απ οτι μας εχεις δειξει ως τωρα ,δουλευεις καθε λεπτομερεια -οσο επιτρεπουν οι αλλες υποχρεωσεις σου φανταζομαι- και δεν σταματας βελτιωνεσαι)
 
Στην σελίδα Aesclick στο facebook αναρτήθηκε ο Νέος κατάλογος εξαρτημάτων .Αν αργεί να φορτώσει η σελίδα πατήστε εκεί που λέει "Download" ;) Καλά κομμάτια αλλά κάποια πάρα πολύ ακριβά :(




Σταυρή Α-Ξ-Ι-Ο- Σ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ κ απο μένα (αν κ λιγάκι καθυστερημένα) Εύχομαι κ ακόμα παραπέρα :award: :award: :award:
 
PT8 είπε:
:thanx2: :thanx2:

and1 είπε:
Στην σελίδα Aesclick στο facebook αναρτήθηκε ο Νέος κατάλογος εξαρτημάτων .Αν αργεί να φορτώσει η σελίδα πατήστε εκεί που λέει "Download" ;) Καλά κομμάτια αλλά κάποια πάρα πολύ ακριβά :(
Πρεπει να εχεις και τα υπογλωσσια απο κοντα....
smiley-sick014.gif
"]
smiley-sick014.gif
[/url]

and1 είπε:
Σταυρή Α-Ξ-Ι-Ο- Σ!!! ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ κ απο μένα (αν κ λιγάκι καθυστερημένα) Εύχομαι κ ακόμα παραπέρα :award: :award: :award:
Να 'σαι καλα Αντρικο,σε ευχαριστω πολυ φιλαρακι!!!!:[
 
Λίγα μου αρέσουν από το νέο κατάλογο εξαρτημάτων.Οικογένεια αγροτών,το παλιό αγρόκτημα (αν και ακριβό 60 ευρώ) οι επεκτάσεις του παιδικού σταθμού και της νέας βίλας και επίσης τα δωμάτια (που ήταν γνωστά)
 
Οι γκουρού του είδους ας μου εξηγήσουν αυτό το αυτοκόλλητο που είδα στη στάση Διοικητικά Δικαστήρια σήμερα το πρωί.

Φωτογραφία0845.jpg
 
ωραίος καταλογος φιλε μου.τον εχω στα ελληνικα!!! ομορφες εποχές.
 
Πίσω
Μπλουζα