Starcraft 2

Aardvark είπε:
Σε κονσολες θα βγει;
Μετά από 23 ώρες αναμονής σε μια ουρά 1315 ατόμων στο fnac στο The Mall (μοίραζαν και ένα μπιτόνι βενζίνης μαζί με κάθε αντίτυπο), κατόρθωσα να πάρω επιτέλους στα χέρια μου το παιχνίδι και να το χαρώ στην κονσολίτσα μου:
 
Πλακα κανεις,σε DS ; κατσε να το googlaro.
 
Σε δουλεύει ρεεεεεεεεεεεε
 
Επρεπε να το καταλαβω το Fnac εχει κλεισει.

Εδω βγηκαν σε Νιντυ 64 και saturn τα καινουργια κονσολια δεν το σηκωνουν αραγε;
 
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!! :points: :tease:

Το αστείο είναι πως το έκανα εντελώς για πλάκα, δεν περίμενα να το πάρει κανείς στα σοβαρά... (αν το'ξερα θα έκανα πιο προσεγμένη φωτοσοπιά :cool: )

//Άντε, το hint με το fnac δεν το έπιασες με την πρώτη... Το ότι η κονσόλα είναι το 3DS που δεν έχει βγει ακόμα δεν σου έλεγε κάτι??? :p
 
Wally είπε:
bhf5oh.jpg
Nicol Tan, 23, gets emotional as he is congratulated by fellow gamers after being the first in Singapore to lay hands on Starcraft II.
*Λιγμ* Θα ήθελα να ευχαριστήσω τη μαμά μου για τα ντούντλς που μου έφτιαχνε όσο περίμενα τρεις μέρες έξω από το μαγαζί με το αντίσκηνο μου!

Υπερβολές..
 
Και για ποιο; Για το Starcraft; Να μου πεις για το Halo να το καταλάβω...
 
Πες τα ρε Stormwatch!!!!!!!!!!!!!!

Άντε και πάμε για Halo 4!!!!!!!!!!!

(I'll be here when you need me)

ΑΜΗΝ!
 
Με 8 ώρες gaming τη μέρα εσύ τι λες;
Με το ένσημο πόσο πάει το μεροκάμματο? :tease:

Το ότι η κονσόλα είναι το 3DS που δεν έχει βγει ακόμα δεν σου έλεγε κάτι???
Με φωτογραφία δεν θα το καταλαβαινε. (Ούτε και εγω θα το καταλάβαινα από την φωτογραφία.) Με βιντεάκι όμως σίγουρα, για θα ήταν πλέον TBS game. :tease:
 
Other_Reality είπε:
Χμμ...στο PS3 άν έβγαινε μάλλον θα το έπαιρνα. Τώρα με το παλιό PC που διαθέτω δέν νομίζω να παίζει καλά. Όσοι το δοκιμάσατε, είναι βαρύ ή παίζει να το δούμε και εμείς οι ταπεινοPCδες ?
Εξαρταται τι εννοεις παλιο. Εμενα ειναι 3.5 χρονων και το παιζει. Βεβαια ηταν ακριβο PC τοτε. Core 2 Duo 2.66 (@ 3.0 Ghz) και nvidia 8800GTS (η παλια, πιο αργη απο ολες τις 8800)

Παιζει καλα σε 1680χ1050 με τα recommended settings, δηλαδη ολα στο High αλλα οχι Ultra. Ακομα και οταν γινεται χαμος δεν εχω δει προβλημα. Βεβαια ακομα αρχη ειναι.
 
Διάβαζα σε forum του εξωτερικού ότι το παιχνίδι δεν υποστηρίζει ΑΑ και μόνο η nvidia μέχρι στιγμής προσφέρει forced AA. Με το κράξιμο που πέφτει από τους ATI users δεν νομίζω να αργήσει και η ATI να βγάλει forced AA όπου νάναι!!!
 
...και το forced AA της Nvidia γονατιζει το PC.
 
Wally είπε:
...και το forced AA της Nvidia γονατιζει το PC.

Το επιβεβαιωνω. 2χ το εβαλα και δεν παιζοταν. Βεβαια αν ειχα το setup του Pooky φανταζομαι θα πετουσε και με 8χ ;)
 
bspus είπε:
Το επιβεβαιωνω. 2χ το εβαλα και δεν παιζοταν. Βεβαια αν ειχα το setup του Pooky φανταζομαι θα πετουσε και με 8χ ;)
Ο Pooky(1) ασχολείται πλέον αποκλειστικά με smartphones και gadgets. Τέρμα το PC gaming... :p :p :p
 
bspus είπε:
Εξαρταται τι εννοεις παλιο. Εμενα ειναι 3.5 χρονων και το παιζει. Βεβαια ηταν ακριβο PC τοτε. Core 2 Duo 2.66 (@ 3.0 Ghz) και nvidia 8800GTS (η παλια, πιο αργη απο ολες τις 8800)Παιζει καλα σε 1680χ1050 με τα recommended settings, δηλαδη ολα στο High αλλα οχι Ultra. Ακομα και οταν γινεται χαμος δεν εχω δει προβλημα. Βεβαια ακομα αρχη ειναι.
Εννοώ....παλιό !! ΑΜD X2 4200 σε socket 939 με 2 GB Ram. To μόνο που με σώζει είναι η μαμίσιως overclocked 8800GT που ευτυχώς ...χώνει ακόμα. Απο τα λεγόμενά σου φαντάζομαι ότι στο medium low, σε XP φυσικά, θα μου παίζει ψιλονορμάλ.
 
Πίσω
Μπλουζα