RetroDB: Διορθώσεις και Προσθήκες σε λήμματα

Πέρασα μια όλες τις σελίδες σειρών και πέρασα όλα τα πρόσθεσα τα παρακάτω attributes (και αυτά που έβαλα παραπάνω) αντλώντας τις πληροφορίες από τα trivia

AttributeSee page for exampleComments
singinghttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Ο_ΠρίγκιπαςΤραγουδιστές εντός επεισοδίου
titlesonghttps://www.retrodb.gr/wiki/index.php/Ο_πατέρας_μου_ο_ΈλληναςΤραγούδι τίτλων
titlesingerhttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Ο_φιλαράκος_μαςΕρμηνευτής τραγουδιού τίτλων
titlelyricshttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Οι_έμποροι_των_εθνώνΣτοιχουργός τραγουδιού τίτλων
season1comhttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Οι_Στάβλοι_της_Εριέτας_ΖαΐμηΠερίληψη 1oυ κύκλου
season1dateSee above
season1nameSee above
season6dateSee above
studiohttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Παππούδες_εν_ΔράσειStudio γυρισμάτων
archived=Όχιhttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Οι_παραστρατημένοιΗ σειρά δεν σώζεται στο Αρχείο του σταθμού.
color=Όχιhttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Πάτερ_φαμίλιας_(1972)Το βάζετε όταν η σειρά είναι ασπρόμαυρη. Όλες οι άλλες θεωρούνται έγχρωμες
attackhttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Οι_απαράδεκτοιΚλασσικές ατάκες
operator Οπερατέρ
referencehttps://retrodb.gr/wiki/index.php/Ο_όμορφος_κόσμος_μιας_ξεχασμένης_αυτοκρατορίαςΑν υπάρχει πηγή για την πληροφορία θα τη βάζουμε εδώ
 
Τελευταία επεξεργασία:
Συγνώμη για τη καθυστερημένη απάντηση.
Πολλά τα προβλήματα με το episodes όπως:
- Το 99% των επεισοδίων και όχι των "master" σελίδων που είχαν ήδη μπει στη RetroDB ήταν με το series. Πολύ πιο εύκολα κάνεις το 99->100, παρά το 1->100.
- Δεν μπορεί να "συνδεθεί" εύκολα με τις master pages
- Δουλεύουμε για μια νέα έκδοση της RetroDB και ήδη τα data έχουν γίνει migrate. Το episodes δημιουργεί απίστευτα προβλήματα.
Οκ - κατανοητό.

Καλησπέρα Shock/Αντώνη,

Ακολουθώντας την διαδικασία που ακολουθεί ο Mandrake, άλλαξα τα ονόματα των σελίδων:
Παράξενος Ταξιδιώτης
Η κοκκορόμυαλη
Ένας απίθανος ντετέκτιβ

... δημιουργώντας 3 νέες σελίδες που ακολουθούν τη σωστή ονομασία των σειρών όπως προβλήθηκαν στην τηλεόραση:

Ο Παράξενος Ταξιδιώτης
Η Κοκκορόμυαλη
Τίτος Χαρίτος (a.k.a. Ένας απίθανος ντετέκτιβ ()

Στις νέες σελίδες έχω προσθέσει φωτογραφίες, περιλήψεις, συντελεστές, trivia...
Βλεπω ότι επανέφερες τις παλιές σελίδες (τις είχα σημειώσει "Προς διαγραφή") και τώρα έχουμε δύο σελίδες για κάθε ένα από τα παραπάνω λήματα. Έκανα κάτι λάθος; Γιατί τις επανέφερες τις πάνω σελίδες;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οκ - κατανοητό.

Καλησπέρα Shock/Αντώνη,

Ακολουθώντας την διαδικασία που ακολουθεί ο Mandrake, άλλαξα τα ονόματα των σελίδων:
Παράξενος Ταξιδιώτης
Η κοκκορόμυαλη
Ένας απίθανος ντετέκτιβ

... δημιουργώντας 3 νέες σελίδες που ακολουθούν τη σωστή ονομασία των σειρών όπως προβλήθηκαν στην τηλεόραση:

Ο Παράξενος Ταξιδιώτης
Η Κοκκορόμυαλη
Τίτος Χαρίτος (a.k.a. Ένας απίθανος ντετέκτιβ ()

