PSN Hacked

Εγω wipeout και LBP. Το dead nation το είχα και το Infamous εκτός του ότι είναι μεγάλο να το έχω αποηθκευμένο, δε με ενθουσίασε.

Ντινο τί ωρα μπηκες; Εγώ το εβαλα να κατεβαζει τα 2 παιχνίδια γύρω στις 10.00 το βραδι και την εκανα. Υποθετω τα κατεβασε, δεν το ειδα σημερα :D . Παντως εγώ αλλαξα κωδικό ΜΕΣΑ από το PS3. Πού και πού μεσα στο Store βγάζει κατι "error τάδε", αλλα συνεχίζει. Μαλλον εχουν χασει λιγο τη μπάλλα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ειλικρινά, μου κάνει εντύπωση πως, τόσοι πολλοί δεν είχαν στη συλλογή τους το LBP, έναν πραγματικά next gen τίτλο και διαμάντι του gaming...

Anyway...
 
Αχ είναι λίγος ο μιστός!!! :p

Εγώ περίμενα να βγει σε χαμηλή τιμή, αλλά όχι και μ'αυτό τον τρόπο :D :D.

Εχεις 5.000 μηνύματα. Κι εγώ μολις 14 περισσότερα! Πρέπει να αρχίσω τα eyxaristo! :D
 
Το LBP είναι αρχαίο βρε... Εγώ το είχα χτυπήσει καινούργιο στα 6 Ευρώ!!!!

Πράγματι, αυτό με τα μηνύματα το είδα κι εγώ!!!

Πω πω... ρε σεις, πως αντέξατε 5000 μηνύματα από μένα; :D
 
Απορώ ρε παιδιά, πώς τα κατεβάσατε ? Όλη μέρα χτές και σήμερα error παίρνω ! (και στο κρανίο τα παίρνω επίσης !!!!) Μόνο τα "ψιλά" κατάφερα, ειδικά αυτό του Plus το Babel έχει μια μουσική που περιμένεις πότε θα βγεί ο Τερλέγκας....
 
Θελει υπομονη και εμενα μου βγηκε το λαδι με τα plus,τα 2 free τα κατεβασα με το "κολπακι" που γραφτηκε στην προηγουμενη σελιδα.

Σπαστικο επισης και το burnout paradise του plus ,χωρια τα 3gb για να κατεβει ηθελε και 5 updates μετα συνολο 1gb!
 
Αληθεια, το burnout γιατί το πηρες; Αφου μετά από ενα μηνα δε θα μπορείς να το παίξεις, εκτός κι αν γίνεις θυμα της προσφοράς του PSN plus η οποία θα σε "αναγκάσει" να αγοράσεις τελικά και το plus μολις περασουν 30 μερες.

Παιδιά εγώ δε ζορίστηκα καθόλου. Πηγα να βαλω στο cart τα 2 που ηθελα και μου είπε ότι πρώτα πρέπει να παρω το free bonus, το οποίο και αφου πηρα με άφησε να τα κατεβασω.
 
Εγώ ζορίζομαι ακόμα...
 
(εχεις ακούσει την παροιμία για τους γέρους ε; Οπότε μη ζορίζεσαι πολύ :p :p:p )
 
39 χρονών ο κύριος...
 
Και εγώ προβλήματα έχω. Προσπάθησα απο εχτές αρκετές φορές και παίρνω διάφορα errors. Μόνο ένα PSN plus game, κατάφερα να κατεβάσω!!
 
Εγώ πάντως αυτή τη στιγμή, προσπαθώ να κάνω access τα welcome back παιχνίδια, αλλά όταν πατάω δεξιά στις επιλογές εμφανίζει μόνο το PSN Plus. Δεν βλέπω πουθενά επιλογές για να κατεβάσω κάποια απο τα 5 παιχνίδια. Για να πω την αλήθεια, φαίνονται στην αριστερή στήλη αλλά εκεί δεν αντιδράει στο πάτημα.

