SnesGT Bilinear Filtering και Windows 7

Για προσπάθησε να το <<τεντωσεις>>.Χάνουν λιγο τα γραφικά αλλα δεν νομιζω να κρασαρει έτσι...
 
Ajax87 είπε:
Για να μην παμε στο τρελαδικο προτεινω να τα παρατησουμε ως εχουν! Δηλαδη εσυ να μην ξαναασχοληθεις με SnesGT στα 3 PC σου και εγω να μην ξανασχοληθω στο Λαπτοπ μου .
Ναι ρε παιδιά συμφωνώ κι εγώ. Πάντα υποστήριζα τον SNESGT και είναι φοβερός emulator αλλά είναι παλιός και δεν κάνει για νέα συστήματα με νεότερα λειτουργικά. Η ουσία του έτσι κι αλλιώς ήταν το καλό compatibility μαζί με την πολύ καλή ταχύτητα η οποία βοηθούσε σε παλιότερα συστήματα με XP. Τώρα αν έχετε συστήματα που να σηκώνουν Windows 7 Ultimate κλπ, ε, λογικά δεν θα έχετε πρόβλημα με τον BSNES και προτείνω σε όλους το RetroArch για αυτήν την δουλειά. Και δεν είναι πολύ δύσκολο το Setup. Στο video αυτό έχει κάποιες βασικές οδηγίες:


Και εδώ είναι ο RetroArch Emulator με τα διάφορα cores (έχει και κάποια άσχετα). Βέβαια δεν συμπεριλαμβάνονται όλα τα bios, οπότε αν θέλετε να χρησιμοποιήσετε το PSX emulator πχ, Θα πρέπει να τα βρείτε από αλλού.

http://www.mediafire.com/download/6hjw89ee6gal1es/RetroArch-Win64-2014-08-24.7z
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Πίσω
Μπλουζα