Site για το Computer show

Καλός ήρθες TheosAgras στην ρέτρο παρέα μας...Βλέπω πως μπήκες κατευθείαν στο ψαχνό....Τα συγχαρητήρια μου φίλε!
 
...πολύ νοσταλγικές φωτογραφίες !! ...με την πρώτη ευκαιρία, θα αρχίσω να ψάχνω μήπως να βρώ τις παλιές μου VHS με επεισόδια της σειράς...
 
TheosAgras είσαι ΘΕΟΣ ! :thumbup:

Αλήθεια, δεν μπορούμε να ζητήσουμε τα επεισόδια επίσημα απο την ΕΡΤ ? ώστε να είναι έγχρωμα ? :help:
 
Καλωσόρισες φίλε. Εξαιρετικά ενδιαφέρον link. Έχω μερικές εκπομπές του Computer Show σε VHS. Όποιος ενδιαφέρεται, μπορώ να του τις δώσω για να τις περάσει μια ψηφιοποίηση.
 
ΑΕΟΝ Δεν τις δίνεις στον Maddog που θα ανέβει να κάτσω να τις κάνω?
 
fgbrain είπε:
TheosAgras είσαι ΘΕΟΣ ! :thumbup:
Αλήθεια, δεν μπορούμε να ζητήσουμε τα επεισόδια επίσημα απο την ΕΡΤ ? ώστε να είναι έγχρωμα ? :help:
Δεν νομίζω να επιτρέπεται αυτό, γιατί είναι στην μέση τα copyrights. Κάποτε είχα επικοινωνήσει με τον Λεκόπουλο μέσω mail και μου είπε πως διέθετε αρκετά απο τα επεισόδια σε VHS, αλλά δεν προχώρησε η επικοινωνία, γιατί δεν έχω πια βίντεο. Ίσως να προσπαθήσω να ξαναμιλήσω μαζί του τώρα που υπάρχει και το site για να περάσουν σε digital μορφή.
 
Δεν νομίζω να υπάρχουν copyrights theoritike από που...Εξάλου δεν κάνουμε εμπόριο..Ίδωμεν!
 
Δεν νομίζω ο Αντώνης να έχει κάποιο πρόβλημα, η ερτ θα κάνει μερικά χρόνια για να απαντήσει βλέπε γραφειοκρατία κλπ
 
:D Βρε rigardie....Πιωμένος ποστάρεις και τα γράφεις διπλά? :D
 
χικ χικ γιααατί το λεεεές αυτοό?
 
mpravo paidia. ego eho vhs kai mporo na ta kano se dvd an endiaferei. ta psahno ola ta epeisodia san trelos. exo katevasei kapoia epeisodia apo aggliki tv me computer shows ton 80s alla kamia sxesi me ta dika mas...:biglaugh:
 
Τα επεισόδια του Computer Show και της εκπομπής τα εργαλεία του 2000

Με τη σειρά μου να χαιρετήσω την προσπάθεια που γίνεται σε αυτό το φορουμ Πραγματικά εντυπωσιάστηκα από το εύρος των θεμάτων που υπάρχουν!

Στο θέμα μας τώρα:

Αγόρασα το περιοδικό Computer για όλους και παρατήρησα ότι δίνει δώρο στο συνοδευτικό DVD από ένα επεισόδιο του Computer Show και της εκπομπής τα εργαλεία του 2000.Σύμφωνα με το περιοδικό τα επόμενα επεισόδια θα δοθούν στα επόμενα τεύχη.Νομίζω ότι κάποιους θα τους ενδιαφέρει :)
 
Καλώς ήρθες Clock! :)

Μόλις είδα το πόστ σου, έτρεξα να το αγοράσω! Όντως, έτσι είναι!

Επίσης, πέρα από το Computer Show, το τεύχος αυτό αναδύει έντονα τη μυρωδιά retrίλας, καθώς έχει αφιέρωμα στα 25 χρόνια Computer για όλους καθώς και μια έξτρα έκδοση "25 χρόνια διαφημίσεις προϊόντων πληροφορικής"!

Disclaimer : Τα παραπάνω, είναι προς ενημέρωση των συμμετεχόντων στο forum, και όχι διαφήμιση του συγκεκριμένου περιοδικού...
 
Με τετοια νεα αναλαμβανω την διαφημιση εγω. :clap:

Ψαχνω να βρω εξωφυλλο.

Μπραβο Clock (καμμια συγγενεια με τον Shock :D )
 
Φίλτατε AARDVARK, είναι το τεύχος 281 (Ιανουάριος 2008).

Ήθελα να βάλω φωτό, αλλά το imageshack, τα'χει φτύσει!!!
 
Ηave no fear Aardvark is here. :D

DSC00003.JPG
 
AARDVARK είπε:
Με τετοια νεα αναλαμβανω την διαφημιση εγω. :clap: Ψαχνω να βρω εξωφυλλο.

Μπραβο Clock (καμμια συγγενεια με τον Shock :D )
Ε είπα για πρώτο post να βάλω κάτι καλό :)

Ποιος είναι ο Shock??? εγώ ένα απλό ρολόι είμαι :)
 
Πίσω
Μπλουζα