Retro Συνάντηση...

Τι στεναχωριεσαι ολοι ξωτικα ειμαστε!! :D :D :D
 
Dwarf και δεν το αλλαζω με τιποτα ;) Gimli Rulez !!!
 
Τώρα λοιπόν εξηγούνται όλα!!!Έχουμε επιλέξει όλοι το μπλέ χαπάκι γι'αυτό έχουμε μείνει στη retro εποχή !!!

ΑΕΟΝ offers us two pills. The red pill will answer the question "what is retro?" (by removing us from it) and the blue pill simply for life to carry on as before... ;)

bluepill1xc7.jpg
 
Προς στιγμην τρομαξα με αυτο το "μπλε" χαπακι ;)
 
candy είπε:
Τώρα λοιπόν εξηγούνται όλα!!!Έχουμε επιλέξει όλοι το μπλέ χαπάκι γι'αυτό έχουμε μείνει στη retro εποχή !!!
Well said...
 
Pixel 134 + Special Review

grmalltogether.jpg


Αγαπητέ Billy, θέλω λεπτομερή αναφορά για το special review.... :D :D :D

grmalltogether.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αυτο σημαινει "Live Publishing" :cool:
 
Πω πω ! Εκτέθηκα ανεπανόρθωτα !

Άλλη φορά δεν ξανατάζω, αν δεν είμαι σίγουρος !

Με βλέπω να χώνομαι κάτω από το έδαφος για να κρυφτώ ! :D

( Σου δίνω και "θέμα" για το επόμενο special review :

MONTY-MOLE & EXETLAIOS : RETURN TO OUR HOLES ! )

( Αλήθεια, τα θυμάστε τα παιχνίδια με τον τυφλοπόντικα MONTY-MOLE ? )
 
Monty!!

*Wanted: Monty Mole

*Monty on the Run (αν και ειμαι spectrumας,η version για C64 εχει τη καλυτερη μουσικη στα 8bit(μαζι με το Supremacy))

*Auf Wiedersehen Monty

*Impossamole
 
Το Special Review είναι όλα τα λεφτά! stee υποκλίνομαι στον καλλιτεχνικό σου οίστρο!

Μετά το frontier πάμε για split personalities...και μαζί πάει το review του 33 πάλι περίπατο σήμερα.
 
...η λέξη "ευφάνταστος" αποτελεί understatement !!

O stee πραγματικά "έγραψε" (ή μάλλον, "ζωγράφισε"), με το νέο εξώφυλλο και το φοβερό special review που με έκανε να σκάσω ένα χαμόγελο μέχρι τ' αυτιά !! :D (και το οποίο σηκώνει... τετρασέλιδο αφιέρωμα !!).
 
Όλα τα λεφτά το special review. Δεν μου έμεινε άντερο :D :D :D

@stee

Αμα το'χει ο άνθρωπος ;)
 
stee, όταν ανοίξουμε το Ελληνικό retro gamer θα σε πάρουμε για γραφίστα!!!!
 
Φτου-Φτου να μη σας ματιάσω. ;)

Btw, χτύπησε και ο δαίμονας του τυπογραφείου. Εκεί που λέει «χάλασε ο scanner του akmara». :D
 
Omenforever είπε:
Φτου-Φτου να μη σας ματιάσω. ;)
Btw, χτύπησε και ο δαίμονας του τυπογραφείου. Εκεί που λέει «χάλασε ο scanner του akmara». :D
Απίστευτη αντίληψη στην λεπτομέρεια φίλε Omenforever...

Bεβαίως δεν είσαι ο πρώτος που το σχολιάζει...
 
Καλά ντε μη βαράτε... :D :D :D Θα το διορθώσω άμεσα.
 
Χαχαχαχα... τι να πω εγω... keep on adding... χωράει κανένας Pac-Man για τον σερβιτόρο που είχαμε; :D
 
akmakas είπε:
Θα ήθελα να προτείνω κάποια στιγμή και όταν τα μέλη του Forum θα είναι πολλά να κάναμε έτσι βρε παιδιά σε ένα χώρο οπουδήποτε μια συνάντησηόλων των παλιών αγαπητών φίλων που ζήσανε αυτή την εποχή την τόσο γλυκιά και νοσταλγική !Να φέρει ο καθένας ότι μπορεί από υπολογιστές παιχνίδια και να κάνουμε ένα ωραίο πάρτυ και να παίξουμε Games με διαγωνισμούς και κάποια τυπικά δώρα! Μουσική του 80!και άλλα καλούδια!

Ξέρω ότι αυτό μπορεί να είναι δύσκολο αλλά αξίζει τον κόπο!!!!Ότι χρειαστεί το συζητάμε και βλέπουμε αν μπορούμε η όχι! :)
Παιδιά οργανώνετε τέτοιες συναντήσεις? Έχει γίνει κάποια πρόσφατα? Θα γίνει άλλη σύντομα?
 
Εχουν γινει παρα πολλες. Συντομα θα γινει κι αλλη. Αυτός ο χειμώνας με κρατησε σπιτια μας. Οπου να'ναι θα κανονιστεί και θα το μαθεις σιγουρα.
 
Πίσω
Μπλουζα