Skateboard Mania

Τις έχω δει θάνο.ελπιζω καποια στιγμη να τις αποκτησω και αυτες...
 
Η συλλογουλα μου μετα απο μερικα updates....αριθμει 45 στα 48...μεχρι στιγμης!!! :D

Απο μπροστα προς τα πισω...

Barbarians (-1 φιγουρα: Κατεδαφιστης)


Zombie Skate


Motion Animals


Ασσοι του Skate (-1 φιγουρα: Βολιδας)


Breakfast Team (-1 φιγουρα: Κακο Δρεπανι)


Freeks

fetch


fetch
 
Σταύρο, παίζει να είσαι το άτομο με τις πιο πολλές και αρκετά παλιές συλλογές που κράτησες απο παλιά κυρίως, όταν ήσουν παιδί κι έφηβος...Αυτο είναι σπάνιο φαινόμενο, καθώς των περισσότερων μας έχουν πεταχτεί ολα απο τότε..

Κι επίσης, είναι ότι δεν είσαι σε ένα-δυο είδη μόνο, είσαι πανταχού παρών, σε ολα έχεις και κάτι να μας κούφανεις κάθε φορά!!

Μπράβο, πολύ ωραία κι αυτή η συλλογή σου κι εύχομαι να την συμπληρώσεις.. ;)
 
Wow!!

Πολυ ωραια συλλογη Σταυρο!!

Μακαρι να βρεις αυτα που σου λειπουν.
 
viking4a είπε:
Σταύρο, παίζει να είσαι το άτομο με τις πιο πολλές και αρκετά παλιές συλλογές που κράτησες απο παλιά κυρίως, όταν ήσουν παιδί κι έφηβος...Αυτο είναι σπάνιο φαινόμενο, καθώς των περισσότερων μας έχουν πεταχτεί ολα απο τότε..Κι επίσης, είναι ότι δεν είσαι σε ένα-δυο είδη μόνο, είσαι πανταχού παρών, σε ολα έχεις και κάτι να μας κούφανεις κάθε φορά!!

Μπράβο, πολύ ωραία κι αυτή η συλλογή σου κι εύχομαι να την συμπληρώσεις.. ;)
Σε ευχαριστω πολυ Βασιλη,αλλα νομιζω υπερβαλεις λιγο... :xm:

Αν ανατρεξεις σε παλιοτερα μου post,θα δεις οτι μου εχουν πεταχτει -κυριως απο τον πατερα μου - πολλα απο αυτα που ειχα. :(

Ευτυχως απο ενα σημειο και επειτα,αρχιζα -τοσο ο ιδιος,οσο και η μανα μου - να κρυβω καποια απο αυτα,με αποτελεσμα να γλυτωσουν. :)

Οσον αφορα την παραπανω συλλογη,ειναι η μονη - οπως εχω αναφερει και παλιοτερα - απο τα λεγομενα "φτηνοπαιχνιδα"

που εχω κρατησει. :)

Ajax87 είπε:
Wow!!Πολυ ωραια συλλογη Σταυρο!!

Μακαρι να βρεις αυτα που σου λειπουν.
Να 'σαι καλα Γιαννη,σε ευχαριστω!
thumb.gif


Υπομονη...σιγα-σιγα θα βρεθουν και αυτα.
tinysmile_grin_t.png



Εστω και με πααααρα πολυ μεγαλη καθυστερηση... :precry: ....ενα ΜΕΓΑΛΟ ευχαριστω στο φιλτατο cranky,

για την ανταλλαγη που ειχαμε πριν απο αρκετο καιρο. :thanx2:
 
Τιποτα Σταυρο .Η συλλογη σου της αξιζει να συμπληρωθει,Λιγο μενει.Αμα πεσουν στα χερια μου και τα υπολοιπα εδω ειμαστε...Ολο και κατι εχει καποιος στις κουτες του που ειναι πολυτιμο για τον αλλον...
 
Συγκλονιστικα νεα για τους συλλεκτες skateboardmania-savage mondo blitzers...Βρεθηκαν οι δωδεκα ακυκλοφορητες φιγουρες στην κατοχη ιδιωτη εξ Αμερικης!! Για περισσοτερες πληροφοριες εδω: https://www.facebook.com/Savage-Mond...9875189190600/
 
Και μια φωτο για να ξερουν και οι υπολοιποι που δεν γνωριζουν... :sleep: ...

για τι μιλαμε (ειναι οι κυριοι που ποζαρουν στο μπλε φοντο)... ;)



πηγη: kennercollector.com

kenner-savage-mondo-blitzers-toy-fair-1992-02.jpg
 
[edit] Εκτός κανονισμών [edit]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα