Shadow of the Beast Trilogy (Longplays)

Wally έγραψες! :D

Μα δεν μπορεί να συνεννοηθεί κανείς με αταράδες... δεν είναι τυχαίο ότι το πράσινο είναι το χρώμα της ζήλιας! Πράσινο desktop και πράσσειν άλογα... :p
 
Announcement: Commodore Corp 1/1/1986.

Since our users have complained about lack of gameplay on our newest amiga computer. We would like to present an irresistable offer.

With every purchase of an Amiga computer you will receive the amiga goggles.

This revolutionary product is specifically designed to be put before your eyes and stimulate the production of endorphins thus enabling you to enjoy all shorts of crappy games.

*This product doesn't add real gameplay to games. Just makes you think that.
 
Ότι θα έφτανα στα γεράματα να κατηγορηθώ ως graphic whore δεν το περίμενα! :eek: Μια ζωή παλεύω ενάντια σε αυτή την έννοια... :)
 
Ναι φυσικότατα ChrisTOS , στα (π)Ατάρια όλα ήταν γαμάτα και με τέλειο scrolling... OYPS ξέχασα , τα (π)ατάρια είναι επιστημονικά εργαλεία και ουχί για παιχνίδια... Όπως φαίνεται ακόμα και στο 2009 δεν μπορείτε αρκετοί να αποβάλλετε το κομπλεξ του 2ου.

Κρίμα. Από σοφίες μπορούμε να αραδιάζουμε ως το πρωί, από επιχειρήματα 0 όπως πάντα. 'ΑΛΛΑ φαίνονται μετά από τόσα χρόνια φίλε, δες πώς είναι η κοινότητα amiga σήμερα και δες πώς είστε με τα (π)ατάρια. Αν ήταν καλύτερα θα ήταν αλλιώς το πράγμα - να είσαι σίγουρος για αυτό - , ο χρόνος και των 2 πέρασε και έχουν κριθεί αμφότερα. Απόλαυσε λοιπόν τα (π)ατάρια σου φίλε και κάνε μας τη χάρη να μην μας νευριάζεις με τα αστεία σου κόμπλεξ το 2009.

Καλά κάνεις και εσύ και ο οποιοσδήποτε και έχετε τα ατάρια σας, είναι θέμα αναμνήσεων όλα, αλλά λίγη σοβαρότητα και ορθολογισμός δεν βλάπτει. Δεν γίνεται όλοι να είναι λάθος και κορόιδα και μερικοί που το παίζουν "εκλεκτοί" να είναι οι σωστοί...

Επίσης τα Αγγλικά σου ποστς να τα ποστάρεις στα φόρα του εξωτερικού , δεν έχουν θέση εδώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
μάλλον σας τρώει για εμφύλιο πάλι αταράδες...to battlestations!!! :p

 
alkis21 είπε:
Wally έγραψες! :D
Μα δεν μπορεί να συνεννοηθεί κανείς με αταράδες... δεν είναι τυχαίο ότι το πράσινο είναι το χρώμα της ζήλιας! Πράσινο desktop και πράσσειν άλογα... :p
picture.php


picture.php


picture.php


Αντι απάντησης, τα παραπάνω...

Είχα σκοπό να το πάρω στην πλάκα το όλο θέμα, αλλά το τελευταίο ποστ του keropi, μου έκοψε την όρεξη...

Sorry Άλκη...
 
εγώ πάντως μόνιμα πλάκα κάνω dino :)
 
Το ξέρω φίλε!

Don't worry! ;)
 
Κι εγώ αστειευόμουν, δεν είχα πρόθεση να ανέβουν οι τόνοι. Ρε μάγκες το να παρεξηγούμαστε στην ηλικία μας για αυτά τα πράγματα είναι λίγο φαιδρό...
 
DINO είπε:
[..]

Είχα σκοπό να το πάρω στην πλάκα το όλο θέμα, αλλά το τελευταίο ποστ του keropi, μου έκοψε την όρεξη...

Sorry Άλκη...
άλλοι κόβουν την όρεξη, άνοιξε τα μάτια σου και δες. Δε νομίζω να βρεις ποστ μου εδώ με ειρωνίες, αγγλικά και κάθε λογής "σοφίες". πλάκα ήταν οι πρώτες φορές, από ένα σημείο και μετά καταντάει κουραστικό το πράμα...
 
picture.php


picture.php


Ειρηνη υμιν!
 
Μάγκες αν δεν σηκώνουμε εκατέρωθεν την πλάκα ας σταματήσει καλύτερα εδώ...

θεωρώ αδιανόητη την παραμικρή υπόνοια καβγά για τέτοια θέματα...έλεος παίδες!
 
Πλάκα με ΠΟΙΟΤΙΚΑ ποστσ γίνεται. Πλάκα με χαζομάρες , συγγνώμη δε θα πάρω και θα αντιδράσω.
 
Άτιμο "Honoured User"... :xm:

Case closed για μένα...
 
keropi είπε:
άλλοι κόβουν την όρεξη, άνοιξε τα μάτια σου και δες. Δε νομίζω να βρεις ποστ μου εδώ με ειρωνίες, αγγλικά και κάθε λογής "σοφίες". πλάκα ήταν οι πρώτες φορές, από ένα σημείο και μετά καταντάει κουραστικό το πράμα...
Case closed για μένα...
 
Και προς τί το quote του ποστ μου; Δεν το κατάλαβα αυτό καλά, για κάντο πιο λιανά, δηλαδή κωλύεσαι να εκφραστείς; τί λόγο έχεις να μην το κάνεις αυτό;

Γιατί άν το πάμε έτσι ούτε εγώ έπρεπε να ασχοληθώ με το θέμα σαν amiga user γιατί θεωρούμε από πριν προκατελημένος.

edit: DINO, έγραφες και κάτι άλλο, "άτιμο Honoured User..."
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Ο λόγος είναι το "Honoured user" που κουβαλάω και δε θέλω να φέρω σε δύσκολη θέση τα παιδιά που με τίμησαν με αυτό το χαρακτηρισμό...

Ευχαριστώ...
 
Κλειδωνει για λιγο μεχρι να καταλαβω τι εγινε
Τα γνωστα - τα οποια αντιστοιχα τα βλεπουμε και στα Atarothreads - καποιες "εμπρηστικες" δηλωσεις, καποιοι χαρακτηρισμοι επι προσωπικου και το "αναψαμε" το thread.
Εχουν περασει ομως 25 χρονια απο τοτε, και καποια στιγμη πρεπει να τα βλεπουμε ολοι λιγο πιο χαλαρα τα πραγματα. Εξ'αντικειμενου τα threads στα 16/32bit ΔΕΝ ειναι παντα versus, ουτε θα αφησουμε να γινουν.

Σας παρακαλω λοιπον να επανερθουμε στο θεμα μας :)

(αν οντως το honourdλικι ειναι μια καλη ευκαιρια για να σταματουν οι καυγαδες να το εφαρμοσουμε σε ολα τα μελη μας :D )
 
Χμ, δε μου έκοψε όταν μπήκα στο recorded amiga games να το κατεβάσω κ αυτό (είδες άμα δεν έχεις MMU:p).

Επιτέλους οι άτιμοι τερματισμοί των τριών!

Ποτέ δεν είχα την υπομονή, ντροπή μου!.

Όσο για το "run through" που ποσταρε ο κερόπι(ς) απογοητευτικό στο Lynx, δεν γνωρίζω αν είναι από emulator αλλά ούτε το DS τέτοιο pixel party!.

(Ειρήνη υμίν μην πάρω το Power brick κ σας μαστιγώσω αμφότερους!:Ρ

Αγαπάμε ατάρι, αγαπάμε αμίγκα! :)

(Για τον spectrum παίζεται:Ρ)
 
Πίσω
Μπλουζα