Retro game packages

Εξαιρετικές συλλογές. Έχω χαζέψει :D
 
billy είπε:
Το Sherlock είναι μήπως με ελληνικό manual?

Ναι φίλε,είναι...

Other_Reality είπε:
Αχ Μάνο άχ.....Ζουλέυω τα Ecstatica, Sanitarium και το Screamer ρε θηρίο που το θυμήθηκες ...ραλλάρα !!! (κουτατα μετράνε πολύ) και γενικώς τα...κουτιά. Αυτά τα DVD case κατέστρεψαν τη χαρά του να κοιτάς τα κουτιά ρε γμτ...
Και λιγουρεύτηκα και το Kingpin που μπήκε στη λίστα !!!
Σου έδωσα υλικό για ψάξιμο ρε Άλεξ,τι άλλο θες ;!; :p

Kambia είπε:
Εξαιρετικές συλλογές. Έχω χαζέψει :D
Ε,ξέρεις τώρα,θα μεγαλωωωώσουν κι άλλο ένα πράγμα! :D :D
 
Κάπου πείρε το μάτι μου σε ένα μαγαζί (συγνώμη, είναι καινούργιο) το Silent Hunter 5 collector's edition το οποίο έχει: χάρτη,δερμάτινο (έτσι φαίνεται) βιβλίο,το soundtrack, κ.α που δεν θυμάμαι τώρα.
 
manos426f είπε:
Ευχαριστώ για την πληροφορία Μάνο !!

Σε ρώτησα γιατί θελω να επιβεβαιώσω κάτι...

Παλιά, είχε κυκλοφορήσει η φήμη ότι τα "αστέρια" που έκαναν την μετάφραση, ερμήνευσαν το "Case of the Rose Tatoo" ("υπόθεση του τατουάζ με το τριαντάφυλλο"), ως "Υπόθεση του ροζ τατουάζ" !! :D

Μπορείς αν σου είναι εύκολο να τσεκάρεις το manual και να μου πείς αν ισχύει, ή ήταν "ράδιο αρβύλα"; :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ας παραθέσω και εγώ τα latest πραματάκια (είναι για κονσόλες βέβαια, αλλα...ρετρό είναι !!)

Darkseed (cd32)

30ie2k9.jpg


Τetris (GB)

nntls7.jpg


Fluid (Psx)

2im50lu.jpg


Virtua Striker 2000.1 (DC)

16bev0p.jpg
 
Καιρό έχω να βάλω και εγω κάτι καινούριο...

:D

picture.php


picture.php


picture.php


Απλά υπέροχες συσκευασίες και παιχνιδάρες.. :cool:
 
Πω-πω, rpg και άγιος ο Θεός !!

Προσκυνώ... :bow:
 
Hell yeah! :D

picture.php


Το artbook με 200+ σελιδες τα σπάει... :cool:
 
Αφού μου ξιγιέσται "αλμυρό φιστίκι" Πάρτε να έχετε την συλλογή μου από CD32 games! :p

picture.php


(Και το τασάκι της συλλογής είναι:Ρ)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
pitsunami αυτό το πακέτο Witcher έχω και εγώ από όταν κυκλοφόρησε! :D πολύ καλό!!! (χάνω πόντους όμως διότι το παιχνίδι δεν το έχω παίξει ακόμα....)
 
keropi είπε:
pitsunami αυτό το πακέτο Witcher έχω και εγώ από όταν κυκλοφόρησε! :D πολύ καλό!!! (χάνω πόντους όμως διότι το παιχνίδι δεν το έχω παίξει ακόμα....)

1) Αν υπήρχε αστυνομία για το gaming, θα την είχα καλέσει να σε συλλάβει.

2) Άσε οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι παίζεις, και ξεκίνα Witcher.
 
το κουτι του diablο 2 τη να λεμε τωρα!θεσπεσιο!,εικονες μανιουαλ;κ αναγλυφο κουτι.απλα τελειο
 
1) Αν υπήρχε αστυνομία για το gaming, θα την είχα καλέσει να σε συλλάβει.

2) Άσε οποιοδήποτε άλλο παιχνίδι παίζεις, και ξεκίνα Witcher.
Μάλλον θα πρέπει να συλλάβει πολλούς εδώ μέσα :p (Και πρώτο - πρώτο εμένα :D :D:D).
 
Καλά αυτό με το Witcher, θεικό!!!

να κλείσουμε το ίδιο κελί, ξερω να φτιάχνω πολύεδρα απο σαπούνι, και θα ξεσκιστούμε στο D&D
 
picture.php


picture.php


μια γεύση από το νέο κολέκτορα του fallout!

picture.php


picture.php


picture.php


τα 3 θεικά adventures...

picture.php
age 2!

picture.php
lineage κολέκτορας και αρκετά περιποιημένος

picture.php
mass effect 2 collector's edition

και για όποιον ενδιαφέρεται! η λίστα της συλλογής μου. c=collector's s=sealed
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
H συλλεκτική έκδοση του medieval 2 , αρκετά περιποιημένη θα έλεγα! Φιγούρα, πόστερς, χάρτης μέχρι και καρτ ποστάλ έχει!αγορασμένη από το elx 15e μόνο!
picture.php


Goblins 2 !!! αγορασμένο από αγγελία 12ε
picture.php


Pool of radiance collector's edition αγορασμένη από αγγελία 15ε, ωραία προσθήκη είναι η μίνη φιγούρα και το mousepad.

picture.php


World in Conflict αγορασμένο από το play.com με 25ε ,ακουστικά logitech, αυθεντική πέτρα από το τείχος του βερολίνου και ένα πολύ ωραίο ντοκυμαντέρ από το history channel
picture.php


Cod WaW αγορασμένη από τα Multirama 15e δυστυχώς περιέχει μόνο ένα παγούρι τα υπόλοιπα είναι ingame.

picture.php


Creatures 2! μια ευγενική χορηγεία φίλου
picture.php
 
και για τους φίλους του witcher
picture.php
 
billy είπε:
Να ρωτήσω κάτι ακόμα: Το Sherlock είναι μήπως με ελληνικό manual?

manos426f είπε:

billy είπε:
Ευχαριστώ για την πληροφορία Μάνο !!Σε ρώτησα γιατί θελω να επιβεβαιώσω κάτι...

Παλιά, είχε κυκλοφορήσει η φήμη ότι τα "αστέρια" που έκαναν την μετάφραση, ερμήνευσαν το "Case of the Rose Tatoo" ("υπόθεση του τατουάζ με το τριαντάφυλλο"), ως "Υπόθεση του ροζ τατουάζ" !! :D

Μπορείς αν σου είναι εύκολο να τσεκάρεις το manual και να μου πείς αν ισχύει, ή ήταν "ράδιο αρβύλα"; :D
Έστω και με...5+ μήνες καθυστέρηση :p :p (είχα ξεχάσει εντελώς την ερώτησή σου billy,μέχρι που σε συμμάζεμα που έκανα στη βιβλιοθήκη προχθές,"έπεσα" πάνω στο εν λόγω παιχνίδι και τη θυμήθηκα!),να πω ότι όντως είναι αλήθεια και δεν πρόκειται για ράδιο αρβύλα!

Το ακόμη πιο αστείο είναι ότι στο manual μέσα αναφέρονται και οι δύο όροι-μεταφράσεις που αναφέρεις,σε ξεχωριστά σημεία! :D

Απλά,LOL ! :D
 
Πίσω
Μπλουζα