Rygarix: Σχόλια!

Xαχαχαχαχαχα!

Αντε να το δουμε και σε adventure!

kudos!
 
Ρε Άλκη, υποκλίνομαι!!!!!!!!!!
 
Τι να πω.

Υποκλίνομαι στο ταλέντο σου!!!!! ΕΙΣΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ!!!!!!!! Πέθανα νυχτιάτικα και με κοιτάζουν σαν να είμαι παλαβό........ :D :D:D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
ΔΑΛΙΑΝΙΔΙΣ! Φρέσκες Εκπομπές Τσαλκίξ! :rofl:
 
Άντε το επόμενο σε "Αντιρίξ και Συμφωνίξ" !!!!!!!!!!!!
 
ΛΟΙΠΟΝ

Αλκη, τι να σου πω, εισαι μεγαλος! Εγραψες, μιλαμε καταπληκτικο!!!!!!!

Εχω πεθανει στα γελια αλλα πανω απ'ολα συγχαρητηρια για το ταλεντο και τον κοπο σου.

ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟ!!!!!!!!!
 
Φοβερό!

Ξυπνησα την μικρή από τα γέλια :rofl:
 
Έχω λυθεί από τα γέλια!!!! :rofl: :rofl:

Τέλειο!
 
:clap: :clap: :clap:

Εύγε, Άλκη!! Απίθανος όπως πάντα!!

:rofl: :rofl: :rofl:
 
Άλκη ένα μόνο έχω μόνο να πώ... συγχαρητήρια! Το διάβασα ενώ σκόπευα να πέσω για ύπνο αλλά μου άνοιξε το μάτι απότομα!!! :) Συνέχισε.
 
Δεν ξέρω τί λένε τα υπόλοιπα παιδιά, εμένα μου άρεσε πιο πολύ και από το τελευταίο δημιούργημα-έκτρωμα του Γκοσινι (#33: Και ο server έπεσε στο κεφάλι τους). Εξαιρετικό, πρέπει οπωσδήποτε - παρέα με το βίντεο του Χίτλερ (του ιδίου δημιουργού) και τους Καζαμίες (του Alucard που έχει καιρό να γράψει ομολογουμένως) - να μπει σε μία κάψουλα και να προφυλαχθεί από μία ενδεχόμενη καταστροφή ELE (2012 λένε κάποιες κακές γλώσσες, άλλοι ελπίζουν να κερδίσουν κάμια τριετία και προσμένουν το 2015). Πρέπει με κάθε θυσία να διαφυλαχθεί αυτό το δημιούργημα, για να υπάρχει μία κιβωτός γνώσης που θα βοηθήσει τις επόμενες γενεές να κάνουν τα πρώτα βήματα, ώστε να επαναφέρουν τον πολιτισμό στις καλές του ημέρες (80s~90s).
 
Προσκυνω!! Respect!! :worship: :award:

Μια απορια: ποσο καιρο εψαχνες τα σκιτσα που θα ταιριαζαν στο σεναριο σου;;;; Απιστευτη δουλεια!! :eek:

Μια ζητηση αδειας: Να λεω πλεον τη Μιζουκι Μιζουκους; :rofl: :rofl:

:bow:
 
Εξαιρετικό ! Ανεπανάληπτο !
 
Απίστευτο!!!!!

Kudos man
 
Πίσω
Μπλουζα