Playstation 2 Gaming news

Άντε με πείσατε ότι πράγματι αξίζει το PS2. Εξάλλου 100 ? είναι μόνο. Άντε θα το πάρω και ας παίξω το 2013. hehe
 
Rygar είπε:
Αυτο το καλώδιο για το οποίο μιλάτε, ΔΕΝ ειναι αυτό που είναι ερχεται με την κονσόλα; Ειναι κατι αλλο; Με το στοκ καλώδιο πάντως ο,τι παιχνίδι εχω βαλει στην LCD TV μου, αποδίδεται χάλια (τα γραφικά είναι σαν να εχεις χρωματίσει με σπρέι σε τοίχο, δεν είναι...sharp που λέει κι η γιαγια μου) αλλα είμαι σίγουρος ότι δε φταίει το κονσολάκι.
Οχι δεν ερχεται μαζι με την κονσολα το πουλανε χωριστα,τα ιδια μου ειχε κανει το scart στο tv monitor LG και μολις πηρα το καλωδιο λυθηκε το προβλημα

divined θα ευχαριστηθεις gaming
 
geoanas είπε:
Γιώργαρε από το

http://www.ebw.gr

Μάλιστα από τότε που τα πήρα οι τιμές πέσαν κι άλλο. Το απόγευμα τα είχα παραγγείλει από το τηλέφωνο, το άλλο πρωί είχαν έρθει με ACS. Στέλνουν παντού με αντικαταβολή.

Rygani το καλώδιο είναι ξεχωριστό όπως και στο Wii.

Μεγάλη προσοχή, αν είστε σε scart και θέλετε να μεταβείτε στο component καλώδιο, πάτε στο μενού του PS2 και δηλώνετε ότι το display output θα είναι διαφορετικό, αλλιώς θα έχετε μόνο ήχο. Στην αρχή νόμιζα ότι δεν ήταν καλό το καλώδιο που μου έδωσαν, ευτυχώς εγώ είχα άκυρο, το PS2 δεν αντιλαμβάνεται αυτόματα την αλλαγή του καλωδίου.
 
Καλά που το ανέφερες φίλε vago! Είναι το επόμενο στη λίστα μου (αν και δεν το βιάζομαι, τουλάχιστον μέχρι να βγει το GT5 ) !!
 
Πετυχα αυτο το βιντεακι του God war βλεπωντας trailers του God of war 3,δειτε το! ειναι τρελο

 
pooky(1) είπε:
Γιώργαρε από το
http://www.ebw.gr

Μάλιστα από τότε που τα πήρα οι τιμές πέσαν κι άλλο. Το απόγευμα τα είχα παραγγείλει από το τηλέφωνο, το άλλο πρωί είχαν έρθει με ACS. Στέλνουν παντού με αντικαταβολή.
:D :D...Από εκεί πήρα κι εγώ το δικό μου ! Σε 2 μέρες έφτασε στον Πολύγυρο ! :D
 
απ'ότι φαίνεται το παιχνίδι the avengers:the movie θα είναι από τα τελευταία "σημαντικά" παιχνίδια για το ps2 αφού είναι η μοναδική καταγεγραμμένη κυκλοφορία για το 2012 (το 2011 έχουν ανακοινωθεί 2 μέχρι τώρα) σύμφωνα με το gamespy :( (πιστεύω όμως ότι μερικά shovelware (κυρίως) παιχνίδια θα βγουν και πέρα από αυτή την ημερομηνία οπότε ίσως έχει κάποιες ελπίδες να ξεπεράσει το atari 2600 σε διάρκεια ζωής.)
 
geoanas είπε:
:D :D...Από εκεί πήρα κι εγώ το δικό μου ! Σε 2 μέρες έφτασε στον Πολύγυρο ! :D
Αν εξαιρέσεις το τύπο στο τηλέφωνο που μιλάει λες και είναι μανάβης σε λαϊκή αγορά, το μαγαζί είναι μια χαρά. Οι τιμές άψογες και εξυπηρετικότατοι.

Από εκεί θα πάρω και το PS3 μια και έχει 60 ευρώ διαφορά σε σχέση με άλλα καταστήματα.

Πάντως, περιμένω το Gran Turismo 5......... ;) :D
 
Eγω δεν αντεξα και πηρα σημερα το God of war 3! το παιχνιδι ειναι περαστικα!
 
Πίσω
Μπλουζα