PSN Hacked

And we are officialy back.

Παροτι το πρωτο ps3 καπουτ δεχτηκε κανονικα το νεο pass το καινουργιο μασινι,γλυτωσα την ταλαιπωρια με τα emails confirmation που ειναι μπουκωμενα αυτην την περιοδο.

Το store ειναι off ,περιμενουμε τα δωρακια μας για την ψυχικη μας οδυνη. :p
 
Κατάφερα και εγώ να συνδεθώ κανονικά. Δεν βιάζομαι να ανέβει και το PSN Store, ας το ελέγξουν λίγο καλύτερα πρώτα.

Πάντως, η όλη υπόθεση πρέπει να στοίχισε πολλά λεφτά στην sony.
 
Δεν εχω κανενα ,το ενα μαλλον θα ειναι το Little big planet το αλλο το αφηνω σε εσας.

Απορια αυτα τα 2 ποσο χωρο θα πιασουν στον σκληρο;

European Union "Customer Appreciation Programme":

 


"All existing PlayStation Network members will be able to access the following from PlayStation Store*:


 


Two PS3 games from the following list:


  • LittleBigPlanet
  • Infamous*
  • Wipeout HD/Fury
  • Ratchet and Clank: Quest for Booty
  • Dead Nation*
For those with PSP accounts, you will also be eligible to download two PSP games from the following list:

  • LittleBigPlanet PSP
  • ModNation PSP
  • Pursuit Force
  • Killzone Liberation*
- 30 days free PlayStation Plus membership for non PS Plus subscribers*


- Existing PlayStation Plus subscribers will be given 60 days free subscription.



- For existing Music Unlimited subscribers, you will be given 30 days free subscription.



- We are working on a Welcome Back offer in PlayStation Home and will share that when it is confirmed."
US PlayStation blog, EU PlayStation blog
 
Πολύ καλή ξήγα απο πλευράς της Sony. Δυστυχώς LBP και Wipeout τα έχω ήδη (όποιος δέν τα έχει ας φροντίσει να διαλέξει αυτά τα δύο) , οπότε θα πρέπει να διαλέξω κάτι ανάμεσα στα υπόλοιπα.
 
Δυνατοί τίτλοι ως αντιστάθμισμα. Αυτό, που δεν κατάλαβα είναι τι δικαιούνται όσοι είναι κάτοχοι psp & ps3. Δικαιούνται απο δύο τίτλους για κάθε κονσόλα;;
 
Πραγματικά εξαιρετικοί τίτλοι. Θα τσίμπαγα το Little Big Planet αβλεπί. Αν είχα account φυσικά!! :) :)
 
Δικαιο αλλα κοινη πρακτικη οταν γινονται βλακειες.

Θυμαμαι οτι και η MS σε οσους ειχαμε αγορασει launch το XBOX (βασικα οσοι το ειχαν αγορασει με την αρχικη τιμη), οταν εκανε τη μειωση τιμης μας εδωσε τη δυνατοτητα να παραγγειλουμε, αν θυμαμαι καλα, δωρεαν 2 παιχνιδια επιλογης μας και ενα χειρηστηριο τζαμπε με κουριερ.
 
Dead nation πολυ καλο παιχνιδι για οσους δεν το εχουν.Το αμερικανικο store δινει τα ιδια games με τη διαφορα αντι για ratchet το Super Stardust hd.

 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Παιδια μια ερωτιση εδω στο Ελλαδισταν ανοιξε το PSN??
 
SONY BEGINS REISSUING PLAYSTATION NETWORK PASSWORDS

playstation-network-passwords-reissued.jpg


:)
 
Δηλώνω υπερήφανα σε παγκόσμια πρώτη ,ότι η Ελλάδα έχει PStore.
 
Καμια αλλαγή εχει; Κανενα μήνυμα συγνώμης;; Τίποτα plus account για δώρο; Καμια προσφορά; Κανενα καινουριο παιχνιδάκι;;;
 
Επιτέλους ! Δέν έχω πάει σπίτι ακόμα, αλλα μόλις πάω θα γίνει ξεκοκκάλισμα (είναι να μαζέψω και τα δωρεάν παιχνίδια του welcome back) Το καλό είναι ότι έχω τρία accounts, οπότε θα έχω να λαβαίνω !!! Και εφόσον παίρνουμε και Playstation+, θα έχει και απο'κει κανα παιχνιδάκι έξτρα...Για να δούμε, ωραία βραδυά με μπόλικο δωρεάν gaming !

EDIT (Σιγά μήν χαιρόμουνα λιγάκι....)

Grace Chen, director of the PlayStation Store, said on the PlayStation Blog that the Welcome Back content is in the final stages of testing and will be available soon.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τo welcome back ειναι πλεον διαθεσιμο!Επιλεξτε πρωτα το welcome back banner για επικυρωση και μετα ξεκινατε το κατεβασμα.Για οσους εχουν προβλημα οπως ειχα και εγω και ξαφνικα εξαφανιστουν τα παιχνιδια καντε αυτο:

1. On your PlayStation 3 or PlayStation Portable navigate to the PlayStation Network icon on the XMB

2. Log into your PlayStation Network account and choose Account Management > Transaction Management > Services List

3. Choose “PlayStation Network Promotions” from the list of services displayed

4. Select either “PS3 Free Games” or “PSP Free Games” and then choose “Select Content”
 
aha. Πάω να δώ. Έχω βάλει στο μάτι το Little Big Planet!!
 
Λεπον διαλεξα το LBP και το Infamous ,το dead nation Μου φανηκε λιγο xbox live και Psn τιτλος ,το wipeout δεν ημουν ποτε φανς των space racing,το rachet -klank ειναι μικυ μαου,οποτε αυτα.

Το Lbp κατεβαινει στα 2gb και το infamous στα 7+gb!

Tωρα υπαρχει και ο ενας μηνας Plus που σου δινει δωρεαν κατι minis το αποπανω με το ψαρι που λεει ο Dinos κατι αλλα κοκοψινια και το καλυτερο απο ολα το Βurnout (paradise νομιζω).

Το θεμα ειναι οτι τα plus παιχνιδια θα τα παιξεις μονο οσο διαρκει ο plus λογαριασμος σου.
icon13.png
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Εγω πηρα Infamous,Dead nation,Wipeout και Stardust hd.To Ratchet δε μου λεει τιποτα και το Lbp το εχω.
 
Μετά την ιστορία με το hack, μπήκα για πρώτη φορά χθες, για αλλάξω κωδικό και να κατεβάσω τα παιχνίδια...

Αφού έκανα update, μου έδωσε ένα link στο e-mail μου για να αλλάξω το password...

Πατάω το link και guess what...

" Site Maintenance Notice

 


The server is currently down for maintenance.


 


We apologize for the inconvenience. Please try again later. "


Χμμμ.... Κάτι μου θυμίζει αυτό!!!
 
Πίσω
Μπλουζα