ROCKY is back

Aardvark

Retromaniax Co-Founder
Joined
26 Σεπ 2006
Μηνύματα
14.883
Αντιδράσεις
3.864
Kαινουργια ταινια του STALLONE απολυτου action hero των 80ς (μαζι με τον ΑRNIE).FOTO και αφισσα ακολουθουν και μια χαρα στεκεται στα 60 o sly. :thumbup:

Προβολή συνημμένου 135280
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Τελικά είπε και το έκανε...Η ταινία βγήκε?
 
it ain't over 'til it's over




Μηνες τωρα κουβεντιαζουμε για την συγκεκριμενη ταινια - το μονο σιγουρο ειναι οτι ξερω που θα ειμαι στις 22 του Δεκεμβρη

Thanks Aardvark - Sly Rulez !! :thumbup:
 
Ωραιος ο AARDVARΚ :thumbup:

Sly,απο το εμβολιο της γριππης εγινες ετσι?Πες μας και εμας ,να το κανουμε αν ειναι:biglaugh: .Δεν ξερω ρε παιδια...εχω τις αμφιβολιες μου.Ελπιζω να μην ειναι σαν το νο.5...
 
Δεν ξερω παιδια εγω ειμαι υπερ των SEQUELS δωστε μου συνεχειες με τους ιδιους star και τιποτα αλλο. Αν μη τι αλλο κατι απο την μαγεια των παλιων ταινιων θα την εχουν (eye of the tiger :boxing: ). Αργει και ο rambo:gun: :armed: :polyvolo: :pistolies: Y.Σ Οντως το 5 :ignore:
 
AARDVARK είπε:
Αν μη τι αλλο κατι απο την μαγεια των παλιων ταινιων θα την εχουν
6η συνέχεια και καλή, λίγο δύσκολο αρχηγόπουλα (υπάρχουν και οι εκπλήξεις αλλα ...).

Το μόνο που μπορεί να την σώσει είναι το ρετρό στοιχείο όπως είπε και ο AARDVARK.
 
Δεν νομιζω ο SLY 30 χρονια μετα την πρωτη ταινια και 16 μετα την τελευταια να παει να κανει καμμια αρπαχτη αν μη τι αλλο θα το εκανε νωριτερα και θελω να πιστευω οτι θα ειναι ταινιες για τους φαν του.
ramboivposterlg7.jpg
 
Shadowdancer2501 είπε:
Ωραιος ο AARDVARΚ :thumbup: Sly,απο το εμβολιο της γριππης εγινες ετσι?Πες μας και εμας ,να το κανουμε αν ειναι:biglaugh: .Δεν ξερω ρε παιδια...εχω τις αμφιβολιες μου.Ελπιζω να μην ειναι σαν το νο.5...
Φίλε μου για εξηντάρης διατηρείται ο Sly πολύ καλά....
 
Παιδια παρατηρω οτι και στα δυο sequel,οι αφισες ειναι minimal.Πολυ λιτες και με ρετρο τεχνοτροπια.Αντε να δουμε...

@Panos gr...ναι πραγματι για 60αρης ειναι αψογος.Αλλα,αν μου επιτρεπεις,δεν "διατηρείται" ακριβως.Εχει παρει τρελλο φαρμακι.Trust me:D
 
Shadowdancer2501 είπε:
Παιδια παρατηρω οτι και στα δυο sequel,οι αφισες ειναι minimal.Πολυ λιτες και με ρετρο τεχνοτροπια.Αντε να δουμε...
@Panos gr...ναι πραγματι για 60αρης ειναι αψογος.Αλλα,αν μου επιτρεπεις,δεν "διατηρείται" ακριβως.Εχει παρει τρελλο φαρμακι.Trust me:D
To ξέρω Shadowdancer δεν παίρνει μόνο την πρωτείνη που πλασάρει (με αρκετή επιτυχία) αλλα έχει και μια καλή πρϊστορία σε winstrol, deca, Gh. Τουλάχιστον είναι προσεκτικός... (θυμάσαι τον Σβαρτζι που δεν κατάφερε να αποφύγει το επεισόδιο με την καρδιά του).
 
Oι αφισσες ειναι μινιμαλ γιατι ειναι teaser αργοτερα θα βγουν οι φορτωμενες.Και εμενα μου αρεσουν ετσι χωρις πολλα κερασια που λεει και η παροιμια.
 
Ότι και να είναι η ταινία η ασπρόμαυρη φώτο στο post του AARDVARK με έφερε ρίγη συγκίνησης. Πράγματι πολύ ρέτρο αφίσα....Πολύ χάρηκα!
 
Εγω πάλι μόλις βγεί η ταινία θα πάω να την δω..μεγάλη Stallone fan..
 
Άσχετο αλλά η 'Adrianne' δεν θα παίζει? Δεν την είδα πουθενά στο σάΐτ που έδωσε ο Τάσος!
 
Erynies είπε:
Άσχετο αλλά η 'Adrianne' δεν θα παίζει? Δεν την είδα πουθενά στο σάΐτ που έδωσε ο Τάσος!
νωμιζω πως παιζει αλλη στην θεση της

μαλλον εχεις δικιο δεν υπαρχει πουθενα Adrianne...

λες να μεινε χηρος ο Ροκυ?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κ αυτή η γυναίκα-μια ξανθιά- που έχουν στο κάστ ποιά είναι?Μόλις είδα το trailer αλλά δεν κατάλαβα πολλά..οh well..ένας μήνας έμεινε!
 
H τελικη ατακα με τα 70ς 80ς ολα τα λεφτα. :D :thumbup: Η μουσικη ακομα πορωνει.
 
Πίσω
Μπλουζα