Retro Συνάντηση...

lol.... επετειακό τεύχος !

Μήπως πρέπει να ορίσουμε μια γραμματεία να κρατάει πρακτικά(όχι τον τελαμόνα γιατί έχει πολύ φαντασία...), ώστε να κυκλοφορούμε ένα online τεύχος εδώ, για αυτούς που δεν παρευρίσκονται ?
 
Παιδιά ο billy μακράν ο καλύτερος στην πόζα από όλους μας!

Συγχαρητήρια billy, κερδίζεις συνδρομή δια βίου όταν και όποτε ξαναβγεί το περιοδικό.

EDIT: Τώρα που το πρόσεξα, 270 δραχμές τσάμπα είναι. Μάλλον θα πρέπει να γίνει μια μικρή αναπροσαρμογή τιμής!
 
:D :D :D :D :D :D :D :D

Αντε και για το 3ο retro meeting με ολους παροντες,αυτη τη φορα
 
Ωφείλω να ομολογήσω ότι ο telonio έχει την πιο retro πόζα απ'όλους.Κάτι σε Γαρδέλη μου θυμίζει :D . Άντε και στα δικά μας εξώφυλλα!!! :p
 
Candy ο akmaras προσθεσε photo στο εξωφυλλο. Περιμένουμε... :p :rolleyes:
 
Πολύ καλή δουλειά!... ΜΠΡΑΒΟ STEE :D :D :D :D :D
 
Εύγε stee γίγαντα!!!!!!!
 
Παιδιά, άντε και στο επόμενο meeting, να κάνουμε

μια "εικαστική παρέμβαση" σε εξώφυλλο από "ΑΓΟΡΙ" !

Με καυτά comics όπως :

AKMAKAS - Ο ΠΟΛΕΜΙΣΤΗΣ ΤΟΥ SCANNER.

Ο ΑΛΧΗΜΙΣΤΗΣ (Με τον Ambu να προσπαθεί να κατασκευάσει μεταλλαγμένες-ρακές)

ΤΖΩΝΥ ΜΠΛΟΥ (Στα χνάρια του "Τζώνυ Ρεντ", με τον Shadowdancer σε ρόλο πιλότου μαχητικού)

Ο ΚΟΝΣΟΛΑΣ (με τον Pooky(1) να δουλεύει οικοδομή, για να αγοράσει την 100η -τσιπαρισμένη ασφαλώς- κονσόλα του ! )
 
exetlaios είπε:
Ο ΚΟΝΣΟΛΑΣ (με τον Pooky(1) να δουλεύει οικοδομή, για να αγοράσει την 100η -τσιπαρισμένη ασφαλώς- κονσόλα του ! )
Και μαζί μου ο xalia και ο Telamonas.

Ο xalia χειριστής μπουλντόζας και ο Telamonas σοβατζής:

"Μήτσοοοοοο! Φέρε λάσπη!!!!"

"ΕΦΤΑΣΙΙΕΕΕΕΕ!!!"
 
Τσιπαρισμένη κονσόλα, τσκ τσκ μακριά από μας! Όλα original!
 
Stee πολύ καλή δουλειά! :D Αντε και το επόμενο retro meeting με περισσότερα μέλη και μηχανήματα! Ο maddog που είναι; ;)
 
No photo for maddog... sorry :(
 
Έκανα μια εικαστική παρέμβαση στο εξώφυλλο του περιοδικού σας. Ελπίζω να είναι καλαίσθητη και εναρμονισμένη με τους retro κανονισμούς της κοινότητάς μας. ;)

candysv2.jpg
 
Εεε κι εγώ θέλω να μπώ στη συνάντηση!Χε χε...
 
Αμάν! Κάθισες πάνω στο κεφάλι του Shadowdancer! :D

Χε χε, όχι μόνο είναι καλαίσθητη και εναρμονισμένη αλλά ομόρφηνε και το εξώφυλλο!!!! Το μόνο που μένει είναι να γίνεις κι εσύ μπλε. Μην ανησυχείς, το virus κολλάει γρήγορα!!!!!! ;)
 
arduinna το μόνο που έχεις να κάνεις είναι επικόλληση της φωτογραφίας σου και επεξεργασία αυτής με τη βοήθεια της ζωγραφικής ή αν έχεις κάποιο άλλο πρόγραμμα επεξεργασίας εικόνας.

pooky δυστυχώς κάθε προσπάθεια να γίνω μπλε από πλευράς μου είχε σαν αποτέλεσμα να μοιάζω με στρουμφάκι!!!Ελπίζω ο stee να κάνει το θαύμα του. :D
 
Μα αγαπητή Candy, όλοι μας μοιάζουμε με στρουμφάκια... :)

Από την άλλη συμφωνώ με τον φίλο Pooky ότι πραγματικά με την συμμετοχή σου έγινε πιο όμορφο το εξώφυλλο μας. Εμπρός λοιπόν και οι υπόλοιπες γυναίκες του φόρουμ - μην κάθεστε, ακολουθήστε το παράδειγμα της Candy.

(αν και όπως την βλέπω την δουλειά είτε θα χρειαστούμε και νέο τεύχος, είτε εξώφυλλο που ξεδιπλώνει όπως έχουμε δει σε πολλά περιοδικά τον τελευταίο καιρο - π.χ.: Playboy, Max etc. :D )

Πήρα την πρωτοβουλία επειδή μου σβήσατε τον φίλο Maddog και τον "μετακίνησα" λιγάκι για να χωρέσουν όλοι οι καλοί... ελπίζω να μην νιώσει ο φίλτατος telamonas ότι του "κάθεται στον σβέρκο" μιας και ο χώρος έχει αρχίσει να γίνεται ασφυχτικά μικρός. ;)

Candy σε άφησα ως είχες, εάν θέλεις να στρουμφίσεις μαζί μας απλά πες το και θα επιληφθώ εγώ εάν κάποιος άλλος φίλος δεν μπορεί... :)

Για οικονομία bandwidth αφαίρεσα την εικόνα, εάν επιθυμήτε να την δείτε κάντε κλικ αν και παρακάτω υπάρχει νεότερη έκδοση της με περισσότερο κόσμο στην παρέα ;)
 
Πίσω
Μπλουζα