Retro game packages

Πωπωπω εντάξει ειδικά το Gabriel Knight και το Indiana Jones Fate Of Atlantis είναι απίστευτά!Αν και προτιμώ το Starcraft και το Doom II!

Αυτό κάτω από το Heroes είναι το Laura Bow 2;
 
Πραγματικά εντυπωσιακή συλλογή!
 
Γνωστός συλλέκτης ο moumiaq,ήξερα ότι διατηρεί κι αυτός μια πολύτιμη συλλογή.Πολύ ωραίος! ;)
 
moumiaq είπε:
Χαιρετώ την παρέα , ζήλεψα και εγώ με τις photos σας και είπα να βάλω και καμμιά δική μου. :p
Μπείτε εδώ για να μην φορτώνω το site με photos #)

http://img684.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=pc200005.jpg :eek:

Φορτωσε αφοβα μουμιακ. στο προφιλ σου μπορεις να δημιουργησεις αλμπουμ και να ανεβασεις εκει τις φωτο σου γιατι το imageshack τις σβηνει μετα απο καποιο καιρο.

btw μου αρεσουν τα adventure σου ;)
 
Απλά εξαιρετικές όλες, οι συλλογές. :thumbup:
 
Captain Kal είπε:
Sleeper Agent ήταν, εάν θυμάμαι καλά.
Σωστά. Και μάλιστα, όταν "αφυπνιζόταν" ο πράκτορας, ο παίκτης είχε δύο επιλογές: Να τον καταδιώξει και να αφήσει μια συμπολεμίστριά του να πεθάνει αβοήθητη, ή να τη σώσει και να αφήσει τον Hobbes να ξεφύγει, για να τον αντιμετωπίσει στην τελευταία αποστολή...

EDIT: moumiaq, δεν υπάρχει η συλλογή σου :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
εγώ δυστυχώς έχω τα παρακάτω μόνο γιατί λόγω ηλικίας δεν πρόλαβα πολύ αυτού του είδους τα κουτιά

album.php
 
Thread resurrection!

Τι γίνεται ρε παιδιά,κανείς δεν απέκτησε τίποτα άξιο παρουσιάσεως τον τελευταίο καιρό;
 
Εγω εγω :D Σε λίγο οι φωτογραφίες
 
manos426f είπε:
Thread resurrection!
Τι γίνεται ρε παιδιά,κανείς δεν απέκτησε τίποτα άξιο παρουσιάσεως τον τελευταίο καιρό;
πωπω το ειχα ξεχασει τελειως αυτο το τοπικ!

μολις ερθουν τα πραματα θα βαλω εδω φωτο :)
 
Adventures (τί άλλο?)

picture.php


picture.php


picture.php


και ξαναπήρα το Torment καθώς μου είχε σπασει ένα cd. Είναι σε dual jewel case

picture.php
 
Να και μερικά από τα δικά μου:

picture.php


picture.php


picture.php


Όλα αγορασμένα, εκείνη την εποχή! Μάλιστα το Indy III το είχα πάρει πακέτο με το Zak, στην τιμή του ενός.

Αγνοήστε το Amiga 512k που γράφει το Zak στο εξώφυλλο... Όλα τα παιχνίδια είναι για ST...
 
Μπράβο σας κυρίες και κύριοι - πολύ όμορφα τα πακετάκια !!

DINO είπε:
Αγνοήστε το Amiga 512k που γράφει το Zak στο εξώφυλλο...
Dino, άσε φίλε...

Οσο και να προσπαθείς να "ξορκίσεις" την Amiga, τόσο αυτή θα σε στοιχειώνει !! :rofl:
 
Ξαδέρφη, όποτε μπορείς μια φωτογραφία του Planespace Torment ανοιχτό σε παρακαλώ!!!!!!!!!!

Το παιχνίδι τα σπάει, δεν υπάρχει. Από τα καλύτερα RPGs της εποχής του.
 
ωραια τα πακετακια σου dino...φυσικα η επιλογη του φορμα παραμένει λαθεμένη ;)
 
Μιας που αναστήθηκε το θέμα, είπα να παρουσιάσω τις τελευταίες μου προσθήκες. Τις βρήκα σε κατάστημα με ξεχασμένα παιχνίδια και η τιμή ικανοποιητική.

180220101039.jpg



190320101149.jpg





220520101503.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
billy είπε:
Dino, άσε φίλε...Οσο και να προσπαθείς να "ξορκίσεις" την Amiga, τόσο αυτή θα σε στοιχειώνει !! :rofl:
Μπαίνω στον πειρασμό να χρησιμοποιήσω κάποια στοιχεία εναντίον σου, αλλά θα πλακώσουν οι "αδιάφθοροι"! :biglaugh:

Εν τω μεταξύ, τo Indy, γράφει στο εξώφυλλο ΙΒΜ & Compatibles!

Οι αθεόφοβοι, δεν είχαν βάλει ούτε ένα αυτοκόλλητο τουλάχιστον...

spyros_s είπε:
ωραια τα πακετακια σου dino...φυσικα η επιλογη του φορμα παραμένει λαθεμένη ;)
Θα πρέπει κάποια στιγμή να διοργανωθεί ένα event, με μια face to face αναμέτρηση και δύο ετοιμοπόλεμα μηχανάκια, ready to rumble, ώστε όλες οι "γκρίζες" ζώνες να διελευκανθούν, once and for all... :D
 
Πολύ ωραια τα νέα αποκτήματά σας παιδιά!

Σύντομα θα βάλω κι εγώ pics από κάποια δικά μου,εξ' ου και ανέστησα το thread αυτό... ;)
 
Πίσω
Μπλουζα