retro-αγγελίες site

έχω βρει αρκετά καλά , αλλα τα πιο πολλά είναι πιασμένα , μιας και θα είναι .com και όχι .gr το site....
 
αφού δεν θέλεις gr γιατί δεν ψάχνεις για info,net,eu ή com.gr ? ή αν κάποιο είναι πιασμένο θα μπορούσες να δοκιμάσεις,αν είναι δυο λέξεις, με παύλα ανάμεσα.
 
τελικά διάλεξα το.....

http://www.retroinheaven.com

το site θα ανεβεί μέσα στο σαββατοκύριακο αν όλα πάνε καλά!
 
Heaven and Hell.

Δεν θα μας μεινει ευρω.
 
η ερώτηση που θα κάνω ίσως είναι λίγο "άκυρη" ,όταν ανέβει το site,θα έχει μηδενικό αριθμό αγγελιών ή θα έχει ετοιμαστεί ήδη κάποια μικρή βάση?
 
Πολύ ωραίο το όνομα!

Άντε με το καλό!!! :)
 
ευχαριστώ παιδιά , να σας ενημερώσω για 2-3 πραγματάκια , τελικά το site θα είναι σε στυλ forum (θα έχει μονο αγγελίες όμως) , και αυτό γιατί πολλά παιδιά ζήτησαν να είναι σε στυλ forum για να είναι πιο απλό και κατανοητό , επίσης η αρχικη ιδέα για ανωτατη τιμή δεν θα υπάρχει , απλά θα υπάρχει συνεχής επίβλεψη στις αγγελίες για την δίκια σας προστασία.

θα έχει 4 βασικές κατηγοριες

πώληση


ζήτηση



ανταλλαγές



χαρίζονται


επίσης θα απαγορεύονται τα παζάρια.......
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Άντε ξεκίνα, ευτυχώς αύριο είναι Παρασκευή, θα έχει κόσμο το μετρό, θα είμαι στο Νομισματοκοπείο και θα ζητιανεύω!!!!!!!!!!

ΕΛΕΗΗΗΗΗΗΗΗΣΤΕ ΚΑΛΗ ΚΥΡΙΑΑΑΑΑΑ ΤΟ ΦΤΩΧΟΟΟΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΝΑ ΣΑΡΑΒΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!
 
μόλις έγινα μέλος! έχω μερικά ψιλοπραγματάκια προς πώληση άλλα θα τα βάλλω αργότερα,αφού αυξηθούν λίγο τα μέλη.

EDIT πως θα μπορώ να ξέρω ότι ένα προσωπικό μήνυμα στάλθηκε? ρωτάω γιατί σου έστειλα ένα ΠΜ αλλά δεν ξέρω αν στάλθηκε όντως.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
@oraid : διαβασε το ποστ μου εδω, στην δευτερη σελιδα.

Πρεπει να δηλωνεται το ενδιαφερον με απαντηση, ωστε να τηρειται

σειρα προτεραιοτητας. Οπως στο amibay.
 
@Mike

μολις το εβαλα στους κανονες! thanks!

Ο ενδιαφερόμενος θα πρέπει να απαντάει με φανερή απάντηση στην αγγελία και όχι με pm , ώστε να υπάρχει σειρά προτεραιότητας σε περίπτωση που ενδιαφέρονται παραπάνω από 1 άτομο για την συγκεκριμένη αγγελία

@krem13

αν πας στα Απεσταλμένα βλέπεις το μήνυμα που έστειλες.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
δεν το βρήκα,αλλά τώρα παρατήρησα ότι υπάρχει επιλογή για να πάρεις αντίγραφο του μηνύματος την οποία δεν επέλεξα όταν σου έστειλα το μήνυμα (αν στάλθηκε όντως)
 
στάλθηκε και σου απάντησα , στα απεσταλμένα σου λέει και πάνω πάνω αν στάλθηκε και τι ώρα...
 
Kαλο ξεκινημα!!!

Η πρωτη σελιδα σου ειναι ολα τα λεφτα...
 
@ oraid : μπορεις να επικοινωνισεις με μελη που γνωριζεις και που πουλανε

πραγματα, και να τους ζητησεις να τα βαλουν και εκει, ωστε να υπαρχει ενας

αρχικος αριθμος μηνυματων. Εγω κατι θα βρω να βαλω, αλλα θελω να ειναι η

Νο3 αγγελια !!!
 
απορία γιατί Νο3 αγγελια??????? :)

αν γνωρίζεις εσύ προσωπικά και κάποια αλλα retro forum θα ήταν χαρά μου να έβαζες το link και εκεί....

για να δούμε ποιος θα βάλει την πρώτη αγγελία!!
 
Kαι σιγα σιγα (μιας και το site ξεκινησε και μαλιστα με καλες προοπτικες και κινητρα) οτι αφορα τη λειτουργια του retroheaven να συζητειται εκει.

thanx!
 
Πίσω
Μπλουζα