Retromaniax Facebook - 1000 μέλη [UPD:2000] [UPD:3000] [UPD:9648]

Προσπαθώ να είμαι στο κλίμα κάποιων έτσι βασικα το group καθημερινά αυξάνονται (και εντυπωσιακά κάποιες φορές).

Δεν έχει χρειαστεί να παρέμβω πολλές φορές, τουλάχιστον όσο αφορά την συμπεριφορά κάποιων, όμως όπου ξεπερνιούνται κάποια όρια ειδικά στις αναρτήσεις ορισμένων...............''λυπούμεθα''!!!!!!!

Πέραν όμων των σημαντικών πραγμάτων που αναρτούνται από τα μέλη,υπάρχουν και αυτοί που νομίζουν ότι βρίσκονται σε σελίδα δημοπρασιών και ανταλαγών.

Ίσως σε κάποιες περιπτώσεις να έχω δείξει κάποια ανοχή, αυτό όμως δεν σημαίνει ότι θα πρέπει να συνεχίζονται αυτές οι συμπεριφορές.

Όπως και να ναι σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια, και απλά συνεχίζουμε.......

Next stop 4000 members!
 
tsalk είπε:
Δεν έχει χρειαστεί να παρέμβω πολλές φορές, τουλάχιστον όσο αφορά την συμπεριφορά κάποιων, όμως όπου ξεπερνιούνται κάποια όρια ειδικά στις αναρτήσεις ορισμένων...............''λυπούμεθα''!!!!!!!
Όπως ίσως θα προσέξατε αρκετοί ότι το πράγμα όσο αφορά τις αγγελίες έχει παραγίνει (ειδικά την τελευταία εβδομάδα) αναγκάζομαι να τις διαγράψω ΟΛΕΣ
 
παιδια πως μπαινουν τα θεματα στο τουιτερ και στο φεις, εννοω τα θεματα τα δικά μας στην ρετρο!
 
Στο Twitter τα ανεβάζω εγώ. Στο facebook μπορείς και συ να ποστάρεις αρκεί να γίνεις μέλος.
 
Kambia είπε:
Στο Twitter τα ανεβάζω εγώ. Στο facebook μπορείς και συ να ποστάρεις αρκεί να γίνεις μέλος.
καμπιουλα ας εχουμε και κανα θεμα στο τουιτ από το καντυ φορουμ, δηλ. πχ της ντομ ποτε ειδατε πρωτη φορα καντυ; τι λες;
 
γεια σας ειδα την ομαδα στο φβ ρε παιδια ποιοι ειστε εκει για να ξερουμε και με ποιους μιλαμε δηλαδη :p
 
[edit]

Θα ήθελα στο σημείο αυτό να κάνω μια παράκληση προς όλους τους admins να οριστεί ένας ακόμα ενεργός admin στο group μας στο facebook, γιατί ουσιαστικά έχω μείνει μόνος να κουμαντάρω τα δεκάδες ποστ καθημερινώς (που πολλές φορές για όσους παρακολουθούν το facebook είναι άσχετα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Έχω κάνει εδώ και καιρό κρούσεις σε πολλά άτομα αλλά κάποια δε δέχτηκαν και από άλλους ακόμα περιμένω απάντηση! Πάντως δε μοντάρεις μόνος σου το FB, βάζω και γω το χεράκι μου εκεί ;)
 
Kambia είπε:
Έχω κάνει εδώ και καιρό κρούσεις σε πολλά άτομα αλλά κάποια δε δέχτηκαν και από άλλους ακόμα περιμένω απάντηση! Πάντως δε μοντάρεις μόνος σου το FB, βάζω και γω το χεράκι μου εκεί ;)
Τι ακριβώς πρέπει να κάνει κάποιος εκεί βρε παιδιά; Να σβήνει τα τυχόν "κακά μηνύματα"; Βάλτε με εμένα αν δεν έχετε πρόβλημα το facebook το' χω κλειστό μόνο όταν κοιμάμαι , μπαίνω και από το κινητό.
 
Ωραία. Θα μιλήσουμε σύντομα :)
 
Φερνω το θεμα στην επιφανεια γιατι καποιοι δυστυχως εξακολουθουν να μην καταλαβαινουν που βρισκονται!!!

Με λυπη μου διαπιστωνω οτι καποιοι εξακολουθουν να χρησιμοποιουν το fb group για να ξεπουλησουν την πραγματεια τους!!!!

tsalk είπε:
[edit]
Θα ήθελα στο σημείο αυτό να κάνω μια παράκληση προς όλους τους admins να οριστεί ένας ακόμα ενεργός admin στο group μας στο facebook, γιατί ουσιαστικά έχω μείνει μόνος να κουμαντάρω τα δεκάδες ποστ καθημερινώς (που πολλές φορές για όσους παρακολουθούν το facebook είναι άσχετα)

Kambia είπε:
Έχω κάνει εδώ και καιρό κρούσεις σε πολλά άτομα αλλά κάποια δε δέχτηκαν και από άλλους ακόμα περιμένω απάντηση! Πάντως δε μοντάρεις μόνος σου το FB, βάζω και γω το χεράκι μου εκεί ;)

Αν μπορω να βοηθησω....ευχαριστως!!! :)
 
Κάθε προσφορά δεκτή
 
Έχω σβήσει αρκετά τέτοια , ευτυχώς έχω πρόσβαση και από το κινητό και τα βλέπω σχετικά γρήγορα.
 
Προς στιγμή όλα είναι υπό έλεγχο :)
 
Δεν ξέρω αν συμφωνείτε όλοι, αλλά πλέον οτιδήποτε πέφτει στην δική μου αντίληψη διαγράφεται και το ποστ,και το μέλος.

Για την ώρα όπως λεει η Ναταλί η κατάσταση είναι οκ.
 
Συνήθως διαγράφω τους χρήστες που σπαμάρουν. Όχι αυτούς που έχουν βάλει αγγελία εκτός και αν το κάνουν κατεξακολούθηση.
 
Αυτή ήταν και η δική μου λογική, αλλά αντιλήφθηκα ότι η μία αγγελία από τον οποιοδήποτε μπορεί να ανοίξει την όρεξη σε πολλούς που θέλουν να......ξεστοκάρουν ή απλώς να ανταλλάξουν.
 
ok οπότε φεύγουν και αυτοί.
 
Kambia είπε:
Συνήθως διαγράφω τους χρήστες που σπαμάρουν.
Δυστυχως εξακολουθουν να υπαρχουν ακομα!!! :angry:

Μπαινεις να διαβασεις ρετροκαταστασεις και βλεπεις διαφημισεις και ειδησεις

για σκυλακια,γατακια,καναρινια και ενα σωρο αλλα ασχετα!!!:mad:
 
Τις τελευταίες δύο μέρες όλο εμφανίζονται "ειδήσεις" από ένα συγκεκριμένο μπλογκ και δεν θυμάμαι αν είναι και από μόνο μία χρήστρια. Τώρα μόλις είχαν ανεβάσει πάλι και το λέω σε περίπτωση που δεν το έχετε το τωρινό.
 
Πίσω
Μπλουζα