Resident Evil 5 (56k no!)

Δεν ξερω ποτε δεν ειχα εμπιστοσυνη σε τετοιου ειδους συγκριτικα με φωτο.

Λιγο φωτοσοπ να πεσει και να η "θαμπαδα". :xm:

 


Σε 7 dvd θα βγει ρε, ολη την ωρα θα με ενα δισκακι στο χερι θα ειστε. :rant:

 
 
Αστα τα σαπια ρε! χαχαχαχα

Το διαβασες το θείκο?

PS3 version switches QAA on and off depending on load to maintain framerate
Δηλαδη ριχνει το ψευτο ΑΑ (Quinx) οταν τα frames παιρνουν την κατηφορα. Και το ακομα πιο αστειο ειναι οτι σχεδον σε ολα τα screenshots δεν εχει (εκτος των αλλων και) ΑΑ! Επαγωγικα συμπεραινουμε λοιπον,ως απογονοι του Σωκρατη, οτι σουρνεται συνεχως!

Χαχαχαχαχαχαχαχα
 
Προσωπικά μιλώντας, έπαιξα τα demos ΚΑΙ των δύο εκδόσεων και μου φάνηκαν εν κινήσει και σε real time gaming ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΑ ΙΔΙΑ. Βέβαια θα μου πεις ότι εγώ έχω μόνο 32" για να παίζω στα 2,50 μέτρα οπότε ίσως να μην μετράω σαν "εμπειρογνώμονας". Υπόψη, μάλλον δεν παίζει να το αγοράσω αφού δεν είναι απόλυτα του γούστου μου και έχω άλλες προτεραιότητες να παίξω πριν από αυτό. Πάντως τα γραφικά τα σπάνε, ο χειρισμός θέλει πολύ μέχρι να τον συνηθίσεις (FPS γαρ εγώ θέλω λίγο παραπάνω).

Κάτσε ρε γουόλη να γράψεις κάνα achievement μονό ψάχνεις το κάθε καρεδάκι για να κοροϊδέψεις τον aardvark
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Θες δεν θες ,θα το παρεις.......Με τον πανικο που θα γινει και απο αυτα που θα ακουσεις θα υποκυψεις.
icon10.gif



Trust me.


Y.Σ Το 4 το'χεις παιξει, αν δεν το'χεις απαλασεσαι λογω αγνοιας. :xm:

Ποτε βγαινει βρε παιδια;;;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ωραίο το βιντεάκι! Πορώθηκα once again!!!
 
Και αλλα βιντεακια,δεν ξερω αν ειναι ιδιο με το παραπανω. :xm:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=ynELsF-W5sk]YouTube - [720p] RESIDENT EVIL 5 - 2009 New Trailer

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=fRl1QFX_Qrw&feature=related]YouTube - [720p] RESIDENT EVIL 5 - New Trailer
 
Μολις βρηκα και χτυπησα για ενα φιλο την usa collectors edition.. Ελπιζω το παιχνιδι να ειναι βελτιωμενο σε σχεση με το demo.

Υγ. Φιλικη συμβουλη. Μην αγορασετε το παιχνιδι απο Ελλαδα εκτος και αν ψαχνετε ενα ευκολο τροπο να χασετε χρηματα. Η τιμη πωλησης του παιχνιδιου ειναι 69.99? για την κανονικη εκδοση, και 99.99? για την ειδικη εκδοση. Με 35? μπορει να βρει καποιος στο internet την απλη, και με 50? την ειδικη. Κριμα απο τους Θεους να την πατησει καποιος.
 
Στα ορυχεια και σε σπηλιες. :xm:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=1_A4AZ-BwHM]YouTube - Resident Evil 5 - Mine Level Extended
 
Νομίζω θα είναι ένα ωραίο level σε σχέση με το ηλιόλουστο και ξενέρωτο του demo. :D
 
Κυκλοφορησε η 360 στα γνωστα υποπτα μερη. Διαβασα πως ειναι region free. Οποιος το δοκιμασε, ας μας πει τι παιζει.
 
8 και σημερα ειναι πολλεεεεεςςςςς;;;

Ooooχιιι.
icon10.gif
 
Παντως για οποιον ειναι ανυπομονος,η Ασιατικη εκδοση ειναι Region Free
 
picture.php


To πρασινο ισιο ειναι το framerate του 360.

To μπλε δαντελωτο :D ειναι το χορευτικο (καθολη τη διαρκεια του παιχνιδιου) framerate του PS3

:p
 
Θα παιζετε και αντιπαλοι εως 4 ατομα,nice δωστε μου το μπαζουκα και κρυφτειτε.

.

.

.

4 ντολαρια στο Ps3 400 στο 360.
icon10.gif


Capcom today confirmed that a new multiplayer mode will be coming to the PS3 and Xbox 360 versions of Resident Evil 5 in a few weeks. The Versus mode will cost $4 on the Playstation Network and 400 Microsoft Points on the Xbox 360 and pits players against each other in a contest of survival, according to Capcom.

Versus allows up to four players to match wits in online battles across two very different game types. Slayer's Rule is a point-based game that challenges players to kill Majinis. In Survivor's Rule, players hunt the most dangerous game, each other! Players can begin the hunt as Chris, Sheva or other secret characters, and choose from either one-on-one or two-versus-two team matches for either of the two gameplay styles.
_________________________________________________________________________

Η πολυποθητη αναμονη μετα απο 3+ χρονια τελειωσε,αυριο νεοτερα.

Εντυπωση εκανε το γεγονος οτι με τετοια παραγωγη το παιχνιδι δεν χτυπησε 70αρα οπως παιχνιδια Gears2 tomb raider underworld και PRINCE PERSIA,αλλα ενα ωραιο 59αρι.

Η φαση ειναι οτι λιγο πριν το παρω βρηκα και ενα 20αρικο στο δρομο.
icon10.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα