Shadow of the Beast Trilogy (Longplays)

Από τα 3 παιχνίδια, το 3 δεν μου άρεσε καθόλου.

Κορυφή το 2, αλλά δεν μπορώ να δώσω αντικειμενική γνώμη, μια και ήταν το πρώτο παιχνίδι που έπαιξα στην Amiga και όπως και ο πρώτος έρωτας, παραμένει αξέχαστο.

1 και 2 τα τελείωσα με cheats, "ten pints" anyone????

(Ειρήνη αδέρφια!!!! )
 
off topic mode on

O Γωργος κι ο Δημητρης ,αν και περασανε εδω καιρο οι 2 τα πρωτα αντα-,οποτεδηποτε τυχει να

παιξουνε ταβλι ,σκακι,ή και καποιο επιτραπεζιο,χαρτια -ακομα και συμπαικτες!!! - συμβαινει τοτε , να ξυπναει η εντονη ανταγωνιστικοτητα και αντιπαλοτητα που ειχανε (και σε αλλους τομεις των δραστριοτητων τους περα απο τα παιχνιδια) , η οποια ομως εχει κοπασει εδω και πολυ καιρο, κ και να τρωγοντε σαν 15χρονα , αν και κοτζαμ μαντραχαλοι.

Βεβαια τωρα δεν ειναι η μανα τους κοντα να τους χωρισει ::) ,οπως συνεβαινε συνηθως τοτε .

Αν και συνηθως εκνευριζομαι οποτε συμβαινει να ειμαι παρων ,αναρρωτιεμαι αν αυτο ειναι απλως μια αρνητικη παρενεργεια του (***)να ξαναγινοντε-μαστε παιδια δηλαδη).

offtopic mode off/ Νίκος Πιλάβιος mode off :p

Οταν κατακαθισει η σκονη πλεον , ο συνολικος προβληματισμος και οι οποιες πικριες απο καποιες κουβεντες που ανταλλαχθησαν ,μηπως θα πρεπει να αξιολογηθουν με το πνευμα (***),και και την διαθεση που στιγμιαια επικρατησε και δημιουργησε τον οποιο εκτροχιασμο ?

Αληθεια γιαυτο (***) δεν βρισκομαστε εδω .
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Μπορώ να επικαλεστώ το πνεύμα (***) για να σας βάλω τρικλοποδιά και να σας πάρω την τυρόπιτα από το χέρι εν έτη 2009? :p
 
Υπενθύμιση! Οποιος συνεχίσει την "κουβέντα", θα είναι εντελώς ανώριμος!!!

Rygar είπε:
Παιδιά, γιατί ασχολείστε; Ειπαμε τέλος, και συνεχίζουμε το θρεντ στο θέμα του!!!
 
Μαμά! Μαμά! Ο Haros Μου πήρε την τυρόπιτά μου!!!

Ο ποιός;

Ο Haros!

Ναι, καλά....

:D
 
Σβηστηκε οτιδηποτε offtopic απο το Thread - ας συνεχισουμε πανω στο θεμα του.
 
Πίσω
Μπλουζα