playstation απορίες

edafermosjunior είπε:
ρε παιδιά εγω θελω να ρωτησω εαν γινεται να παιξεις ολα τα παιχνδιδια με πληκτρολογιο και ποντικι.........εγω νομιζω οτι γινεται να παιξεις μονο το unreal tournament.....τα αλλα δεν ξερω........μιπως το υποστιριζει μονο αυτο το παιχνιδι ??????........και κατι αλλο.......μπορεις να σινδεσεις οποιοδηποτε πληκτρολογιο και ποντικι με το play station 3 ????????σας παρακαλω απαντιστε μου οσο πιο γρηγορα μπορειτε.... :) ........plz plz plz.....σας παρακαλω παρα πολυ εαν ξερετε να μου απαντισετε να μου στο email μου...

edafermosjunior@hotmail.com
φυσικά μόνο τα παιχνίδια που υποστηρίζουν πληκτρολόγιο.

Το unreal είναι σίγουρα ένα από αυτά, δεν ξέρω αν έχουν ήδη βγει άλλα.

Στη δεύτερη ερώτησή σου, ναι θεωρητικά όλα τα usb πληκτρολόγια / ποντίκια συνδεόνται και αναγνωρίζονται αυτόματα από το ps3..
 
θελω να ρωτησω κατι........το pro evolution soccer 2008 ειναι 720p και εμενα η τηλεοραση μου ειναι 1080p δεν θα φενεται σε ολην την οθονη...????? γιατι τωρα θα παρω play station 3 και ειμαι φανατικος του προ........και κατι αλλο........γινεται τα παιχνιδια του βιντεο κλαμπ να τα περναω κατευθειαν στον δισκο και να μην τα αγοραζω δλδ........εαν γινεται αυτο θα αρχισω να τρεχω αμεσως για multirama......πλζ απαντιστε μου......ενα θελετε και στο edafermosjunior@hotmail.com.......και ευχαριστω πολυ το παιδι που μου απαντησε στην προηγουμενη μου ερωτηση........σας παρακαλω απαντηστε μου.....Α και κατι ακομα ξερετε εαν ποιοα παιχνδια υποστηριζουν πληκρτολογιο και ποντικι ??????ευχαριστω....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
edafermosjunior είπε:
θελω να ρωτησω κατι........το pro evolution soccer 2008 ειναι 720p και εμενα η τηλεοραση μου ειναι 1080p δεν θα φενεται σε ολην την οθονη...????? γιατι τωρα θα παρω play station 3 και ειμαι φανατικος του προ........και κατι αλλο........γινεται τα παιχνιδια του βιντεο κλαμπ να τα περναω κατευθειαν στον δισκο και να μην τα αγοραζω δλδ........εαν γινεται αυτο θα αρχισω να τρεχω αμεσως για multirama......πλζ απαντιστε μου......ενα θελετε και στο edafermosjunior@hotmail.com.......και ευχαριστω πολυ το παιδι που μου απαντησε στην προηγουμενη μου ερωτηση........σας παρακαλω απαντηστε μου.....Α και κατι ακομα ξερετε εαν ποιοα παιχνδια υποστηριζουν πληκρτολογιο και ποντικι ??????ευχαριστω....
χαλάρωσε βρε φιλαράκο με τα παρακάλια :) καλά παιδάκια είμαστε εδώ..απαντάμε αν ξέρουμε :cool:

Λοιπόν, για αυτό που ρωτάς με το προ...θα σου απαντήσω με ερώτηση...

όταν βλέπεις κανάλια της τηλεόρασης που είναι με το ζόρι 480p...η τηλεόρασή σου δείχνει στο 1/4 της οθόνης? χεχε

Αν και δεν είμαι φανατικός του προ...να σου πω ότι ξέρω πως - τουλάχιστον όταν πρωτοβγήκε - το προ είχε πρόβλημα στο ps3 (σαν να έχανε frames)...αν και θεωρητικά μετά το διόρθωσαν με patch.

Για το άλλο που ρωτάς σχετικά με τα παιχνίδια από videoclub...νομίζω δεν υπάρχει λόγος να σου απαντήσω, αλλά για να μην μείνεις με την απορία...θα σου πω ότι φυσικά και ΔΕΝ γίνεται αυτό που λες...
 
Θελω να ρωτησω και κατι αλλο......συγνωμη εαν γινομαι σπαστικος........ξερετε πως μπορω να δω video απο το youtube στο psp μου ??????.....ευχαριστω για αλλη μια φορα
 
Ρε παιδια να σας κανω μια ερωτηση.......Μου απαντησανε αλλα δεν πολυ καταλαβα.......υπαρχουν παιχνιδια που ειναι 720ρ και φοβαμαι τωρα,.........η 37'' τηλεοραση μου θα φαινονται σε ολη την οθονη μου τα παιχνιδια η θα παιζω το παιχνιδι στην μιση οθονη ????σας παρακαλω παρα πολυ απαντηστε.....
 
edafermosjunior εχεις κανει 3 ποστ με το ιδιο ερωτημα.

Αν καποιος γνωριζει θα σου απαντησει.

Το παραπανω εχει ηδη απαντηθει.

Ps3forums.gr rules. ;)
 

ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΟΥ

1)μπορείς να βγάλεις τον σκληρό δίσκο του play station 3 και να βάλεις ένα δικό σου ??? ας πούμε 250 giga??????



2)έχω ένα TV tuner για τον υπολογιστή μου εάν το συνδέσω στο play station 3…μπορεί το play station 3 να το αναγνωρίσει ?????



3) Εάν γίνεται η παραπάνω ερώτηση μπορώ να γράφω ότι κανάλι παίζει εκείνη την στιγμή στον σκληρό του Play station ?

4) ¨ Έχω play station portable μπορώ να κάνω remote play και να βλέπω τηλεόραση στο psp μου????

5)Μπορείς να κατεβάζεις video από το Youtube και να τα αποθηκεύω στον σκληρό?????

6)Υπάρχει ελληνική γραμματοσειρά ???? Δηλαδή μπορώ να γράψω στα ελληνικά ένα e-mail και να το στείλω ????

7)Το Play station 3 αναγνωρίζει όλα τα πληκτρολόγια και τα ποντίκια????

8)Μπορείς να κατεβάσεις κανένα Demo και να το αποθηκεύσεις στον σκληρό σου ??

9) Έχω αγοράσει μια camera για τον υπολογιστή μου εάν την συνδέσω μέσω USB θα μου την αναγνωρίσει ???

10)Θα κάνω ειδική παραγγελία από το internet τα 60 γίγα θα παίζει τα παιχνίδια του play station 2 ?????

11)¨Έχω αγοράσει από τα multirama ένα εξωτερικό δίσκο 500 γίγα εάν τον συνδέσω μέσω USB θα τον αναγνωρίσει ????

ΤΕΛΟΣ……Σας παρακαλώ να απαντήσετε..

By edafermosjunior
 
Για ολες αυτες τις αποριες σου πρεπει να απευθυνθεις στο καταλληλο μερος - δηλαδη στο http://www.ps3forums.gr/vb/index.php? - εδω βασικα μιλαμε για κονσολες που υπηρχαν πριν πολλα χρονια.

Σε παρακαλω πολυ να μην συνεχισεις αυτο το βιολι με τις αλεπαλληλες ερωτησεις σχετικες με το PS3 και να αναζητησεις απαντησεις καπου αλλου.

Το παρον κλειδωνει.
 
Πίσω
Μπλουζα