Στις νέες σελίδες έχω προσθέσει φωτογραφίες, περιλήψεις, συντελεστές, trivia...
Βλεπω ότι επανέφερες τις παλιές σελίδες (τις είχα σημειώσει "Προς διαγραφή") και τώρα έχουμε δύο σελίδες για κάθε ένα από τα παραπάνω λήματα. Έκανα κάτι λάθος; Γιατί τις επανέφερες τις πάνω σελίδες;
Δεν θυμάμαι να έκανα κάποια επαναφορά, έχω κάνει χιλιάδες (κυριολεκτικά) αλλαγές αυτές τις μέρες ίσως να την έκανα από λάθος.
Παρόλα αυτά δεν καταλαβαίνω γιατί φτιάχνετε καινούριες σελίδες, και δεν τις κάνετε rename.

Για κάποιον με admin priviledges, η διαδικασία μετονομασίας είναι η εξής:

1. Πάει στην αρχική σελίδα, στην περίπτωση μας "Παράξενος Ταξιδιώτης"
2. Επιλέγει Περισσότερα->Μετακίνηση
3. Γράφει το νέο όνομα (χωρίς να αλλάξει namespace)
4. Ξετικάρει την ανακατεύθυνση
5. Πατάει το κουμπί "Μετακίνηση σελίδας"
 
Δεν θυμάμαι να έκανα κάποια επαναφορά, έχω κάνει χιλιάδες (κυριολεκτικά) αλλαγές αυτές τις μέρες ίσως να την έκανα από λάθος.
Παρόλα αυτά δεν καταλαβαίνω γιατί φτιάχνετε καινούριες σελίδες, και δεν τις κάνετε rename.

Για κάποιον με admin priviledges, η διαδικασία μετονομασίας είναι η εξής:

1. Πάει στην αρχική σελίδα, στην περίπτωση μας "Παράξενος Ταξιδιώτης"
2. Επιλέγει Περισσότερα->Μετακίνηση
3. Γράφει το νέο όνομα (χωρίς να αλλάξει namespace)
4. Ξετικάρει την ανακατεύθυνση
5. Πατάει το κουμπί "Μετακίνηση σελίδας"
Σε ευχαριστώ - θα ξέρω για το μέλλον!

Τώρα, δυστυχώς, έχω δημιουργήσει τις νέες σελίδες και δεν μπορώ να μεταφέρω τις παλιές στις νέες...

Επομένως, θα μπορούσες σε παρακαλώ να σβήσεις τις ακόλουθες σελίδες:

Παράξενος Ταξιδιώτης
Η κοκκορόμυαλη
Ένας απίθανος ντετέκτιβ
 
Σε ευχαριστώ - θα ξέρω για το μέλλον!

Τώρα, δυστυχώς, έχω δημιουργήσει τις νέες σελίδες και δεν μπορώ να μεταφέρω τις παλιές στις νέες...

Επομένως, θα μπορούσες σε παρακαλώ να σβήσεις τις ακόλουθες σελίδες:

Παράξενος Ταξιδιώτης
Η κοκκορόμυαλη
Ένας απίθανος ντετέκτιβ
Done
 
Οι παρακάτω σελίδες δεν "δένουν" με περιεχόμενο
Κώστας Παπαδόπουλος (I)
Δήμητρα (II)
Σωτήρης Σπαθάρης (I)
Έλενα ΧαρμπίλαΙ
Έλενα (II)
Τεό
Ίνα

Να τις σβήσω;
 
