Sonic Unleashed!

Wally

Retired Admin
Joined
19 Ιαν 2006
Μηνύματα
25.801
Αντιδράσεις
4.315
Αν αυτο το video ειναι πραγματικα leaked και μας παρουσιαζει το νεο Sonic,μπορουμε με ασφαλεια να μιλαμε για τη πραγματικη συνεχεια του Sonic μετα το Sonic Adventures 2 στο DC.

Μιλαμε για ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΙΔΕΑ...δυσδιαστατοτρισδιαστατο!! :D

Εξωφρενικη ταχυτητα,πανεξυπνη καμερα!

Απολαυστε

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=VjxnhXs7Mqs]YouTube - Sonic Unleashed Leaked Video
 
:hurrah: Αυτή δεν είναι ταχύτητα είναι υπππεεεερρρρταχύτητα! Είναι πανέμορφο! Επιτέλους ένα καλό sonic αν και τα 3d με ψιλοξενερώνουν φαίνεται super!!
 
To sonic ποτε μου δεν το συμπαθησα,αν και το'χα σε αρκετα συστηματα δοκιμασει,με μπερδευε το gameplay του,ωραια ξεκινας .....μετα τι κανεις ,τρεχεις, πας αργα τι... :D
 
Και σε ποιό σύστημα θα δούμε το συγκεκριμένο; φαίνεται "πολυτελείας" πάντως...
 
Ξέρω οτι θα ακουστεί κοινότυπο αλλά...

Aardvark +1 :D
 
Μυρίζει και ... Κυκλάδες το νέο Sonic;

.... ή απλώς έχω πολύ φαντασία;;;;

16130033rp7.jpg


16130034iq3.jpg


16130027mm2.jpg


Όπως και να'χει είναι First Day Purchase το παιχνίδάκι :cool:
 
http:\\images.gamersyde.com/gallery/public/8046/1613_0024.jpg[\img]
 
Βγάζει μήνυμα "We are sorry, this video is no longer available"

Γιατί άραγε;;;
 
Ανακοινωθηκε για τις διακοπες του 2008.

Developed by the "renowned" Sonic Team, Sonic Unleashed promises a return to the blazing blue mammal's roots in "an unforgettable high-speed journey around the globe." Set for release on the Xbox, PlayStation 3, Wii and PlayStation 2, the game ditches low-tech blast processing for the "Hedgehog Engine," which "introduces seamless 3D to classic 2D camera transitions, whilst delivering a rich and expansive world with multiple paths to choose from."
2004333191965611840_fs.jpg


2004378030841527735_fs.jpg
 
Φημες περι story

Someone has revealed what is believed to be the plot line for Sonic Unleashed. "The game begins with Super Sonic amidst a battle with Dr Eggman and his robots. Somehow Dr Eggman lures Super Sonic into a trap and using his latest invention misuses the power of the Chaos Emeralds to defeat Super Sonic and change something in Sonic’s body. Dr Eggman appears to break the planet apart soon afterwards. Having been broken apart by the evil Dr Eggman, it’s up to Sonic to put the pieces of the world back together again by retrieving the power of the Chaos Emeralds!
Δεν ακουστηκε και τιποτα για "φιλους" του Sonic ,που οταν συμμετεχουν κατα 90% κανουν ζημια (βλ τα Adventure Stages) :D
 
Πάντως και το 3D που έχω για Dreamcast δεν είναι και τόσο οικτρό όσο άλλες μεταφορές 2D->3D - έχει αρκετά καλή αίσθηση. Βέβαια, καμμια σχέση με τα παλιά, οπότε περιμένω εναγωνίως το νέο τίτλο...

...ενώ παίζω Sonic στο XBLA!!!
 
Aν εξαιρεσεις τα adventure fields, και τα 2 DC Sonic Adventure ειναι ΔΙΑΜΑΝΤΙΑ!

Στο Live δεν το εχω κατεβασει μιας και περιμενα να εκανε η Sega ενα HD remake...
 
A, όντως, από αυτή την άποψη κρίμα, νομίζω πάρα πολλοί περιμένουν για ένα κανονικό remake... Πάντως ακόμη κι έτσι, δικαιολογεί το χώρο που πιάνει το 360 για την κοπέλα μου :D
 
Αρχισαν καποια eye-ons στο παιχνιδι απο τα μεγαλα gaming sites.

Το κακο ειναι οτι μαλλον θα παει capped στα 30fps.

Τα καλα ειναι οτι μιλανε για φοβερα γραφικα και ενα 2D/3D παντρεμα που σκοτωνει.

Κατα το IGN

"...we can optimistically state that Sonic is finally back!"
 
Το τρέηλερ είναι απλά εκπληκτικό. Επιτέλους, ο Sonic όπως θα έπρεπε να είναι :thumbup:
 
Πίσω
Μπλουζα