Έχεις κανένας άλλος τέτοιο πρόβλημα;;
 
Divined σου εχω τη λυση στην προηγουμενη σελιδα!
 
Τελικά κατάφερα και κατέβασα το Dead Nation!

Το επόμενο θα είναι το InFamous...

Με τα παιχνίδια του Plus μάλλον δε θα ασχοληθώ, καθώς με ξενερώνει το ζήτημα, οτι δε θα μπορώ να τα παίξω μετά από ένα μήνα...
 
τα κατάφερα και εγώ με τα πολλά. Τελικά, έπρεπε πράγματι να αλλάξω τα settings του λογαριασμού, όπως αναφέρθηκε στην σελίδα 12 του νήματος.

Και ναι, κατεβάζω το LBP. Ούτε εγώ, το είχα!! Καιρός ήταν!

Το Dead nation δεν ξέρω αν λέει τίποτα. Το Infamous επίσης δεν μου λέει πολλά. Space racers δεν πολυπαίζω οπότε μάλλον το Ratchet & Clank είναι το 2ο.
 
Δύο reviews, για τα παιχνίδια που αναφέρεις:


Το Dead Nation το έπαιξα ελάχιστα (δεν πρόλαβαινα), αλλά φαίνεται πως θα το λιώσω, είτε μόνος, είτε με παρέα...

Για το Infamous κι εγώ δε γνώριζα πολλά, αλλά είδα το review του IGN και με έπεισε...

Εσύ αποφασίζεις...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
hmm. Ίσως με έπεισε το review του Dead Nation. Με τους ρυθμούς της δουλειάς ψάχνουμε για σύντομα gaming sessions και φαίνεται κατάλληλο.
 
Ντάξει, τα κατάφερα και εγώ με το κολπάκι. (Θενκς για το τίπ !)...Αλλιώς δεν το έκοβα να κατεβαίνανε ποτέ. Κατέβασα Dead Nation, Infamous, Ratchet Clank τα άλλα δύο τα είχα (αλλιώς θα τα κατέβαζα και εκείνα !!) Ωραίο το Dead Nation, μου θύμισε Crimsonland και Alien Breed.

Του Plus πάντως δέν είναι τόσο γελοία. Το Streets of Rage τα έλιωσα όλη την Κυριακή περιμένωντας να κατέβουν τα άλλα, ενώ με την κοπέλα μου την καταβρήκαμε με το Babel ! Καιρό είχα να παίξω έτσι ένα απλό, κολληματικό puzzλάκι ! Σημειώστε την μουσική Τερλέγκα, είναι όλα τα λεφτά ! Το ότι είναι παιχνίδια "γιαούρτια" (με ημ. λήξης δηλαδή), ούτε αυτό με χαλάει, ένας μήνας είναι αρκετός για τέτοιοα μικρά παιχνιδάκια. Το Magic the gathering δέν δοκίμασα ακόμα, αλλα θα το κάνω γιατί παλιά ήμουν κολλημένος με Magic (έχω ακόμα τις καρτούλες μου)
 
Για να μην ανοίξω άλλο thread συνεχίζω εδώ. Για κάποιο λόγο τον τελευταίο καιρό το κακό με το hacking/cracking όπως θέλετε πείτε το έχει παραγίνει. Μετά τη Sony χτυπήσανε την Nintendo. Μετά την Nintendo την CityBank όχι τη δικιά μας εδώ, αλλά την μαμά στην Αμερική. Σήμερα μαθαίνουμε ότι πήραν 1.3 εκ passwords από την Sega.

Σε συνδυασμό με τις συλλήψεις κατά δεκάδες στην Τουρκία, Ισπανία και άλλες χώρες ανά την υφήλιο και την κόντρα των anonymous με τους ... καθεστωτικούς δε μπορώ παρά να αναρωτηθώ:

Κάτι πάει εντελώς λάθος αυτόν τον καιρό ή μου φαίνεται;
 
Πίσω
Μπλουζα