Καλημέρα κι από μένα, αν και τα είδα καθυστερημένα μόλις. Αντώνη, το "Episodes" πρέπει να διαχωρίζεται και το έφτιαξα πριν αρκετό καιρό με πολλή προσοχή και μελέτη για τον λόγο που αναφέρει παραπάνω ο Βερνάρδος, ώστε να συμπεριλαμβάνει αυτό που δεν έγινε αρχικά με όλες τις σειρές ανεξαρτήτως. Δηλαδή εκείνα τα επεισόδια που αφορούν σειρές μυθοπλασίας και μη. Πέρα από των διαχωρισμό αυτών των δύο (που δε γίνεται πουθενά στον πλανήτη φυσικά...) ήταν ένα απ' τα πολλά που έπρεπε να έχει γίνει χρόνια πίσω διότι τα εκάστοτε λήμματα κάθε επεισοδίου αναφέρουν "Τηλεοπτική σειρά" εφόσον τα εισάγουμε στο "Series" και "Τηλεοπτική εκπομπή" αντίστοιχα για κάθε τέτοιο επεισόδιο. Φαντάζομαι αντιλαμβάνεσαι το προφανές ότι μία σειρά δεν είναι και επεισόδιο ή ότι ένα επεισόδιο δεν είναι, φυσικά, σειρά! Δυστυχώς δεν είχα την παραμικρή βοήθεια στη μεταφορά τους όλον αυτό τον καιρό, έπιανα παράλληλα άλλα πράγματα, είχα και αποχές κατά περιόδους, επομένως το συγκεκριμένο template έμεινε πολύ πολύ πίσω. Η αρχή είχε γίνει όμως κι εφόσον αλλαγές δεν έβλεπα να γίνονται ποτέ, έμεινε στα to-do. Αυτό δε σημαίνει πως πρέπει αυτά τα λίγα έστω λήμματα να τα χαλάσουμε και πριν που τα εισήγαγες στο προγενέστερο template (και εγώ τα επανάφερα), καλό θα ήταν να ρωτήσεις πως και τι, μιας και εφόσον με τη σειρά σου ήσουν απών για μεγάλο χρονικό διάστημα, το αιτούμουν χρόνια πίσω και δεν το έφτιαχνες, μπήκα εγώ στη διαδικασία να το κάνω και με αυτές τις αλλαγές πετάς για άλλη μια φορά και δικό μου κόπο (μεταξύ άλλων) στα σκουπίδια.

Ποια είναι αυτά τα "απίστευτα προβλήματα" που δημιουργεί ένα νέο template και δε δημιουργούν, ας πούμε, τα προηγούμενα "νέα"; Επειδή δεν το συνυπολόγισες στη νέα έκδοση της "RetroDB"; Φταίω μήπως εγώ γι' αυτό; Όταν υπάρχει μία ομάδα που εργάζεται από πάνω τόσα χρόνια, μήπως έπρεπε πρώτα να ρωτήσεις όταν το είδες αυτό, ποιος το έκανε, πότε και ποιο σκοπό εξυπηρετεί; Ή σε ανύποπτο χρόνο έριξες μια κλεφτή ματιά, δε σου έκανε και αποφάσισες να το "εκτελέσεις" ένα βράδυ χωρίς να ρωτήσεις κανέναν; Θα μπορούσες να ρωτήσεις για να σου γράψω με τη σειρά μου τα ανωτέρω και να δούμε εάν χρειάζεται το template αυτό ή όχι. Λέω εγώ τώρα... Πέρα απ' αυτό όμως, τώρα τι μας λες; Ότι στη μεταφορά των δεδομένων από τη μία βάση στην άλλη, τα επί μέρους λήμματα των επεισοδίων θα φαίνονται ως τηλεοπτικές σειρές & τηλεοπτικές εκπομπές μαζί με τα κεντρικά λήμματα; Και αυτό σου φαίνεται σωστό εσένα; Εάν δεν ήταν σωστό έως σήμερα στην "RetroDB", θα είναι σωστό σε μία βάση όπου οι κατηγορίες των λημμάτων θα είναι (υποθέτω) πιο ευκρινείς στους αναγνώστες;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Επίσης, οι παρακάτω σελίδες δεν έχουν σύνδεση με καμία σελίδα περιεχομένου. Παρόλο που κάποιες έχουν ακόμα και φωτογρασφίες, dob, κλπ. Έχουν νόημα ύπαρξης αυτές οι σελίδες;

