RetroDB - Πρόοδος εργασιών

Το Χ Ψ Ω δεν το έχω καν πειράξει! :( Βγάλατε καινούρια έκδοση με τον Τάκη;
 
Οχι...ελα μια χαρα ειναι αυτη!Το copy/paste δεν το γλυτωνεις...δεν υπαρχει σαφες delimitation...
 
Τέλειωσα το Δ

Επίσης συμπλήρωσα μερικά από Α και Γ που είχαν μείνει εκτός με τις αλλαγές μου.

Θα επανέλθω για συμπληρώσεις.
 
Όποιος πειράξει το σίγμα τον δάγκωσα :p

ΒΤW μου έχεις φτιάξει account Αntonius?
 
Επειδη ειχα αναμειξη στον parser και ειδαμε οτι το type=? που εβγαζε απο default δημιουργησε προβλημα,εκατσα και διορθωσα απο χτες 270 λημματα αλλαζοντας το type= και το type=? σε type=0.

Εκανα και οτι διορθωσεις μπορουσα ΑΛΛΑ το Σ ειναι εντελως λαθος!

Εκατσα λογω αρρωστης μανιας με τελειοτητα και διορθωσα τα tags σε 54 σηριαλς απο Σ αλλα λειπουν ΠΟΛΛΑ data απο αυτα και καποια σηριαλς ΓΕΝΙΚΑ.
 
Σας ζητώ συγνώμη, αλλά δεν έχω ασχοληθεί καθόλου με τα ΧΨΩ :( . Ασχολούμαι όμως με τα ριβιου του περιοδικού και με κάτι κολπάκια που θέλω να δείξω στην DTE.

Μπορεί να ασχοληθεί κάποιος άλλο με αυτά τα γράμματα; Σορι, έπρεπε να σας το πω εδώ και 3 μέρες :mad: Δεν τα προλαβαίνω όλα ρε γαμώτο.

Εκτός κι αν ντε και καλά με περιμένετε να τα περάσω....
 
Αφου εισαι Busy σε απλαλασσουμε :)
 
Μη στεναχωριέστε,τώρα το Σ/Κ θα ξαναπάρω κι εγώ μπρος...! ;)
 
Πιάνω το Ψ και το Ω (τελείωσαν)

Πιάνω το Χ (τελείωσε και αυτό)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Αχχχχ...Θα μου χαλάσετε το Κουιζ των Ελληνικών Σειρών! :angry:
 
Έχει τόσα πολλά κενά ο κατάλογος που θα έχεις πολλές, πολλές ερωτήσεις που δεν περιλαβάνονται ακόμα σε αυτόν.

Άλλωστε ανεβαίνει ο πήχυς του κουίζ

Όπως και να το κάνουμε το χιούμορ σου δεν θα μπορούσε ποτέ να περιληφθεί στη στυγνή καταγραφή ενός καταλόγου.
 
Εγω περιμενω και οι υπολοιποι φιλοι να το διανθισουν..

Πχ ο JohnAlepou και η υπολοιπη φοβερη TV team του GRM μπορουν να προσθεσουν πληροφοριες για συντελεστες,πλοκη,ημερομηνιες προβολης,αριθμο επαναληψεων κτλ (για τα 3 τελευταια και οτι αλλο προταθει θα προσθεσουμε tags).Επισης την Ιστορια των καναλιων και τα διαφορα video,photos κτλ που εχουν στη διαθεση τους.

Επισης περιμενω απο την νεοσυστατη Book team (τη συμμορια της Juanita,Domniki,mhmerotategiatipino κτλ) να προσθεσουν τους συγγραφεις των βιβλιων οπου βασιστηκαν οι σειρες.

Περιμενω κι αλλους φιλους να βοηθησουν και στο περαιτερω ταισμα της προσπαθειας (λιγα γραμματα εχουν μεινει ακομα)

Για οποις αποριες...εδω ειμαστε

Αλλα μιας και εκανε παρεμβαση ο φιλος JohnAlepou να πω οτι το topic του εχει γινει status πλεον, με μεγαλη συμμετοχη και τεραστιο πλουτο γνωσεων-πληροφοριων που ειναι κριμα να μην καταγραφει καπου πιο μεθοδικα!

Νασο,John σας ευχαριστουμε ;)
 
Wally είπε:
Επισης περιμενω απο την Book team (τη συμμορια της Juanita,Domniki κτλ) να προσθεσουν τους συγγραφεις των βιβλιων οπου βασιστηκαν οι σειρες.

Wally, :what: για να προσθέσουμε στοιχεία πρέπει να μας ανοίξεις κάποιον άλλο λογαριασμό;;;

Αν όχι, πως παρεμβαίνουμε;;;

 


Αν η ερώτηση είναι χαζή μην αρχίσετε όλοι μαζί τα :frypan: . Είπαμε είμαι ρετρό... έχω (παρα)μείνει στην εποχή του κάρβουνου... :eek:

 
 
Σημερα ή αυριο θα σου ανοιξω λογαριασμο και θα σε ενημερωσω με PM ;)
 
Οι τίτλοι των σειρών που διαθέτω είναι όλοι στην διάθεσή σας. (Το που θα συγκεντρωθούν δεν ξέρω? ενημερώστε με
 
Ξεκίνησα το Π

Γιατίι στο ευρετήριο οι σειρές που αρχίζουν με τόνο (Άγρια παιδιά πχ) βγαίνουν σε ξεχωριστή κατηγορία γράμματος?
 
Επειδη ειναι διαφορετικος χαρακτηρας :(

Tα Ελληνικα και η ηλεκτρονικη ταξινομηση δεν τα πανε καλα.

Οπως και η αναζητηση.

Αλλο το "Κραυγή των λύκων" και αλλο το "Κραυγη των λυκων"
 
Εμμμ... δεν ξέρω αν έχει ολοκληρωθεί το "Α" :nervous: αλλά λείπει το "Άκρως Οικογενειακό" (που είναι και σχετικά πρόσφατο)
 
Πίσω
Μπλουζα