Retromaniax Facebook - 1000 μέλη [UPD:2000] [UPD:3000] [UPD:9648]

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
851
Προσπαθώ να είμαι στο κλίμα κάποιων έτσι βασικα το group καθημερινά αυξάνονται (και εντυπωσιακά κάποιες φορές).

Δεν έχει χρειαστεί να παρέμβω πολλές φορές, τουλάχιστον όσο αφορά την συμπεριφορά κάποιων, όμως όπου ξεπερνιούνται κάποια όρια ειδικά στις αναρτήσεις ορισμένων...............''λυπούμεθα''!!!!!!!

Πέραν όμων των σημαντικών πραγμάτων που αναρτούνται από τα μέλη,υπάρχουν και αυτοί που νομίζουν ότι βρίσκονται σε σελίδα δημοπρασιών και ανταλαγών.

Ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να έχω δείξει κάποια ανοχή, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να συνεχίζονται αυτές οι συμπεριφορές.

Όπως και να ναι σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, και απλά συνεχίζουμε.......

Next stop 4000 members!

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
851
tsalk είπε:
Δεν έχει χρειαστεί να παρέμβω πολλές φορές, τουλάχιστον όσο αφορά την συμπεριφορά κάποιων, όμως όπου ξεπερνιούνται κάποια όρια ειδικά στις αναρτήσεις ορισμένων...............''λυπούμεθα''!!!!!!!
Όπως ίσως θα προσέξατε αρκετοί ότι το πράγμα όσο αφορά τις αγγελίες έχει παραγίνει (ειδικά την τελευταία εβδομάδα) αναγκάζομαι να τις διαγράψω ΟΛΕΣ

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.874
παιδια πως μπαινουν τα θεματα στο τουιτερ και στο φεις, εννοω τα θεματα τα δικά μας στην ρετρο!

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.234
Στο Twitter τα ανεβάζω εγώ. Στο facebook μπορείς και συ να ποστάρεις αρκεί να γίνεις μέλος.

αριαδνη

candy fan
Αντιδράσεις
5.874
Kambia είπε:
Στο Twitter τα ανεβάζω εγώ. Στο facebook μπορείς και συ να ποστάρεις αρκεί να γίνεις μέλος.
καμπιουλα ας εχουμε και κανα θεμα στο τουιτ από το καντυ φορουμ, δηλ. πχ της ντομ ποτε ειδατε πρωτη φορα καντυ; τι λες;

ΙΑΚΩΒΟΣ

RetroWannaBe
Αντιδράσεις
8
γεια σας ειδα την ομαδα στο φβ ρε παιδια ποιοι ειστε εκει για να ξερουμε και με ποιους μιλαμε δηλαδη :p

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
851
[edit]

Θα ήθελα στο σημείο αυτό να κάνω μια παράκληση προς όλους τους admins να οριστεί ένας ακόμα ενεργός admin στο group μας στο facebook, γιατί ουσιαστικά έχω μείνει μόνος να κουμαντάρω τα δεκάδες ποστ καθημερινώς (που πολλές φορές για όσους παρακολουθούν το facebook είναι άσχετα)

Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.234
Έχω κάνει εδώ και καιρό κρούσεις σε πολλά άτομα αλλά κάποια δε δέχτηκαν και από άλλους ακόμα περιμένω απάντηση! Πάντως δε μοντάρεις μόνος σου το FB, βάζω και γω το χεράκι μου εκεί ;)

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Αντιδράσεις
32.214
Kambia είπε:
Έχω κάνει εδώ και καιρό κρούσεις σε πολλά άτομα αλλά κάποια δε δέχτηκαν και από άλλους ακόμα περιμένω απάντηση! Πάντως δε μοντάρεις μόνος σου το FB, βάζω και γω το χεράκι μου εκεί ;)
Τι ακριβώς πρέπει να κάνει κάποιος εκεί βρε παιδιά; Να σβήνει τα τυχόν "κακά μηνύματα"; Βάλτε με εμένα αν δεν έχετε πρόβλημα το facebook το' χω κλειστό μόνο όταν κοιμάμαι , μπαίνω και από το κινητό.

admin-old

Administrator
Αντιδράσεις
6
Ωραία. Θα μιλήσουμε σύντομα :)

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.623
Φερνω το θεμα στην επιφανεια γιατι καποιοι δυστυχως εξακολουθουν να μην καταλαβαινουν που βρισκονται!!!

Με λυπη μου διαπιστωνω οτι καποιοι εξακολουθουν να χρησιμοποιουν το fb group για να ξεπουλησουν την πραγματεια τους!!!!

tsalk είπε:
[edit]
Θα ήθελα στο σημείο αυτό να κάνω μια παράκληση προς όλους τους admins να οριστεί ένας ακόμα ενεργός admin στο group μας στο facebook, γιατί ουσιαστικά έχω μείνει μόνος να κουμαντάρω τα δεκάδες ποστ καθημερινώς (που πολλές φορές για όσους παρακολουθούν το facebook είναι άσχετα)

Kambia είπε:

Αν μπορω να βοηθησω....ευχαριστως!!! :)

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
851
Κάθε προσφορά δεκτή

tonytony

retron00b (sick admin's joke!)
Αντιδράσεις
32.214
Έχω σβήσει αρκετά τέτοια , ευτυχώς έχω πρόσβαση και από το κινητό και τα βλέπω σχετικά γρήγορα.

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.234
Προς στιγμή όλα είναι υπό έλεγχο :)

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
851
Δεν ξέρω αν συμφωνείτε όλοι, αλλά πλέον οτιδήποτε πέφτει στην δική μου αντίληψη διαγράφεται και το ποστ,και το μέλος.

Για την ώρα όπως λεει η Ναταλί η κατάσταση είναι οκ.

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.234
Συνήθως διαγράφω τους χρήστες που σπαμάρουν. Όχι αυτούς που έχουν βάλει αγγελία εκτός και αν το κάνουν κατεξακολούθηση.

tsalk

RetroDB Feeder
Αντιδράσεις
851
Αυτή ήταν και η δική μου λογική, αλλά αντιλήφθηκα ότι η μία αγγελία από τον οποιοδήποτε μπορεί να ανοίξει την όρεξη σε πολλούς που θέλουν να......ξεστοκάρουν ή απλώς να ανταλλάξουν.

Kambia

Retired Admin
Αντιδράσεις
1.234
ok οπότε φεύγουν και αυτοί.

stayros

Moderator
Διαχειριστές
Αντιδράσεις
1.623
Kambia είπε:
Συνήθως διαγράφω τους χρήστες που σπαμάρουν.
Δυστυχως εξακολουθουν να υπαρχουν ακομα!!! :angry:

Μπαινεις να διαβασεις ρετροκαταστασεις και βλεπεις διαφημισεις και ειδησεις

για σκυλακια,γατακια,καναρινια και ενα σωρο αλλα ασχετα!!!:mad:

QueenofHearts

RetroActive
Αντιδράσεις
186
Τις τελευταίες δύο μέρες όλο εμφανίζονται "ειδήσεις" από ένα συγκεκριμένο μπλογκ και δεν θυμάμαι αν είναι και από μόνο μία χρήστρια. Τώρα μόλις είχαν ανεβάσει πάλι και το λέω σε περίπτωση που δεν το έχετε το τωρινό.

Μπλουζα