Κώστας Παπαδόπουλος (I)
Δήμητρα (II)
Σωτήρης Σπαθάρης (I)
Έλενα (II)
Τεό
Ίνα
Τζώρτζιο
Μιμή
Μαρίνα (II)
Ελισάβετ (II)
Μάιρα Σαββαϊδου
Απολλώνιος
Μανώλης Αγγελάκης (III)
Ζαφείρης Ντούρος
Francoie
Χρύσα Χρυσάκη
Γιάννης (I)
Γιώργος (II)
Δημήτρης Σειρηνάκης (II)
Βαλεντίνα (I)
Βούλα Βαβάτση
Σπύρος Σκούρας Τζούνιορ
Τζέλλα Φίνου
Όλγα (II)
Βάσω
Πηνελόπη (I)
Angelika Black
Γεωργία (II)
Γιούλη
Carla Cox
Defrancesca Gallardo
Demetri
Eliska
Κλαούντια
Κατερίνα (I)
Francesca Felucci
Helena
Ian Scott
Jennifer Love
Keisha Kane
Kaira Paolo
Kenzo
Natali DiAngelo
Sunny
Ρόζα Λολίτα
Tarra White
Tony Carrera
Ράνια (II)
Ροζαλία Παντελιάδου
Κώστας Βαρβάτος
Κάτια
Μίκης Φοινικαρίδης
Κέλλυ
Μανιάτης
Σάντρα (II)
Σοφία Παντελιάδου
Ναταλί (II)
Νίκος (III)
Η συντριπτική πλειοψηφία των ονομάτων αυτών είναι οι περιπτώσεις που σου είπα πριβέ. Όταν αποφάσισες να εξαφανιστούν από τη βάση δεκάδες ερωτικές ταινίες που είχαμε φτιάξει με τον Νάσο (κυρίως), όλοι εκείνοι οι συντελεστές μας έμειναν "ξεκρέμαστοι" χωρίς να υπάρχει κάποια παραγωγή πλέον στην οποία εμφανίζονται. Στην ερώτηση που έκανα 2-3 φορές εάν σκοπεύεις να τις επαναφέρεις και αν χάθηκαν οριστικά, μου είχες πει πως όχι, επομένως τα ονόματα παρέμειναν μέχρι να βρεθεί κάποια λύση. Αυτά τα δεδομένα μπορούν να ανακτηθούν ξανά ή καταστράφηκαν αμετάκλητα;
 
Τελευταία επεξεργασία:
Οι παρακάτω σελίδες δεν "δένουν" με περιεχόμενο
Κώστας Παπαδόπουλος (I)
Δήμητρα (II)
Σωτήρης Σπαθάρης (I)
Έλενα ΧαρμπίλαΙ
Έλενα (II)
Τεό
Ίνα

Να τις σβήσω;
Όχι, γιατί να τα σβήσεις; Την Έλενα Χαρμπίλα καταρχήν τη βλέπω σε μία παραγωγή, έχουμε φωτογραφία της και κάποια trivia. Ο Σωτήρης Σπαθάρης όλο και κάπου θα έχει εμφανιστεί, εφόσον πλέον βάζουμε και θέατρο, κάπου θα "βολευτεί" και μια παραγωγή με εκείνον μέσα, έστω από ντοκιμαντέρ ή τηλεοπτική εκπομπή με αρχειακό υλικό όπου εμφανίζεται. Προσωπικά δε μου αρέσουν οι εξαιρέσεις σε κανόνες, αλλά το έφτιαξε ο Νάσος (στα πλαίσια διαχωρισμού απ' τον συνώνυμό του φαντάζομαι), είναι σημαντικός καλλιτέχνης, ας μείνει και θα βρούμε σίγουρα έστω μία παραγωγή να τον εισάγουμε. Για τον Κώστα Παπαδόπουλο έχουμε στοιχεία απλά εκκρεμούν παραγωγές ακόμη. Γι' αυτό αναφέρονται όμως στο trivia, για να μην αναρωτιόμαστε ποιος είναι όταν έρθει η ώρα. Ξεχάστηκε προφανώς...
 
Τελευταία επεξεργασία:
Βερνάρδε, μπήκες μετά από χρόνια μέσα και άρχισες να σκαλίζεις τα templates; Συμβουλεύτηκες κανέναν; Μπήκα μέσα μόλις και είδα ένα τεράστιο χάος, εκεί που λέμε στα νέα μέλη και κάνω αγώνα γι' αυτό ότι ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ να βάζουμε νέους συντελεστές, οι παλιοί έχουν μείνει πίσω και μη έχοντας συμμετοχή για χρόνια ώστε να βοηθήσεις προς αυτή την κατεύθυνση, έρχεσαι ανοίγεις πενήντα πληγές δεξιά κι αριστερά με παντελώς άκυρους συντελεστές που δεν υπάρχουν ΠΟΥΘΕΝΑ ως κατηγορία, μεταβλητές πολλές για περιλήψεις, για trivia, τι είναι αυτά ρε άνθρωπε; Πάμε καλά; Θα τα κλείσω όλα γιατί θα περάσουμε μία νέα εποχή καταστροφής μ' αυτά που πας να κάνεις. 10 χρόνια τώρα παλεύω να μαζέψω τα αμάζευτα & τη "χαλαρότητά σας" και έρχεσαι ν' ανοίξεις 10 συντελεστές για να περάσεις σε καμιά 50αριά εκπομπές από έναν και να εξαφανιστείς πάλι; Στα trivia αγαπητέ και ΜΟΝΟ. Απίστευτο... Το χάλι που δημιουργήθηκε μέσα σε 4-5 μέρες δεν έχει προηγούμενο...

EDIT: Μόλις διαπίστωσα ότι αρκετές από τις αλλαγές αυτές είναι του Αντώνη. Αντώνη είναι τραγικό λάθος αυτό που πας να κάνεις. Δε φτιάχνουμε μια μεταβλητή κατά παραγγελία και τέλος. Αυτό είναι εύκολο. Το δύσκολο είναι να υπολογίζουμε τις συνέπειες, τις οποίες βέβαια θα πρέπει να "πληρώσουμε" όσοι ασχολούμαστε με την τροφοδοσία για τα επόμενα χρόνια. Έρχομαι πριβέ να σου εξηγήσω για να μην αναλωνόμαστε εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Προτείνω να κάνουμε ένα video conf για να τα πουμε όσοι τουλάχιστον έχουμε άποψη γιατί ο γραπτός λόγος θέλει περισσότερο χρόνο.
Τι λέτε για ένα zoom call ας πχ την Πέμπτη;
 
Δουλεύω με ένα laptop 11ετίας το οποίο έχει χαλασμένη κάμερα, κατά συνέπεια αυτό δεν είναι εφικτό από πλευράς μου. Έπειτα το πρόγραμμα αυτό δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Γιατί να μην κάνουμε audio κλήση μέσω "Skype";
 
Βερνάρδε, μπήκες μετά από χρόνια μέσα και άρχισες να σκαλίζεις τα templates; Συμβουλεύτηκες κανέναν; Μπήκα μέσα μόλις και είδα ένα τεράστιο χάος, εκεί που λέμε στα νέα μέλη και κάνω αγώνα γι' αυτό ότι ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΜΕ να βάζουμε νέους συντελεστές, οι παλιοί έχουν μείνει πίσω και μη έχοντας συμμετοχή για χρόνια ώστε να βοηθήσεις προς αυτή την κατεύθυνση, έρχεσαι ανοίγεις πενήντα πληγές δεξιά κι αριστερά με παντελώς άκυρους συντελεστές που δεν υπάρχουν ΠΟΥΘΕΝΑ ως κατηγορία, μεταβλητές πολλές για περιλήψεις, για trivia, τι είναι αυτά ρε άνθρωπε; Πάμε καλά; Θα τα κλείσω όλα γιατί θα περάσουμε μία νέα εποχή καταστροφής μ' αυτά που πας να κάνεις. 10 χρόνια τώρα παλεύω να μαζέψω τα αμάζευτα & τη "χαλαρότητά σας" και έρχεσαι ν' ανοίξεις 10 συντελεστές για να περάσεις σε καμιά 50αριά εκπομπές από έναν και να εξαφανιστείς πάλι; Στα trivia αγαπητέ και ΜΟΝΟ. Απίστευτο... Το χάλι που δημιουργήθηκε μέσα σε 4-5 μέρες δεν έχει προηγούμενο...

EDIT: Μόλις διαπίστωσα ότι αρκετές από τις αλλαγές αυτές είναι του Αντώνη. Αντώνη είναι τραγικό λάθος αυτό που πας να κάνεις. Δε φτιάχνουμε μια μεταβλητή κατά παραγγελία και τέλος. Αυτό είναι εύκολο. Το δύσκολο είναι να υπολογίζουμε τις συνέπειες, τις οποίες βέβαια θα πρέπει να "πληρώσουμε" όσοι ασχολούμαστε με την τροφοδοσία για τα επόμενα χρόνια. Έρχομαι πριβέ να σου εξηγήσω για να μην αναλωνόμαστε εδώ.
Καλησπέρα και από μένα αγαπητέ και σε ευχαριστώ για το εγκάρδιο καλωσόρισμα :)

Οι αλλαγές που έγιναν στα templates έγιναν από τον Αντώνη και απλά ακολούθησα τη λογική που πρότεινε ο Αντώνης για να κάνω αλλαγές στις επιμέρους σελίδες για να βοηθήσω. Δεν κατάλαβα ότι ήσουν αντίθετος - επειδή είδα τον Αντώνη να προχωράει, υπέθεσα ότι είχατε συμφωνήσει στις αλλαγές αυτές.

Οι προσθήκες συντελεστών στις οποίες αναφέρεσαι ότι έκανα ήταν να καταχωρίσω ονόματα σε νέα πεδία συντελεστών που ανοίχθηκαν από τον Αντώνη και 3-4 δημοσιογράφοι οι οποίοι δεν υπήρχαν μέχρι σήμερα. Καμία αντίρρηση να τους σβήσεις τους μεν ή/και τους δε.

Το κύριο βάρος μου το έριξα σε προσθήκες σε περιλήψεις, πληροφορίες, φωτογραφίες, τίτλους επεισοδίων σε σειρές και trivia. Χρησιμοποιώντας τα υπάρχοντα πεδία. Αυτά :)
 
Τελευταία επεξεργασία:
Δουλεύω με ένα laptop 11ετίας το οποίο έχει χαλασμένη κάμερα, κατά συνέπεια αυτό δεν είναι εφικτό από πλευράς μου. Έπειτα το πρόγραμμα αυτό δεν το έχω χρησιμοποιήσει. Γιατί να μην κάνουμε audio κλήση μέσω "Skype";
Μπορείς να είσαι μόνο με Audio. Είπα videoκλήση για ευνόητους λόγους. Προφανώς και το skype κάνει απλά δεν το χρησιμοποιώ, θα το βάλω όμως
Επίσης ήθελα να σας δείξω μέρος της δουλειάς.
 
Μπορείς να είσαι μόνο με Audio. Είπα videoκλήση για ευνόητους λόγους. Προφανώς και το skype κάνει απλά δεν το χρησιμοποιώ, θα το βάλω όμως
Επίσης ήθελα να σας δείξω μέρος της δουλειάς.
Καλημέρα :)
Μπορώ κι εγώ να συμμετάσχω στο call - γίνεται να είναι απογευματινή ώρα για να έχω τελειώσει τη δουλειά μου;
Η Πέμπτη (αύριο) είναι λίγο δύσκολή μέρα για μένα, διότι σταματάω στις 5.30μμ (δηλαδή 7.30μμ Ελλάδος με τη διαφορά ώρας από Αγγλία).
Τις άλλες μέρες μπορώ μετά τις 5μμ (δηλαδή 7μμ δική σας ώρα).
Αυτό το σαββατοκύριακο θα είναι μάλλον λίγο δύσκολο επίσης.

Μπορώ να το ενεργοποιήσω το skype - συμφωνώ ότι η βίντεο κλήση θα βοηθήσει από την πλευρά του Αντώνη :)
 
Λοιπόν βάζω την βάση σε ReadOnly μέχρι να τα πουμε στο Skype.
 
Κώστα είσαι εντάξει για αύριο; Αν όχι, πες πότε
 
Για να διευκολύνω την κουβέντα -

Έχω μια πιο σαφή εικόνα του προγράμματός μου τις επόμενες μέρες - είμαι διαθέσιμος:
- Αύριο (Πέμπτη): από τις 7.30μμ μέχρι αργά
- Παρασκευή: από τις 7μμ μέχρι αργά
- Σάββατο: από νωρίς το πρωί μέχρι τις 2μμ
- Κυριακή: δεν θα είμαι διαθέσιμος
- Δευτέρα έως Παρασκευή την επόμενη εβδομάδα: από τις 7μμ μέχρι αργά (με εξαίρεση την ερχόμενη Πέμπτη που δεν θα μπορώ)

@nasos kolias - Νάσο, θα είσαι κι εσύ στο call? :)
 
Για να διευκολύνω την κουβέντα -

Έχω μια πιο σαφή εικόνα του προγράμματός μου τις επόμενες μέρες - είμαι διαθέσιμος:
- Αύριο (Πέμπτη): από τις 7.30μμ μέχρι αργά
- Παρασκευή: από τις 7μμ μέχρι αργά
- Σάββατο: από νωρίς το πρωί μέχρι τις 2μμ
- Κυριακή: δεν θα είμαι διαθέσιμος
- Δευτέρα έως Παρασκευή την επόμενη εβδομάδα: από τις 7μμ μέχρι αργά (με εξαίρεση την ερχόμενη Πέμπτη που δεν θα μπορώ)

@nasos kolias - Νάσο, θα είσαι κι εσύ στο call? :)
Δυστυχώς όχι.
Βλέπω "κοσμογονικές" αλλαγές.
Μάλλον χάνονται και πολλές πληροφορίες όπως για παράδειγμα στις Ανθρώπινες Ιστορίες όπου δεν εμφανίζονται πλέον τα επεισόδια.
 
Πίσω
Μπλουζα